شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این, بزرگ, بمب, در مورد, Liam Hemsworth, وضعیت سلامت

Liam Hemsworth به تازگی باز شده تا در مورد نگرانی های سلامت او تا به حال برای مقابله با ماه فوریه گذشته. به طو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 اردیبهشت 1399

Liam Hemsworth به تازگی باز شده تا در مورد نگرانی های سلامت او تا به حال برای مقابله با ماه فوریه گذشته. به طور خاص یک عمل جراحی fave او علت واقعی به تجدید نظر خود را رژیم غذایی وگان.

30 سال بازیگر توضیح داد: به سلامت مردان "من وگان برای تقریبا چهار سال و پس از آن از فوریه سال گذشته من احساس بی حال. پس از آن من سنگ کلیه."

Liam Hemsworth

شاتر

Hemsworth ادامه داد: "این یکی از دردناک ترین سال زندگی من است. من انجام شده بود را فشار دهید برای آن نیست ، اما من تا به حال برای رفتن به بیمارستان و عمل جراحی است."

با که در ذهن این بازیگر تصمیم به تجدید نظر خود را رژیم غذایی وگان. او توضیح میدهد: "هنگامی که شما یک سنگ کلیه شما باید 50 درصد شانس گرفتن یکی دیگر اگر شما همچنان به خوردن راه شما غذا خوردن شدند."

Liam Hemsworth

شاتر

با توجه به بازیگر خود را به سنگ کلیه در نتیجه از رژیم غذایی وگان: "خوب من خاص سنگ کلیه شد و یک calciumoxalate سنگ کلیه. این اشکال از داشتن بیش از حد اگزالات در رژیم غذایی خود را. اگزالات هستند واقعا بالا در بسیاری از سبزیجات و به ویژه اسفناج و بادام و چغندر و سیب زمینی."

Liam Hemsworth

شاتر

قبل از عمل جراحی Hemsworth, رژیم غذایی متمرکز شد در اطراف این مواد.

"هر روز صبح من با داشتن پنج مشت اسفناج و سپس شیر بادام, بادام, کره, و همچنین برخی از پروتئین گیاهی در یک اسموتی. و این چیزی بود که به نظر من فوق العاده سالم. بنابراین من تا به حال به طور کامل تجدید نظر آنچه که من قرار دادن در بدن," او گفت: سلامت مردان.

Liam Hemsworth

شاتر

از آن پس Hemsworth شده است با تمرکز بر سالم ماندن مجددا مرتب و رژیم غذایی خود را و تمرکز بر ورزش است. او توضیح داد: "من می خواهم بگویم ورزش و تناسب اندام یک چیز بزرگ برای من فقط احساس متعادل و levelheaded."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن