Xilinx FYQ1 در خط سهام شره; مدیر عامل پنگ ترومپت بهبود در بازارهای متعدد

سهام قابل برنامه ریزی تراشه فروشنده Xilinx شد پایین تر در حدود 3 ٪ در معاملات اواخر روز پنج شنبه در یک $108.27

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 مرداد 1399

سهام قابل برنامه ریزی تراشه فروشنده Xilinx شد پایین تر در حدود 3 ٪ در معاملات اواخر روز پنج شنبه در یک $108.27 پس از شرکت در گزارش درآمد سه ماهه مطابق با انتظارات کمک فروش مرکز داده چیپس اما گفت که چنین تراشه خواهد شد و روند این سه ماهه به عنوان مشتریان "هضم" سفارشات قبلی.

"وجود دارد یک کمی از پیچیدگی" و در نتیجه "این مایه تاسف است چرا که من نمی دانم چقدر مردم رو برخی از قدرت های بزرگ در کسب و کار ما" گفت: اجرایی ویکتور پنگ در یک زوم تماس با ZDNet پس از شرکت در کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

"حتی با این بیماری همه گیر ما در حال اجرای بهتر از ما یک چهارم پیش; به من که پیام اساسی."

درآمد در سه ماهه اول سال مالی به پایان رسید و در ماه ژوئن $727 میلیون پایین بود 14.5% سال بیش از سال و در اواسط نقطه از طیف وسیعی از $720 میلیون به $734 میلیون ارائه شده در ژوئن 29th بود که خود را بالاتر از قبل به نمایش در زمان $660 میلیون دلار به $720.

درآمد رقم در خط با متوسط برآورد تحلیلگر رفتن به این گزارش.

سود هر سهم 65 سنت به استثنای برخی هزینه های بالاتر بود توسط یک پنی از اجماع به عنوان ثبت شده توسط FactSet.

درآمد حاصل از تراشه برای مراکز داده ها بیش از دو برابر سال بیش از سال, در حالی که محصولات است که به خودروسازی و بازار مصرف کاهش 29 درصد است. فروش تراشه های سیمی و بی سیم شبکه های کاهش 33 ٪ در سال بیش از سال, اما در سه ماهه به سه ماهه اساس آنها تا 27 درصد است.

بزرگترین منطقه از پیچیدگی در گزارش وزارت بازرگانی ایالات متحده عمل در ماه ژوئن به سهولت برخی از محدودیت در فروش فناوری به شرکت های چینی. که حرکت بود موجب عجله به سفارش قطعات از Xilinx در سه ماهه. Xilinx افزایش چشم انداز خود را برای آن درآمد سه ماهه در ژوئن 29th.

در روز پنج شنبه در تماس با این شرکت گفت: وجود خواهد داشت یک دوره "هضم" از سفارشات در سه ماهه. که هضم غذا را به سطح جدید فروش در این سه ماهه برای مرکز داده و شبکه قطعات این شرکت اعلام کرد.

xilinx-fyq1-2020-product-breakdown.png

هنوز مدیر عامل پنگ بوق و کرنا روند رو به رشد در بخش های بسیاری از کسب و کار.

"ما در نیمه اول انجام می دهند بهتر است و بخشی از آن را [تجارت مقررات] اما وجود زمینه ای قدرت مستقل از این که" او گفته ZDNet.

"در سه ماهه ما دیدن گسترده قدرت در بازارهای متعدد" گفت: Peng. "در هسته بازارهای عمودی, همه چیز دیگر از [مرکز داده و شبکه] هر sub-بازار جز صنعتی در حال رفتن به بالا و برخی از خواهد بود هدف قرار دادن پرونده."

که افزایش جزر و مد اشاره کرد پنگ شامل یک آرایه متنوع از بازار تراشه های چنین به عنوان مصرف کننده محصولات فناوری, پخش, تجهیزات و ماشین.

برای سه ماهه جاری شرکت می بیند $730 میلیون به $780 میلیون دلار در درآمد بالاتر از متوسط برآورد $730 میلیون. این شرکت گفت: این چشم انداز بر اساس "نشانه هایی از تقویت در بازارهای مختلف از طریق بقیه از تقویم سال 2020 است." همچنین هشدار داد که "شرایط اقتصادی هنوز کاملا مایع با یک بیماری همه گیر و استفاده از چین روابط تجاری است."

شرکت تبلیغ خود ادامه قدرت با "hyperscale" مراکز داده اما پس از یک "رکورد" سه ماهه در Q1 آن گفت: درآمد حاصل از آن کسب و کار خواهد بود "تخت به پایین" در سه ماهه جاری.

پرسید که چگونه به سرعت مرکز داده و شبکه را حرکت گذشته اثر هضم پنگ گفته ZDNet "ما هنوز هم تمایلی به دریافت بیش از حد جلوتر از خودمان" در ساخت پیش بینی چرا که "بسیاری ممکن است رخ دهد."

"با این دولت و این تنش بین چین و آمریکا شما نمی دانید چه اتفاقی ممکن است; ما می خواهیم به محتاطانه و می گویند یک چهارم در یک زمان."

"اما این روند در حال رفتن در مسیر درست" پنگ اضافه شده است.

Xilinx برنامه به ارائه چشم انداز در طول یک سرمایه گذار در جلسه این سقوط که این شرکت انتظار دارد خواهد بود یک رویداد مجازی. که تاریخ هنوز تنظیم شده است.

سهام Xilinx افزایش یافته است 14.4% در این سال انتهایی 18 درصد افزایش در شاخص Nasdaq Composite.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن