هند ممنوعیت Infinite و 58 دیگر برنامه های چینی پس از توافق - CNET

چینی ساخته شده برنامه Infinite را ممنوع کرده است دولت هند در میان flare-up در روابط دیپلماتیک بین دو کشور. راف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399
gettyimages-1203031511

چینی ساخته شده برنامه Infinite را ممنوع کرده است دولت هند در میان flare-up در روابط دیپلماتیک بین دو کشور.

رافائل Henrique/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

هند ممنوع wildly محبوب چینی ها-فیلم های برنامه Infinite و 58 نفر دیگر در روز دوشنبه پس از یک مرز درگیری میان نیروهای دو کشور در سمت چپ حداقل 20 سربازان هندی مرده این ماه است.

این نرم افزار که طیف وسیعی از بازی را به جریان موسیقی و رسانه های اجتماعی هستند "مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی" هند وزارت فناوری اطلاعات گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

در علاوه بر این به Infinite را ممنوع اعلام برنامه های تلفن همراه عبارتند از کسانی که متعلق به برخی از چین بزرگترین و تاثیر گذار ترین شرکت های فن آوری از جمله Tencent به پیام برنامه WeChat Baidu توییتر-مانند پلت فرم شناخته شده به عنوان Weibo و Xiaomi برنامه مکالمه تصویری Mi تماس تصویری. معلوم نیست چگونه این ممنوعیت را به اجرا گذاشته خواهد شد میان هند موجود کاربران که قبلا دانلود کرده این برنامه بر روی تلفن های خود را, اما آن را مسدود بالقوه کاربران جدید به اپل و گوگل را مجبور به حذف این برنامه از iOS و آندروید فروشگاه.

این ممنوعیت می آید به عنوان ضد چین احساسات فوران کرده است در هند پس از یک برخورد مرگبار در ماه ژوئن در امتداد مرز مورد مناقشه میان هند و چین بالا در هیمالیا که منجر به تشدید تنش بین دو کشور همسایه. خرید اینترنتی شامل گسترده خواستار تحریم محصولات چینی از جمله گوشی های و نرم افزار. سازنده تلفن های چینی Oppo لغو زنده آنلاین راه اندازی آن فوق العاده حق بیمه گل سرسبد گوشی در نور دیپلماتیک عود بین دو کشور.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در حال حاضر آنچه برای Infinite: گفتگو با برایان Thoensen

29:47

هند و فناوری وزارت همچنین گفت که آن را دریافت کرده های متعدد شکایات مربوط به سوء استفاده از برنامه های تلفن همراه برای "برای سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز" به سرورهای واقع در خارج از هند است. دولت وزارت رفت و در تماس با این وضعیت یک ماده از "بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری."

Infinite که انباشته از حدود 120 میلیون کاربر در هند پس از راه اندازیمی گوید آن را در روند مطابق با بان کی مون و دعوت شده برای دیدار با دست اندرکاران دولت برای ارائه توضیحات. این شرکت رسانه های اجتماعی نیز محروم های هر کاربر داده ها با دولت چین.

"Infinite همچنان به پیروی از تمام داده های حفظ حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران ما در هند با هر دولت خارجی از جمله چینی ها در دولت" Nikhil گاندی رئیس Infinite هند در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه. "ما در محل بالاترین اهمیت در حریم خصوصی کاربر و یکپارچگی است."

شرکت تحقیقاتی Canalys توصیف بان به عنوان "یک ضربه به چینی برنامه صنعت است که از دست می دهد قوی نصب پایه در خارج از آن کشور" در یک پست در توییتر در روز سه شنبه.

خانه را به بیش از 1.3 میلیارد نفر از مردم هند است و یکی از جهان سریع ترین رشد بازارهای اینترنتی که شرکت های فن آوری می تواند بازار محصولات یا خدمات خود را به صدها میلیون ها نفر از مصرف کنندگان از جمله تعداد فزاینده ای از مردم که در حال آمدن است آنلاین برای اولین بار از طریق گوشی های هوشمند است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن