بله از راه دور کار طبیعی جدید است. اما tech مشکلات نمی خواهد برود

زمانی که COVID-19 ضربه کمی فکر داده شد توسط رهبران کسب و کار برای ریز تنظیم کار از خانه تجربه از کارکنان خو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

زمانی که COVID-19 ضربه کمی فکر داده شد توسط رهبران کسب و کار برای ریز تنظیم کار از خانه تجربه از کارکنان خود را. اگر همه چیز کار می کرد به آرامی آن مهم نیست: حداقل آنها کار کرده است. چند هفته اول در سراسر جهان از راه دور مشغول به کار بودند در مورد گرفتن اصول اولیه و در حال اجرا در هر سطح'.

اما به عنوان کارکنان کردم بیشتر استفاده می شود به کار از خانه این تیم آغاز شده شاهد یک افزایش بزرگ در بلیط های در زمینه های مختلف برای کار از خانه مسائل. و وجود یک شکایت که این تیم را بشنود وقت و زمان دوباره: "این واقعا آهسته.

انتقال دیجیتال

"چه آن کارگر را هنگامی که کسی در تلاش برای دسترسی به یک برنامه و به آنها می گوید:" این واقعا کند است؟'" می پرسد جو Bombagi مدیر راه حل های مهندسی در آن شرکت Riverbed. "اکثر کاربران نهایی فقط می خواهید برای دسترسی به برنامه های کاربردی خود را و دریافت بهترین عملکرد. پشت صحنه ساخت که کار نیاز به مقدار زیادی از فن آوری مقدار زیادی از پتانسیل و زیرساخت نرم افزار و ابزار است که آن را بدون درز."

ببینید: راهنمای برای تبدیل شدن به یک انتقال دیجیتال قهرمان (TechRepublic حق بیمه)

در واقع یک گزارش تازه منتشر شده توسط سنگهایی را نشان می دهد که تقریبا سه چهارم از کسب و کار تصمیم گیرندگان در انگلستان شدند به حمایت گسترده از راه دور کار در ابتدای شیوع. در صنعت بهداشت و درمان تعداد جهش به 92%.

اما در حال حاضر چند ماه به اصطلاح جدید طبیعی " رهبران کسب و کار در حال فکر کردن در مورد دراز مدت پیامدهای COVID-19 – و شواهدی که از راه دور کار است و نه حتی پس از بحران عبور می کند.

سنگهایی گزارش نشان می دهد که رهبران کسب و کار در سراسر جهان انتظار می رود نزدیک به 50% افزایش کارکنان کار از خانه پس از COVID-19. در انگلستان بیش از یک چهارم از سازمانها تیم انتظار می رود برای تبدیل شدن به طور دائم از راه دور.

اما اگر WFH است برای تبدیل شدن به یک هنجار جدید کسب و کار خواهد شد که برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از در حال حاضر مخوف 'این است که بیش از حد آهسته' موضوع. "چگونه می توانم به شما ثابت است که – آن را بیش از حد کند چرا که کودک در حال تماشای Netflix در پس زمینه ؟ است کارکنان با استفاده از یک خطرناک اینترنت کنترل ؟ شما نمی توانید کنترل این چیزها را در یک کنترل از راه دور محیط زیست می گوید:" Bombagi.

"شما باید به فکر می کنم از چه تکنولوژی شما می توانید در جای خود قرار داده به طوری که همه این متغیرها تبدیل شدن به بسیار کمتر موثر و به طوری که کاربران باید سطح دسترسی و عملکرد" او همچنان ادامه دارد. "این چیزی است که ما شروع به در حال حاضر."

با توجه به سنگهایی گزارش تقریبا همه (94%) از تصمیم گیرندگان اعتراف کرد که فن آوری اشکالات نهفته کارکنان خود و کسب و کار در حالی که کار از راه دور. رایج ترین مسائل عبارتند از: کیفیت پایین تصویری جلسات مکرر قطع از شبکه های شرکت های بزرگ آهسته دریافت فایل و مدت زمان پاسخ در هنگام بارگذاری برنامه های. جای تعجب نیست, یکی از عمده موانع به موفقیت شده است غیر قابل اعتماد, صفحه اصلی, Wi-Fi.

به همین دلیل در این تحقیق آمده است که در حالی که رهبران کسب و کار هستند راحت با کار از راه دور آنها به طور کامل آماده شده و در عین حال برای تغییر دائمی به راه دور. "به طور کلی مردم آماده تر می گوید:" Bombagi "اما من نمی خواهم بگویم آنها کاملا وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است."

همه چیز در حال تغییر است. چند ماه پیش جهانی کار از خانه آزمایش اتفاق افتاده با عجله آماده و با هیچ بودجه را کنار بگذارند اما Bombagi مدعی است که سه ماه بعد کسب و کار آماده برای برخی از سرد-سرپرست برنامه ریزی استراتژیک.

که به دلیل فکر می کنم وظیفه نیروهای, تیم های پروژه و بودجه اختصاص داده شده به حفظ کار از هر نقطه' – و همچنین بسیار سریعتر تصمیم گیری استراتژیک ساخته شده در عرض چند هفته به جای در نظر گرفتن چندین ماه آنها را قبل از. "این باعث می شود شما سوال چرا همه چیز آنقدر آهسته قبل از, می گوید:" Bombagi.

تا 72 درصد از رهبران کسب و کار مورد بررسی به عنوان بخشی از سنگهایی است تحقیقات اخیر گزارش قصد دارد به سرمایه گذاری های اضافی در طول سال آینده به مطمئن شوید که آنها می تواند حمایت از یک مولد نیروی کار از راه دور.

پاسخ دهندگان گفته اند که آنها در حال حاضر شروع به شناسایی اولویت استراتژی ها و فن آوری برای دو سال آینده که شامل به روز رسانی شرکت گسترده سیاست های خودکار کنترل از راه دور-عملیات شبکه و یا سرمایه گذاری در دیجیتال-فن آوری امنیت و نرم افزار.

Bombagi اصرار دارد که یک بخش کلیدی از WFH معادله تشکیل شده با استفاده از نرم افزار برای دید بهتر و نظارت از کارکنان شبکه و عملکرد. هنگامی که یک کاربر انجام یک کار در دفتر در یک شرکت لپ تاپ از طریق یک شرکت شبکه گسترده از آن آسان است به اندازه کافی برای شرکت این تیم به کنترل مسائل که ممکن است بوجود می آیند که خیلی آسان نیست زمانی که کارمند است و در خانه نشسته است.

"در حال حاضر کاربر می تواند با استفاده از iPad خود را به یک اتصال اینترنت با به طور کامل غیر قابل پیش بینی و اجرای برنامه و رفتن به برنامه های کاربردی مانند Office365 است که SaaS مبتنی بر" می گوید Bombagi. "همه چیز در مورد است که معامله به طور کامل خاموش قضیه و خارج از کنترل است."

افزایش دید, نظارت و کنترل به طور خودکار بهبود end-users' اتصال دسترسی و عملکرد استدلال Bombagi. روشن است که افزایش بهره وری و در نهایت کسب و کار درآمد.

هنگامی که مسائل فنی در حال غلبه است و بسیار به دست آورده از خارج از فرض نیروی کار است. کارکنان خود را به نظر می رسد به منظور جلب یک تعادل کار و زندگی بهتر به خارج از راه دور; در واقع سه چهارم از کارکنان انگلستان گزارش داده اند که عدم تمایل به بازگشت به کار تمام وقت.

نیمی از رهبران کسب و کار بررسی سنگهایی به نام تعادل کار و زندگی بهتر به عنوان یک خط پایین سود برای کارکنان خود را به عنوان یک نتیجه از راه دور کار می کند. یک نسبت مساوی از پاسخ دهندگان نیز ذکر شده پس انداز از فضای اداری و 43 ٪ گفت که آنها انتظار کار انعطاف پذیر برای افزایش بهره وری است.

"در زمان یک سال به اعتقاد من بزرگترین تفاوت به کار روزمره خواهد بود که مردم بسیار بیشتر خواهد بود در دسترس بدون عوارض و تدارکات که ما همیشه شناخته شده است و این آنها را کارآمد تر و مولد می گوید:" Bombagi.

نگاه کنید به: کامل زوم راهنمای: از اساسی کمک به ترفندهای پیشرفته

پس از شروع بحران او متوجه شده است که او می تواند در جا تا هشت مجازی مشتری جلسات در یک روز داده می شود جایی که او قبلا تنها می تواند انجام دهد و تنها اگر هر دو آنها در لندن است.

کار خود را در روز استفاده می شود و برنامه ریزی شده در سراسر تدارکات: "اگر من قصد دارم در این رابطه من می دانم که من می توانید تماس بگیرید. اگر من رانندگی جایی که من می توانید تماس بگیرید, اما من می توانم یک ارائه. اگر من در هواپیما به غیر از برخی از ایمیل من واقعا نمی تواند هر چیزی را انجام دهید می گوید:" Bombagi.

این همه ممکن است منسوخ شده به عنوان راه دور می شود این راه به طور پیش فرض از کار در آینده نزدیک. تصمیم گیرندگان قطعا علاقه مند و به نظر می رسد که WFH بالا است تا در دستور کار بسیاری از سازمان ها.

چالش این است که در حال حاضر برای غلبه بر مشکلات فنی از راه دور کار روزانه ناکامی که تنها اشکالات در زمینه یک بیماری همه گیر اما تبدیل خواهد شد که آزار دهنده به روند حل و فصل در. گرفتن فن آوری پشته راست آسان نخواهد بود اما این سود در طرف دیگر می تواند بزرگ باشد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن