بن و جری هیت بار بحران بستنی

وجود دارد هر گونه نوار آب نبات بیشتر از underrated خوشمزه ترد هیت نوار ؟ این بن و جری را تقلیدی می دهد تغیی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 خرداد 1399

وجود دارد هر گونه نوار آب نبات بیشتر از underrated خوشمزه ترد هیت نوار ؟ این بن و جری را تقلیدی می دهد تغییرات به صورت استاندارد هیت و قهوه-هیت, بستنی, دو, دیوانه, خامه, و با چیزی جز چیزهای خوب.


خدمت/می سازد:

آماده در:
  2-5 ساعت


مواد تشکیل دهنده

4 هیت تافی میله آب نبات
2 تخم مرغ بزرگ
3/4 فنجان شکر
2 فنجان سنگین و یا شلاق کرم
1 فنجان شیر کامل
2 قاشق چای خوری عصاره وانیل

جهت

با استفاده از یک چاقوی تیز برش میله های آب نبات به 1/2 1 اینچ تکه. شما باید حدود 1 فنجان. محل تکه در یک کاسه پوشش و یخ. ماهوت پاک کن زدن تخم مرغ در یک کاسه مخلوط کردن تا نور و کرکی 1-2 دقیقه. ماهوت پاک کن زدن در شکر کمی در یک زمان و سپس در ادامه به ماهوت پاک کن زدن تا زمانی که کاملا مخلوط حدود 1 دقیقه بیشتر. در کرم پور, شیر, وانیل و ماهوت پاک کن زدن به ترکیب. انتقال مخلوط به بستنی ساز و یخ زیر دستورالعمل سازنده. پس از بستنی stiffens (حدود 2 دقیقه قبل از آن انجام شده است) اضافه کردن آب نبات و سپس ادامه انجماد تا بستنی آماده است.

تنوع: قهوه هیت بار بحران: حذف وانیل و جایگزین 3 قاشق غذاخوری. با کیفیت خوب یخ خشک قهوه. اضافه کردن 2 قاشق غذاخوری قهوه را با خامه و شیر و اضافه کردن باقی مانده 1 قاشق غذاخوری قهوه را با آب نبات( پس از بستنی stiffens.


اضافه شده توسط


تغذیه

426 کالری, 31 گرم چربی, 33 گرم کربوهیدرات, 5 گرم پروتئین در هر 1/2 فنجان. این دستور غذایی کم سدیم.

لطفا توجه داشته باشید:
این یک نسخه cat دستور العمل ارائه شده به CDKitchen توسط یک شخص ثالث. این دستور یک دستور اصلی مگر اینکه به طور خاص اعلام شده است و تنها از نظر قابل قبول "کلون" به اصلی برای آشپز خانه را به تلاش برای تکراری. لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور خود متفاوت منوها و مواد تشکیل دهنده منطقه پس از نسخه های ارائه شده ممکن است شبیه به آنچه که شما ممکن است تلاش کرده اند قبل از. همه علائم تجاری اشاره اموال از صاحبان مربوطه می باشند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن