نیاز به یک دوربین ارزان پوشش برای مک شما است که موفق به شکستن صفحه نمایش خود را و یا بانک ؟

بنابراین اپل توصیه می کند که شما نمی بستن درب مک بوک خود را اگر آن را به یک دوربین نصب پوشش به دلیل آن می توان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

بنابراین اپل توصیه می کند که شما نمی بستن درب مک بوک خود را اگر آن را به یک دوربین نصب پوشش به دلیل آن می توانید صفحه نمایش خود را و به جای استفاده از یک دوربین پوشش اپل می گوید شما باید با استفاده از رنگ سبز درخشان نور به عنوان یک حریم خصوصی شاخص.

وجود دلایل معتبر برای این کار از پیشگیری از آسیب های صفحه نمایش به مطمئن شوید که آن را دخالت نمی کنیم با ویژگی های مانند خودکار روشنایی و تن درست.

اما برخی از مردم می خواهم یک دوربین پوشش برای تعدادی از دلایل معتبر است.

چه کاری انجام دهید ؟

مشکل با تلاش به توصیه یک دوربین پوشش سازگاری است. جدیدتری مدلهای macbook ساخته شده به مقدار سخت تر تحمل نسبت به مدل های قدیمی تر و اتصالات ناسازگار دوربین پوشش می تواند صفحه نمایش خود را به گران قیمت و متاسفانه دائم "پاپ"است.

مدفون در اپل پشتیبانی ارسال به توصیه های زیر:

"اگر شما نصب یک دوربین پوشش است که ضخیم تر از 0.1 میلی حذف دوربین پوشش قبل از بسته شدن کامپیوتر شما."

باید به عنوان خوانده شده: دلیل واقعی اپل هشدار به کاربران در مورد مک بوک دوربین را پوشش می دهد

چه ضخیم تر از 0.1 میلی متر (0.004 اینچ) می آید و با کم رویه هیچ و مانده چسب از قبل اعمال می شود و هزینه های تقریبا هیچ چیز ؟

فروتن قناری زرد پس از آن یادداشت ها.

آنها نازک (در حدود میلی متر 0.074 میلی متر) چسب را ترک نمی کند باقی مانده آنها ارزان و در آنها به وفور یافت میشود در ادارات و دفاتر خانه.

من تست کردم و آنها را در جدید 16-inch MacBook Pro با آن فوق العاده تنگ تحمل و آن را آسیب نمی روی صفحه نمایش. فقط مطمئن شوید که پس از آن توجه داشته باشید با هم همپوشانی دارند نیست گودی تنها دوربین هنگامی که شما درخواست آن را.

من توصیه با استفاده از اصل 3M پس از آن یادداشت ها و هزاران بد گویی کردن آف که در دسترس هستند چرا که راه شما تضمین شده است از تحمل و با کیفیت از چسب. من همچنین توصیه می کنیم با استفاده از رنگ زرد پس از آن یادداشت ها به دلیل رنگ های مختلف کمی ضخیم تر (اگر چه من در بر داشت یک رنگ است که بیش از 0.1 میلی متر محدود).

ارزان و ایمن قابل استفاده مجدد و تقریبا بی حد و حصر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن