وحشتناک سگ ربات در حال حاضر در دسترس برای استفاده خصوصی

رباتیک شرکت بوستون دینامیک ساخته شده است یک هنر از انتشار ویروسی آماده ویدئوها از آن روبات ها هستند که یک بار

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399
spot.jpg

رباتیک شرکت بوستون دینامیک ساخته شده است یک هنر از انتشار ویروسی آماده ویدئوها از آن روبات ها هستند که یک بار فریبنده و وحشتناک است. در حال حاضر نقطه رباتیک رو که ستاره دار در سال های اخیر فیلم های موجود برای فروش تجاری.

نقطه عناوین ساخته شده به تازگی اجرای اجتماعی فاصله در یک پارک در سنگاپور که به طور گسترده ای به عنوان تقبیح مو-بالا بردن پیشنمایش از روبات پلیس ایالتی و ناخالص استفاده بیش از حد از فن آوری است. به عنوان همکار من تحت پوشش پلیس ایالت ماساچوست نیز سرگرم با استفاده از نقطه به شفاعت در موقعیت های خطرناک.

امنیت, اما فقط یکی از قابلیتهای برنامه. طراحی شده به عنوان یک وظیفه منکر خودمختار پلت فرم, نقطه, ابزار فراتر از امنیت و دفاع به مناطق مانند خط لوله و زیرساخت های بازرسی و جستجو و نجات. تحت اوایل وفق برنامه بوستون دینامیک قبلا منتشر شده 150 نقطه روبات ها به شرکت ها و موسسات تحقیقاتی که در آن آنها استفاده می شود در تولید برق, تجهیزات کارخانه, طبقه, ساخت و ساز, به نام چند.

در یک استقرار یک شرکت ساخت و ساز در کانادا با استفاده از یک نقطه ربات به طور خودکار ضبط هزاران نفر از تصاویر هفتگی در یک 500,000 متر مربع ساختمان سایت ایجاد مداوم رکورد از پیشرفت و توانمندسازی سازندگان برای شناسایی رشد مشکلات و ناکارآمدی های اولیه.

نقطه نیز استفاده شده توسط ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت تیم در DARPA اخیر قنات چالش رقابت که قرار روبات به بی رحم زیرزمینی محیط. با استفاده از نقطه همراه با طیف وسیعی از یکپارچه ادراک و ابزارهای ارتباطی این تیم برنده این رقابت شهری مدار نشان دادن قابلیت های پلت فرم.

همانطور که با بسیاری از ربات ها یک نقطه فروش بزرگ شده و ایمنی. نقطه چابکی payload ظرفیت و پیشرفته سنجش باید اجازه می دهد آن را به جای انسان در برخی معرض خطر محیط.

"در بوستون دینامیک, ما دهه را صرف ایجاد و پالایش روبات های پیشرفته با تحرک و چابکی و هوش چون ما معتقدیم چالاک روبات می تواند به حل طیف گسترده ای از مسائل و مشکلات دنیای واقعی" مارک Raibert رئیس و بنیانگذار بوستون دینامیک گفت: در یک شرکت انتشار. "ترکیبی از نقطه های پیچیده نرم افزار و عملکرد بالا طراحی مکانیکی ربات را قادر می سازد برای تقویت دشوار یا خطرناک انسان کار می کنند."

پس از اجرای موفقیت آمیز اوایل وفق برنامه ای که ارائه شده تنها در کوتاه مدت اجاره سخت افزار, کسب و کار در حال حاضر می توانید خرید خود را بسیار خود را نقطه آنلاین. نقطه هزینه کمتر از $75,000 است که در واقع کاملا یک قیمت مناسب و معقول برای یک روبات سگ فوق العاده آماده به انجام مناقصه خود را.

"در حال حاضر شما می توانید با استفاده از نقطه به افزایش ایمنی انسان در محیط و وظایف که در آن سنتی اتوماسیون نشده موفق بوده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن