کسب و کار سنتی در نهایت در آغوش دیجیتال اما هنوز محدودیت

کسب و کار هنگامی که مقاومت به انتقال دیجیتال تا به حال به تغییر طرز فکر خود را برای رسیدگی به چالش های مطرح شد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 مرداد 1399

کسب و کار هنگامی که مقاومت به انتقال دیجیتال تا به حال به تغییر طرز فکر خود را برای رسیدگی به چالش های مطرح شده در مورد COVID-19 بیماری همه گیر. آنها هنوز هم نیاز به درک چگونه ابزارهای دیجیتال استفاده می شود و متوجه محدودیت وجود دارد به چه مقدار از آنها به دست آورید می توانید از انجام این کار.

این قطعه در دو بخش ویژگی به نظر می رسد در چگونه این شرکت ها در حال مقابله در حالی که پیگیری مقاله به بررسی چگونگی جهانی همه گیر نهفته است راه محصولات نمایش گذاشت و مارک های شرکت کنندگان است.

دستفروشان مواد غذایی در سنگاپور به عنوان مثال برخی از سنتی ترین کسب و کار و بدنام خیره در مورد چسبیده به روش های قدیمی خود را.

برای یک, آن پول نقد کسب و کار تنها با توجه به پیتر Seow از بنیانگذاران HawkerFoodDelivery.com که قرار بود به کمک این مواد غذایی storeowners شیر سیستم عامل آنلاین. محلی راه اندازی ویژگی های یک لیست انتخاب محبوب محلی فروشنده دوره گرد وجار زن مراکز و دکه مواد غذایی فراهم می کند و سفارش و ارائه خدمات است که کمک به دریافت مواد غذایی سفارشات و ارسال به مشتریان خانه.

تلاش برای "digitise این فروشنده دوره گرد وجار زن طرز فکر" یک چالش عمده HawkerFoodDelivery.com رو Seow گفته ZDNet در یک مصاحبه تلفنی. بر خلاف رستوران که به طور معمول به حال زیرساخت های مناسب در محل مانند یک POS (نقطه فروش) سیستم و کارکنان انتظار دستفروشان اغلب فرار کسب و کار خود را به تنهایی.

"فروشنده انتظار می رود که آشپز, جهت یادداشت برداری صندوقدار و [در حال حاضر] برای مدیریت سفارشات آنلاین...که یک چالش بزرگ برای هر کسی که" او گفت:. با اشاره به وب سایت های متعددی که تا به حال ظهور به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر برای کمک به ترویج فروش برای دستفروشان او اشاره کرد که این صاحبان کسب و کار کوچک نیز نیاز به کمک برای مقابله با هر گونه افزایش در تقاضا است.

Seow گفت: "دستفروشان نیاز به قادر به قبول سفارشات دیجیتالی, آیا آن را در چین از طریق یک برنامه مانند WhatsApp و یا یک اندیشه پرینتر [دستگاه]. هر تکنولوژی شما تجهیز آنها با آنها نیاز به آماده و قادر به انطباق. یک مرد نشان می دهد چقدر شما می توانید انتظار می رود آنها را به انجام? آنها نیاز به پاسخ به نمایش داده شد آنلاین از مشتریان در حالی که اطمینان از تحویل راننده میدارد ، از آن آسان نیست.

"می توانید آنها را خاموش آنلاین جزء در صورتی که یک صف طولانی برای مقابله با سایت ؟ وجود دارد سوال مانند این است که هیچ یک خطاب است," او گفت:.

همه گیر تاثیر و اختلال در کسب و کار نیز کشف شکاف است که نیاز به وصل.

با سنتی بخش هایی مانند F&B اغلب کسب و کار تکیه نسبت کمتر پیچیده برنامه گفت: Arrif Ziaudeen مدیر عامل شرکت رزرو رستوران ها و پلت فرم مدیریت Chope. او اشاره کرد که تعداد زیادی از رستوران ها خواهد انجام سفارشات و تحویل تنها از طریق شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی.

این COVID-19 شیوع نیز در معرض این چالش ها نیاز به تعادل نیازهای تجار و تدارکات ارائه دهندگان خدمات Ziaudeen گفت: در یک ایمیل ، آن را بر نیاز برای سیستم عامل مانند Chope به گام تا و کمک به مدیریت این رابطه است.

او گفت: معرفی سخت امن فاصله اقدامات در سنگاپور به عنوان مثال تحت فشار قرار دادند Chope به سرعت محوری و ارائه خدمات برای رستوران ها در پلت فرم آن است. آن را در حال حاضر پشتیبانی از بیش از 1700 F&B رسانه ها در این شهرستان ،

برای مقابله با هر گونه افزایش تقاضا تیم خود را در ابتدا در بسياری از قطعات است که آنها در نهایت بهبود ساختمان و یکپارچه سازی فن آوری ابزار. این مثلا فعال آنها را بهینه سازی مسیرهای سفارشات به حداقل رساندن ضایعات او اضافه شده است.

Chope همچنین پذیرش سفارشات در پیشبرد تا هفت روز ارائه شده است که این شرکت بیشتر به منبع امن و جایگزین تحویل گزینه برای مقابله با خوشه در تقاضا.

همه آجر همان عمل

در حالی که جهانی همه گیر کرده و سرعت بخشیدن به سفر به سوی دیجیتال تصویب Seow تاکید کرد نیاز به فراتر از به سادگی با استقرار فن آوری است.

"این هم واقعا در مورد درک چگونه به آن اعمال می شود شخص شما می خواهید به درخواست [تکنولوژی] که واقع بینانه در مورد نیازهای خود و اینکه آیا آنها قادر به مدیریت این انتقال دیجیتال," او گفت:, و اضافه کرد که این پروسه برای برخی از معاملات را به اثبات بیشتر به چالش کشیدن از دیگران است.

"یک فروشنده دوره گرد وجار زن کسب و کار صرفا آجر از یک روز است و هرگز تغییر. اما همه چیز را تغییر زمانی که COVID-19 آمد و در حال حاضر هر کس نیاز به فکر می کنم در مورد [اضافه کردن] ارائه خدمات به پلاگین درآمد سوراخ" Seow گفت.

Seow تاسیس HawkerFoodDelivery.com در کنار دو تن دیگر از همکاران از جمله برادر خود و به عنوان یک spinoff به یکی دیگر از کسب و کار آنها در عمل است که ارائه یک برنامه مدیریت برای آپارتمان به نام iPlusLiving. در حال حاضر سرویس دهی برخی از 50000 خانوار در سراسر 160 آپارتمان نرم افزار را قادر می سازد تا ساکنان خود را برای کنترل هوشمند لوازم خانگی, کتاب امکانات در املاک خود را و شیر و شراب و مواد غذایی تحویل خدمات, در میان دیگران است که در حال حاضر شامل فروشنده دوره گرد وجار زن تحویل مواد غذایی.

به عنوان تقاضا به رشد خود ادامه Seow و شرکای خود را در اواخر سال 2019 افتتاح شد تا خدمات تحویل مواد غذایی به دیگر آپارتمان که در iPlusLiving و گسترش تعداد دستفروشان. HawkerFoodDelivery.com یکپارچه با iPlusLiving برنامه.

غذا تحویل برنامه به اتهام نیست دستفروشان هر کمیسیون یا هزینه خدمات. به جای این اتهامات تحویل یک بار هزینه از بین SG 12 دلار و SG 14 دلار بسته به فاصله تا فروشنده دوره گرد وجار زن مرکز و مشتریان قادر به سفارش غذاهای مختلف از اصطبل های متعدد در همان جهت.

برای مقابله با این تدارکات و به دست آوردن اقتصاد مقیاس HawkerFoodDelivery.com تنها قبول سفارشات در طول ناهار از ظهر تا 2.30 بعد از ظهر و شام از 6 تا 8 بعد از ظهر. آن را اجرا می کند یک ناوگان از حدود 12 کامیون و هشت موتور سیکلت و در حال حاضر را پوشش می دهد 12 فروشنده دوره گرد وجار زن مراکز شامل برخی از 300 فروشگاه و نه همه در دسترس هستند روزانه. یک تیم نیز در زمین در حوزه های مختلف فروشنده دوره گرد وجار زن به مراکز جمع آوری و repack دستور غذا برای تحویل.

با توجه به Seow این iPlusLiving برنامه ساعتهای برخی از 500 دستور روز, در حالی که HawkerFoodDelivery.com دسته حدود 50 سفارشات روزانه.

Ziaudeen اضافه شده است که برخی از کسب و کار سنتی نیز تمایلی به digitise با توجه به نگرانی بودجه از جمله داشتن برای مقابله با حاشیه باریک و عدم تمایل به پرداخت کمیسیون به سیستم عامل آنلاین.

و به عنوان Seow برجسته در حالی که تحویل سیستم عامل می تواند ارائه تدارکات و پشتیبانی بسیاری از رستوران ها تلاش برای تحقق تحویل سفارشات در مقیاس او گفت:.

او خواست F&B کسب و کار در برابر استفاده از همان قوانین برای حل و فصل جنبه های مختلف کسب و کار خود را. تحویل مثلا باید نگاه کرد تا از زمین تا و شامل افزایش سرعت منوها به جای به سادگی اندازهایی ناهار خوردن-در گزینه های صفحه اصلی سفارشات. عوامل مختلف مورد نیاز در نظر گرفته شود مانند آنچه در انواع مواد غذایی, سفر بهترین, چگونه باید سفارشات بسته بندی چه قطعات و اقلام می تواند با هم بسته بندی شده و آنچه که مورد نیاز برای جدا شود.

پس از همه گیر آن باقی مانده است دیده می شود اگر کسب و کار خواهد عقب نشینی از دیجیتال شدن دستگاه تلاش ها و بازگشت به چگونه آنها استفاده می شود برای اجرای عملیات خود را.

به آنها را تشویق به ماندن در این دوره Seow بر نیاز به digitise خود باورها و واقعا درک چگونه ابزارهای آنلاین استفاده می شود به خاص بخش کسب و کار برای اطمینان از آنها پایدار و کمک به دستفروشان غلبه بر تردید خود را.

"قبل از همه گیر بسیاری از دستفروشان شد و نه ذهنی علاقه در آنلاین. آن را ممکن است به ارائه برخی از اضافی سود برای آنها, اما آن را نیز به ارمغان می آورد در مورد مشکلاتی مانند صف های طولانی و نامشخص ساعات و پاسخ به پیام های آنلاین," او گفت:. "آنلاین قبلا نبود منبع اصلی درآمد برای آنها, اما با COVID-19 و اجتماعی ادامه داد فاصله این گرایش است برای دستفروشان به چوب به [آنلاین خود را تصویب]. آن باقی مانده است دیده می شود اگر چه چقدر نقش مواد غذایی تحویل خواهد شد برای دستفروشان."

Ziaudeen همچنین با اشاره به نیاز به غلبه بر "مانع ذهنی" است که تکنولوژی سخت بود و سنگین به ویژه برای کارکنان. او اشاره کرد که بسیاری از ابزارهای دیجیتال امروز بودند بصری و ساده تر برای مدیریت بیش از نیاز به رسیدگی های متعدد چت در WhatsApp.

او در ادامه خواست صنعت به یادگیری از اشتباهات ساخته شده در طول این همه گیر پس از آن بهتر می تواند آماده شدن برای شبیه بحران در آینده است.

"کسب و کار خواهد بود آماده تر و چالاک به "کوه در می رم سوئیچ' به تهیه کردن به اجتماعی فاصله و یا مستند اقدامات است. سریع انحراف از منابع هزینه های بازاریابی و تخصیص مجدد نقش کار باید تحت پوشش در تداوم کسب و کار, طرح," او گفت:. "تدارکات ارائه دهندگان خدمات باید آماده دسترسی به اورژانس و نیروی کار به حداقل رساندن خرابی و یا از دست دادن درآمد از کسانی که شغل مبتلا هستند."

و با مصرف کنندگان انتظار می رود به انتخاب کردن به ماندن در خانه در کوتاه مدت و میان مدت در طول این همه گیر او تاکید کرد که باید برای تحویل اکوسیستم به همچنان به توسعه و دیدار مداوم تقاضا است. برای مثال تاکسی و خصوصی استخدام رانندگان باید مجاز به ادامه مکمل درآمد خود را با تحویل شغل او پیشنهاد کرد.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de