سنگاپور مبتنی بر NextBillion.ai است snagged 7 میلیون دلار در آن سری گرد و قصد دارد با استفاده از بودجه برای گسترش تیم خود و افزایش محصول و تحقیق و توسعه. ماه های قدیمی, راه اندازی, هدف از ساخت هوش مصنوعی طراحی برنامه های کاربردی که برش در سراسر بخش های مختلف فن آوری از جمله زبان طبیعی, پردازش, تشخیص چهره و سایبر.

آخرین بودجه دور به رهبری آمریکا VCs Lightspeed مبادرت همکاران و شاهین لبه سرمایه راه اندازی در بیانیه ای گفت شنبه. آن را نیز پشتیبانی می کند چندین سرمایه گذاران فرشته از جمله بنیانگذاران Mad خیابان دن آناند Chandrasekeran و Ashwini Asokan و سابق Freshworks COO Nishant رائو.

Singapore wants widespread AI use in smart nation drive

سنگاپور می خواهد گسترده AI استفاده در هوشمند ملت درایو

با راه اندازی آن ملی هوش مصنوعی (AI) استراتژی در کنار کشت از ابتکارات دولت سنگاپور با هدف سوخت AI تصویب به تولید ارزش اقتصادی و ارائه یک پلت فرم جهانی که در آن به توسعه و testbed هوش مصنوعی برنامه های کاربردی.

ادامه مطلب

تاسیس شده در اوایل سال جاری NextBillion.ai تاسیس شد و توسط یک تیم سابق گرفتن کارکنان Gaurav Bubna, Ajay Bulusu و ژنگ شائولین که کمک به توسعه شتاب نقشه از جمله این برنامه ویژگی های کلیدی مانند مسیریابی, قیمت گذاری و برآورد زمان ورود. آن تیم توسعه نرم افزار همچنین شامل کارمندان سابق از عمده چینی بازیکنان از قبیل Alibaba Tencent و ByteDance این شرکت گفت.

آن اضافه شده است که هدف آن ساخت سفارشی “hyperlocal” هوش مصنوعی طراحی برنامه های کاربردی با تمرکز بر پرداختن به چالش های کسب و کار در بازارهای نوظهور به خصوص که در آن زبان و geospatial زیرساخت شد پیچیده و منحصر به فرد است.

اولین محصول Nextbillionmaps سیاهی تخصصی هوش مصنوعی قطعه سازی قابلیت های آن منبع و حفظ داده های نقشه و ارائه می دهد کسب و کار دسترسی به رابط های برنامه کاربردی (application programming interfaces) از جمله ناوبری مسیریابی و جهت و فاصله ماتریس. همچنین در حال حاضر در حال توسعه Nextbilliontasks که با استفاده از هوش مصنوعی برای رمزگشایی داده ها و ساده سازی متون چند زبانه تصویر, طبقه بندی تمایلات تجزیه و تحلیل داده ها و حاشیه نویسی.

با توجه به NextBillion.هوش مصنوعی مشتریان خود شامل شرکت در سراسر بخش های مختلف از جمله رسانه های اجتماعی, سوار-به اشتراک گذاری تحویل مواد غذایی و همچنین به عنوان حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش, و در جنوب شرقی آسیا و چین و هند و آمریکا.

گفت: آن بنیانگذاران و CTO ژنگ که مستقر در پکن: “از نقشه برداری به زبان طبیعی, پردازش محتوای اعتدال صورت-شناخت و چالش های مربوط به امنیت سایبر ما هوش مصنوعی راه حل های در تراز وسط قرار دارد با hyperlocal های ظریف در هر دو بازارهای نوظهور و بازارهای توسعه یافته است.”

وی همچنین با اشاره به فرصت ها در چین و این پتانسیل برای ارائه AI برنامه های کاربردی است که به کمک کسب و کار درایو خود را گسترش به بازارهای در حال ظهور در جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه و شمال آفریقا و هند است.

Bubna اضافه شده که از جمله بازارهای بودند به مراتب پیچیده تر با زبان های مختلف و فرهنگ ها و hyperlocal های ظریف و پر جمعیت شهرها از بازارهای توسعه یافته است.

او گفت: Nextbillionmaps طراحی شده است برای ارائه یک “بصری و هوشمند محل AI-پلت فرم” است که با استفاده از هر دو منبع باز داده ها و همچنین به عنوان مشتری اختصاصی داده ها برای فعال کردن و تدارکات و حمل و نقل سوار-به اشتراک گذاری تحویل و خدمات تجارت الکترونیکی “در دسترس موثر و کارآمد و مقرون به صرفه”.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im