آدرس قانونی و نظارتی و عملیاتی خطرات برای بازگشت به کار

در اواخر ماه مارس Forrester مدیر عامل شرکت جورج کلونی مشخص شده چهار مرحله COVID-19. ما در حال حاضر در آغاز فاز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

در اواخر ماه مارس Forrester مدیر عامل شرکت جورج کلونی مشخص شده چهار مرحله COVID-19. ما در حال حاضر در آغاز فاز سه (مدیریت) به عنوان مناطق و کسب و کار بازگشایی شده است. این یک چالش برانگیز انتقال سازمانها است. یک جهانی همه گیر است هیچ پایان روشن. مسیر رو به جلو به یک جدید و در حال تحول عادی متفاوت خواهد بود برای سازمان های مختلف. برای کمک به خود را با همه گیر بازیابی برنامه Forrester توسعه دو مجموعه از همه گیر پروتکل های مدیریت برای آوردن کارکنان به عقب.

دولت دستورالعمل همراه با سلامت و ایمنی خطرات بدون شک بالا از ذهن است اما بیشتر وجود دارد. شما همچنین باید در نظر عملیاتی و حریم خصوصی و رعایت خطرات خود را همه گیر برنامه های بازیابی. به عنوان مثال:

  • محل کار تبعیض بر اساس سن و یا وضعیت بهداشت و درمان. چگونه شما در حال ساخت تصمیم گیری در مورد آن ضروری کارکنان بازگشت به کار ، بسیاری از معلولیت ها سکوت. تبعیض سنی واقعی است. کسی که به نظر می رسد از لحاظ جسمی قادر یا سالم ممکن است به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. اقدامات حسن نیت می تواند نتیجه معکوس اگر آنها رانده شده توسط شناختی تعصبات.
  • شریک تخطی از یک محیط کار ایمن و محیط زیست است. آیا می دانید دولت از شخص ثالث خود را کارکنان در محیط کار? شما همکاران و تولید کنندگان برنامه های بازیابی تاثیر مال شما. اقداماتی که دور زدن مقررات محلی نقض حقوق کارگران و یا ماشه امواج ثانویه از عفونت منجر به ریزش بیشتر از بهره وری است. آن را نیز می تواند منجر به اقدام قانونی.
  • تخلف از کارکنان حقوق و حریم خصوصی با تماس با ردیابی راه حل. چگونه می تواند به شما انجام این کار از نظر قانونی به طور موثر و با تجربه کارکنان در ذهن ؟ صرف نظر از رویکرد -- نرم افزار تلفن همراه, دستگاه پوشیدنی, نشان, کارت یا کتابچه راهنمای روش های -- تماس با ردیابی ارائه حریم خصوصی بزرگ چالش ها و نه تنها در اروپا است. سنای آمریکا در حال حاضر بحث دو حفظ حریم خصوصی صورتحساب مربوط به تماس با ردیابی.
  • محرک noncompliance. آیا سازمان شما به طور کامل درک آنچه در آن موافقت خود را برای زمانی که این امر برای دولت وام, کمک های مالی, مالیات و یا طرح های تحت coronavirus مربوط به بسته محرک? دولت ها در سراسر جهان اجرا شده اند از جمله بسته های مشوق برای کسب و کار مانند مراقبت در عمل در ایالات متحده و یا CJRS در انگلستان است. این برنامه بسیار خاص و الزامات واجد شرایط بودن و اغلب دیکته دقیقا چگونه یک سازمان می تواند با استفاده از وام و کمک های مالی اگر در دسترس است.

در مجموع Forrester را شناسایی کرده 15 بحرانی برای کاهش خطرات برای بازگشت به کار. برای آخرین بینش و راهنمایی برای رهبران به آدرس رو به رشد کسب و کار و تجربه کارکنان پیامدهای این بیماری همه گیر بازدید Forrester را COVID-19 hub.

این پست نوشته شده توسط تحلیلگر اصلی هایدی Shey و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن