gettyimages-1192544924

Carlos Ghosn فرار کرده اند ممکن است حبس خود را در ژاپن و فرار به لبنان اما همدستان ممکن است پس کرایه هست.

گتی ایماژ

آنها می گویند شما نمی توانید قرار دادن قیمت در آزادی, اما که ممکن است کاملا درست — حداقل در سابق نیسان مدیر عامل Carlos Ghosn را مورد. اخیر دادگاه تشکیل پرونده در بر داشت که Ghosn سیمی مبلغ قابل توجهی از پول را به یک شرکت موفق توسط یکی از دو نفر که به او کمک کرد تا فرار از ژاپن با توجه به گزارش منتشر شده روز سه شنبه خبر داد.

چقدر پول ؟ بیش از سه چهارم از یک میلیون دلار — $862,500 به طور دقیق — و در حالی که ما دقیقا مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از است که رفت و برای خرید ابزار مورد که او گران در, که هنوز هم قابل ملاحظه تکه را تغییر دهید.

دو مرد که کمک Ghosn — پدر و مادر مایکل و پیتر تیلور — در حال حاضر در حال برگزار شد در یک مرکز تادیبی در ماساچوست در حالی که آنها ممکن است در انتظار استرداد به ژاپن به اتهام ناشی از Ghosn فرار بزرگ.

Ghosn پرواز از ژاپن به بیروت بود, حرکت هوشمند, به نظر می رسد چرا که در حالی که لبنان را ندارد استرداد پیمان با ژاپن و ایالات متحده می کند. این تیلور درخواست وثیقه اما تا کنون دریافت نکرده اند آن را به دلیل درک پرواز خطر است.

بنابراین در حالی که مایکل تیلور سابق حرفه ای به عنوان یک عضو نیروهای ویژه ارتش ممکن است کمک به او را از کارلوس خارج از ژاپن آن را نگاه نمی کند مانند آن را به اندازه کافی به او و پسرش در خارج از Ghosn منطقه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 نیسان Rogue رمپ تا سبک و موجودی تسلی


7:44

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de