چطور کاراکتر گوست بگیریم

فصل 13 به تازگی شروع شده است و اکتیویژن برای هر بازیکن خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل یک سورپرایز کوچک دارد. با

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 خرداد 1401

فصل 13 به تازگی شروع شده است و اکتیویژن برای هر بازیکن خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل یک سورپرایز کوچک دارد. بازی همراه با اسلحه ها و نقشه های جدیدی که همراه با فصل 13 آمده است، شخصیت گوست را به صورت رایگان تقدیم می کند. در اینجا این است که چگونه می توانید آن را ادعا کنید.

چگونه کاراکتر گوست را در کالاف دیوتی موبایل بدست آوریم؟

هر بازیکنی که وارد شده و بازی را به آخرین آپدیت آپدیت کند می تواند شخصیت گوست را به صورت رایگان دریافت کند. این فرایند به شرح زیر است؛

مطمئن شوید که بازی خود را به آپدیت فصل 13 آپدیت کرده اید.

به تنظیمات درون بازی بروید.

حساب درون بازی خود را به حساب اکتیویژن خود پیوند دهید.

می توانید دکمه Link را در قسمت بالایی بازی پیدا کنید.

سه گزینه برای پیوند دادن حساب شما وجود دارد. بر روی "کالاف دیوتی" ضربه بزنید تا حساب خود را به حساب اکتیویژن خود پیوند دهید.

شما به وب سایت اکتیویژن هدایت می شوید که در آنجا می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر هنوز حساب اکتیویژن ندارید، به سادگی روی «ایجاد حساب کاربری و پر کردن اطلاعات خواسته شده» کلیک کنید.

هنگامی که حساب اکتیویژن خود را پیوند دادید، می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و پاداش خود را در ایمیل درون بازی درخواست کنید.

این رویداد فقط برای بازیکنانی است که هنوز حساب های اکتیویژن خود را پیوند نداده اند. با این حال، توسعه دهندگان اعلام کرده اند که بازیکنان قدیمی که قبلاً حساب های خود را پیوند داده اند باید محکم بمانند. هرکسی که حساب‌های اکتیویژن خود را قبل یا بعد از رویداد پیوند داده باشد، خرید گوست پلاسما رایگان دریافت خواهد کرد. اگر بازیکن قبلاً شخصیت را داشته باشد، نسخه تکراری به اعتبار تبدیل می شود.

آخرین مطالب