Facebook در اواخر بعد از ظهر جمعه استدلال در استرالیا دادگاه فدرال که دست زدن به اطلاعات شخصی متعلق به کاربران استرالیایی است که تنها مسئولیت Facebook ایرلند و آمریکا-بر اساس Facebook Inc هیچ رابطه قراردادی با این کاربران است.

این طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط استرالیا کمیسر حریم خصوصی در ماه مارس است که در رابطه با اتهامات که هر دو ما بر اساس Facebook Inc و Facebook ایرلند نقض رازداری استرالیا عمل بارها و بارها و به طور جدی دخالت در حریم خصوصی استرالیا.

Facebook گفته افشا اطلاعات شخصی بیش از 311,000 استرالیایی به این است که زندگی دیجیتال شما, برنامه, وجود تنها بودن 53 استرالیایی است که نصب نرم افزار. این اطلاعات سپس گفته با توجه به کمبریج Analytica و استفاده سیاسی پروفایل اهداف است.

“بسیاری از کسانی که کاربران نصب نشد نرم افزار خود و اطلاعات شخصی خود را فاش شد از طریق دوستان خود’ استفاده از برنامه” استرالیا کمیسر حریم خصوصی Angelene Falk گفت: در ماه مارس.

این است که زندگی دیجیتال خود برنامه بود و یک شخصیت نظرسنجی که عمل مستقل از Facebook سایت. از طریق استفاده از Graph API برنامه قادر به درخواست اطلاعات از Facebook حساب صدها هزار نفر از Facebook کاربران در سطح جهان است که حدود 53 استرالیا شد.

تحت استرالیا حریم خصوصی قوانین و اشخاص مانند Facebook تنها می تواند نگه دارید و هر جمع آوری اطلاعات شخصی از یک فرد برای یک هدف خاص, اما آنها مجاز به استفاده و یا افشای اطلاعات برای هدف دیگری.

قاضی دادگستری توماس Thawley در حال حاضر تعیین اینکه آیا اتهامات قابل توجهی به اندازه کافی برای دادخواهی به ادامه و به طور خاص تر اینکه آیا یا Facebook ایرلند و یا Facebook Inc شد انجام کسب و کار در استرالیا زمانی که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده به این زندگی دیجیتال خود را برنامه.

همچنین نگاه کنید به: NZ کمیسر حریم خصوصی برچسب Facebook به عنوان “نظر اخلاقی ورشکسته پاتولوژیک دروغگو’

در بعد از ظهر جمعه این غول شبکه های اجتماعی را تکذیب کرد که Facebook, Inc ما مبتنی بر شرکت تا به حال هر گونه مسئولیت برای کاربران استرالیایی با آن نماینده قانونی این استدلال که Facebook کاربر موافقت نامه تنها مشخص است که این سایت Facebook.com ارائه شد به استرالیا توسط Facebook ایرلند.

“این یک سوال از یک استنتاج در دسترس بودن; هیچ استنتاج در دسترس هستند چرا که هیچ چیز تاسیس شده است و در عین حال که عرضه اساس می گویند که [Facebook ایرلند] آن در حال انجام کسب و کار به عنوان یک عامل Inc” مشاور ارشد Noel greg o’connor گفت: در جلسه مقدماتی در روز جمعه.

“در طول مربوط به دوره Facebook Inc فروش و تبلیغات در استرالیا و نه کسب درآمد در استرالیا.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که Facebook قرارداد با هر یک از کاربران در استرالیا بر اساس آنچه که ما در حال حاضر را مشاهده کنید.”

ارشد مشاوره اموزش هیگینز نماینده حقوقی برای استرالیا کمیسر حریم خصوصی استدلال در غیر این صورت گفت که Facebook یک شبکه جهانی جایی که کاربران از سراسر جهان قادر به ارتباط با مردم خارج از منطقه خود را دارند.

در این موارد Higgins مدعی است که Facebook Inc باید تعامل و استفاده از اطلاعات شخصی از استرالیا Facebook کاربران به این معنی است که باید آن را به دادخواهی.

“این است که ما می گویند منطقی قابل بحث است که Facebook Inc ساخته شده است یک رکورد از اطلاعات شخصی کاربران در استرالیا به منظور ارائه Facebook سرویس به کاربران آمریکای شمالی بر اساس آن داده ها منتقل زیر انتقال داده و پردازش از [Facebook ایرلند به Facebook Inc],” او گفت:.

با وجود صدها نفر از هزاران نفر از کاربران در استرالیا داشتن اطلاعات خود سوء استفاده این کشور تنها 10 سخت ترین ضربه از کمبریج Analytica رسوایی در سطح جهان است. به طور کلی اطلاعات به 87 میلیون کاربر بیشتر از ما پذیرفته شد توسط Facebook به عنوان “نادرست مشترک” با کمبریج Analytica.

Falk معتقد است که این سیستمیک شکست مطابق با استرالیا قوانین حفظ حریم خصوصی توسط یکی از بزرگترین شرکت های فن آوری. دادگاه فدرال می تواند اعمال مدنی مجازات تا AU$1.7 میلیون برای هر جدی و/یا تکرار دخالت در حریم خصوصی.

Facebook استرالیا گزارش داد پس از کسر مالیات سود AU$22.7 میلیون دلار برای 2019 سال مالی کمی پایین از AU$23.3 میلیون دلار در سال قبل. برای پایان 31 دسامبر 2019 در استرالیا بازوی رسانه های اجتماعی غول ثبت AU$16.8 میلیون دلار به عنوان هزینه مالیات بر درآمد از AU$11.7 میلیون پرداخت شده در سال گذشته خاموش پشت قبل از کسر مالیات سود AU$39.5 میلیون نفر است.

مقدماتی جلسات ادامه خواهد داد و در اواخر این هفته.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de