jan-tlaskal-komnlc-1594049639

ستاره دنباله دار Neowise به عنوان دیده می شود از جمهوری چک در صبح روز 6 جولای.

Jan Tláskal/Spaceweather.com

ستاره دنباله دار Neowise فقط ممکن است بزرگترین فضای گلوله برفی در دهه. پس از قو و اطلس — دو دیگر امیدوار کننده ستاره های دنباله دار کشف شده در اوایل این سال — fizzled و پژمرده دور ستاره دنباله دار C/2020 F3 (با نام مستعار Neowise) به نظر می رسد آماده برای ارائه خیره کننده نشان می دهد.

هفته گذشته آن را تصویب یک نقطه بحرانی: از آن جان سالم به در نزدیک ترین آن تصویب شده توسط خورشید در جولای 3 بدون ترک خوردگی از گرما به عنوان بسیاری از ستاره های دنباله دار ، بیش از آخر هفته یک شماره از تازه astrophotographers شروع به اشتراک گذاری تصاویر خیره کننده از ستاره دنباله دار گرفته شده به عنوان آن را به نظر می رسد درست در بالای افق در predawn آسمان.

به عنوان ستاره دنباله دار Neowise شروع به حرکت دورتر از خورشید و نزدیک به زمین آن را از تغییر قابل مشاهده فقط قبل از طلوع آفتاب به آسمان شب.

با توجه به NASA solar system سفیر ادی Irizarry آن باید باقی می ماند قابل مشاهده فقط قبل و در اطراف این زمان از اول نور تا ژوئیه 11. ستاره دنباله دار خواهد شد و سپس شیب در زیر افق آن را به عنوان انتقال از اینکه سحر خیز به یک ساعت کوکتل, احساس امیدوارم. آن را شروع به دوباره قابل مشاهده در شب در اطراف جولای 15-16. باید آن را کمی آسان تر برای دیدن در نیمه دوم ماه ژوئیه هنگامی که آن را کمی بالاتر در آسمان است. تا زمانی که نقطه آن خواهید بود و نزدیک به افق شمال شرقی.

در حال حاضر توصیه های به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کسانی که با موفقیت کشف ستاره دنباله دار است به تعیین محل آن را در آسمان با استفاده از دوربین دوچشمی یا تلسکوپ. هنگامی که شما آن را پیدا کرده ام و آن علامت تجاری تقسیم دم شما باید قادر به ردیابی آن را با چشم غیر مسلح.

جولای 5 – من پنجشنبه صبح به مشاهده ستاره دنباله دار NEOWISE. وقتی که من من برگزار 7×40 دوربین دوچشمی به چشم من به جستجو برای…

ارسال شده توسط Fred Espenak در پنج شنبه, 5 جولای سال 2020

فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی نیز کشف ستاره دنباله داربا کمک حق بیمه خود را دیدگاه.

ستاره دنباله دار نزدیک ترین عبور زمین خواهد شد در جولای 23, که ممکن است برای به خصوص هیجان انگیز مشاهده فرصت اگر ستاره دنباله دار را روشنایی همچنان به نگه داشتن آن و یا حتی تشدید می کند. آن را نیز افزایش کمی بالاتر در آسمان در تاریخ 24 و 25 در مورد شما از دست واقعی پرواز تاریخ. ستاره های دنباله دار به شدت بی ثبات چیزهایی که همیشه می تواند شکستن و سوختن در هر لحظه طوری که انگشتان عبور.

این امکان وجود دارد برای خوش بینانه ترین از ما که Neowise ممکن است روشن به طور چشمگیری برای تبدیل شدن به یک به اصطلاح “بزرگ ستاره دنباله دار” است که به راحتی قابل مشاهده و دیدنی برای دیدن با چشم غیر مسلح. در حالی که هیچ تعریف دقیق از آنچه که یک ستاره دنباله دار است که آن را به طور کلی مورد توافق است که ما را دیده اند یکی پس از Hale-Bopp در سال 1997.

بین ظاهر آن در آسمان شب در اواسط ماه دنباله دار را در حرکت از افق شمال شرقی به سمت شمال غربی و غربی لبه های آسمان.

در اینجا که در آن شما می توانید نقطه ستاره دنباله دار بیش از چند هفته آینده. منابع آنلاین مانند TheSkyLive نیز ارائه شبیه آسمان شب نقشه خود را برای کمک به ستاره دنباله دار تلاش و تحقیق.

این نمودار از آسمان و تلسکوپ نشان می دهد که به کجا نگاه برای ستاره دنباله دار Neowise در آسمان شب این هفته.

آسمان و تلسکوپ

اگر شما نمی گرفتن ستاره دنباله دار قبل از آن به ناچار دور محو در ماه اوت و یا هر چه زودتر شما باید صبر کنید مدتی برای آن سفر بعدی از طریق درونی منظومه شمسی در حال حاضر تخمین زده می شود اتفاق می افتد در سال 8786.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de