شما هرگز حدس می زنم آنچه Chris Hemsworth گرفتار شد در قرنطینه–طرفداران در حال رفتن به بسیار دیوانه!

Chris Hemsworth به تازگی ساخته شده یک مجازی ظاهر در Jimmy Kimmel Live! که در آن این بازیگر ساخته شده یک قرنطین

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 اردیبهشت 1399

Chris Hemsworth به تازگی ساخته شده یک مجازی ظاهر در Jimmy Kimmel Live! که در آن این بازیگر ساخته شده یک قرنطینه اعتراف. در میان کاغذ توالت کمبود بازیگر اعتراف کرد که همسرش, Elsa Pataky, تا به حال به طور تصادفی مواجه نگردند خانه خود را با 15 جعبه از کاغذ توالت.

شما می توانید به تماشای مصاحبه خود را در اینجا!

در این مصاحبه این بازیگر توضیح می دهد که دقیقا چگونه Pataky این اشتباه است.

Chris Hemsworth and Elsa Pataky

شاتر

او می گوید کیمل, "همسر من بود سفارش یک جعبه از کاغذ توالت مانند سه ماه پیش و در فکر آن بود 15 رول و دستور داد 15 جعبه."

او ادامه داد: "بنابراین ناخواسته ما نگردند. ما می توانیم bootleg این مسائل اگر نیاز بود اما ما 15 جعبه از کاغذ توالت وجود دارد."

Chris Hemsworth

شاتر

کیمل شوخی که بازیگر همیشه می تواند با استفاده از چکش ثور به نگه داشتن خود را فوق العاده کاغذ توالت: "شما می دانید چه چیزی می تواند سرگرم کننده ؟ اگر شما ایستاده است که چیز و قرار دادن برخی از بسیاری از رول کاغذ توالت در آن است. شما می توانید استفاده از آن به عنوان یک بازی بسیار جذاب دارنده کاغذ توالت."

Chris Hemsworth and Elsa Pataky

شاتر

اگر چه این بازیگر ممکن است مجبور به نگرانی در مورد در حال اجرا از کاغذ توالت در هر زمان به زودی او را از بحث در مورد جنبه های دیگر از قرنطینه بودند که اثبات می شود دشوار است.

به طور خاص 36 ساله مراجعه کننده به مبارزه با مدرسه در منزل خود سه فرزند: گل رز ساشا و تریستان. او گفت کیمل "من در تلاش هستم. من شکست مفتضحانه. آن را مرتب کردن بر اساس شما می دانید که چهار یا پنج ساعت مذاکره و رشوه خواری و سپس شاید 20 دقیقه از کار واقعی در صورتی که."

Chris Hemsworth

شاتر

Hemsworth همچنین صحبت در مورد تعجب آور راه او است اجتناب از cabin fever: زنی چمن.

او توضیح داد: "من در واقع واقعا مانند چمن زنی. من این رو سوار بر ماشین چمن زنی چند ماه به عقب و چیزی کاملا درمانی در مورد آن. و آن را ممکن است فقط چند ساعت پس از فرار از داشتن برای سرگرم کردن بچه ها سه 24/7 یا آموزش کودکان و نوجوانان."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن