شما هرگز حدس می زنم آنچه Ellen DeGeneres گرفتار شد در قرنطینه–طرفداران آنقدر دیوانه!

Ellen DeGeneres گرفتار شد گفت: برخی از بسیار "تن ناشنوا" نظرات در حالی که فیلمبرداری یک بخش برای او نشان می ده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 اردیبهشت 1399

Ellen DeGeneres گرفتار شد گفت: برخی از بسیار "تن ناشنوا" نظرات در حالی که فیلمبرداری یک بخش برای او نشان می دهد در حالی که quarantining در خانه. این کمدین در مقایسه قرنطینه بودن در زندان و اظهارات او با واکنش فوری.

بسیاری از واکنش های اطراف نشان می دهد بحث میزبان لوکس قرنطینه تسهیلات و عدم احترام نشان داده شده است به واقعی زندانیان که به طور جدی رنج می برند به عنوان COVID-19 اسپرد را از طریق امکانات خود را و بیشتر و بیشتر از آنها در حال آزمایش مثبت است.

Ellen Degeneres

شاتر

در پس-حذف ویدئو 62 ساله شوخی ""یکی از چیزهایی که من آموخته ام از بودن در قرنطینه است که مردم--این است مثل این است که در زندان است و آنچه در آن است."

او ادامه داد: "این عمدتا به دلیل من شده است با پوشیدن همان لباس به مدت 10 روز و هر کس در اینجا همجنسگرا است."

Ellen and Portia

شاتر

این نظرات آمده در یک زمان بد برای کمدین با توجه به های اخیر توییتر موضوع اختصاص داده شده بود به افشای الن بودن معنی و حساس است. آن را نیز نامیده می شود توجه به نفاق در پشت نشان می دهد بحث میزبان ثابت پیام "به نوعی به یکدیگر است."

Ellen Degeneres

شاتر

الن نیز زیر آتش برای درمان کارکنان خود و خدمه در طول بیماری همه گیر. این نشان می دهد بحث میزبان ادعا کرد که او از سر گرفته شد پخش از خانه اش برای کارکنان و خدمه: "من آنها را دوست دارم من از دست آنها بهترین کاری که می توانم انجام دهم برای حمایت از آنها این است که به نگه داشتن در هوا."

Ellen Degeneres

شاتر

با توجه به کارکنان و خدمه این قضیه صادق است. میزبان است که متهم به نادیده گرفتن خود پرسش ها و نگرانی های استخدام غیر اتحادیه جایگزینی کارگران و برش خود را پرداخت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن