stranger-thiings-3-gorgon
حماسه بازی

اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات — شما احتمالا می دانید که بازی حماسی دهد و به دور حداقل یک بازی رایگان هر پنج شنبه. این هفته حماسه ارائه شده است نه رایگان بازی: زرق و برق دار 3D platformer AER: خاطرات, پیر و غریبه چیزهایی 3: این بازی است. با هم آنها به ارزش 25 $و هنگامی که شما آنها را گرفتن در این بازی ها شما را به نگه داشتن برای همیشه. شما می توانید دانلود یا هر دو عنوان در هر زمان در حال حاضر و چهار شنبه, جولای 2.

حماسه بازی

غریبه چیزهایی 3: بازی این است که با همراه رسمی به فصل 3 از محبوب Netflix بکشد نشان می دهد در مورد Eggos و خون دماغ. بازی به شرح زیر طرح نشان می دهد پس از آن احتمالا یک ایده خوب برای تماشای فصل 3 قبل از شروع بازی که در سبک, نمایش, نمایشنامه مثل یک دلتنگ 80s در بازی.

حماسه بازی

AER یک بازی اکتشاف است که طول می کشد محل در سراسر مجموعه ای از جزایر که به زیبایی رندر با تعداد محدودی از چند ضلعی. شما در بازی یک شکل تغییر شخصیت است که می تواند تبدیل به یک پرنده برای پرواز از محل به محل به حل پازل و تلاش خود را تکمیل.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های بازی برای سال 2020

این مقاله به روز رسانی به طور منظم با هفته جاری بازی های رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de