WWE Extreme Rules 2020: به روز رسانی زنده نتایج و بازی رتبه بندی - CNET

براون Strowman. WWE آینده رکورد کم خام رتبه بندی "ترسناک نشان می دهد در قوانین" به عنوان 2020 شدید قوانین نام

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 تیر 1399
136-mitb-05102020jg-01407-7bbb7fe26d2f91d79b22d73128f56639

براون Strowman.

WWE

آینده رکورد کم خام رتبه بندی "ترسناک نشان می دهد در قوانین" به عنوان 2020 شدید قوانین نامیده می شود ساخته شده است در اطراف دو قهرمانی جهان مسابقات: درو مک اینتایر در دفاع از خود قهرمانی WWE در برابر Dolph Ziggler و جهانی قهرمان براون Strowman گرفتن مربی سابق بری وایات در یک وایت باتلاق مبارزه است. (که برای تلفن های موبایل لنگ اما پس از انجام مسابقات به کرم شب تاب Funhouse بازی که معلوم شد.)

اما شاید هیجان انگیز ترین بازی است که به صورت خام مسابقات قهرمانی زنان به عنوان آسوکا و ساشا بانک مسلما دو تا از بهترین نوازندگان در زنان فهرستی ادعا برای طلا. بیشتر در مورد چشم برای چشم های مسابقه بین ست رولینز و ری میستریو که برای تلفن های موبایل مانند آن را پتانسیل بسیار انقباض غیر ارادی ماهیچه. (بررسی کامل کارت به اینجا.)

به این صفحه سر بزنید به نمایش در می رود که ما در به روز رسانی با نتایج و بازی های تجزیه و تحلیل.

آسوکا در مقابل ساشا بانک

کاملا مشتاق برای این. خام زنان قهرمانی مسابقه بعدی.

ست رولینز 'را بیرون می کشد' Rey Mysterio چشم

ری میستریو و ست رولینز در هر دو برجسته کشتی گیران. چشم خود را برای چشم بازی تا به حال فوق العاده عمل است. اما آن را صالح با این شرط که به معنای واقعی کلمه بود که برای برنده شدن در این بازی شما تا به حال را از حریف خود چشم. از آنجا که ما می دانیم که که قرار بود به اتفاق می افتد, بازی فاقد ساختار و تنش باید آن را داشته اند. آن به پایان رسید با ست رولینز قراردادن Rey Mysterio چهره به گوشه ای از حلقه مراحل مانند او در خام برای شروع این داستان است. او سپس barfed پس از آن.

این جلسه تا به حال مقدار زیادی از نقاط به یاد ماندنی مانند میستریو پیدا کردن راه های مبتکرانه برای اسلم رولینز به مانع شدن (بالا را ببینید) و بعد از آن محدود کردن Stomping او (همچنین نگاه کنید به بالا). پس از آن بود که احمقانه بیت که در آن یکی یا دیگری را امتحان کنید و با استفاده از یک صندلی یا یک کندو استیک را از یک چشم. رولینز در یک نقطه و یک جراحی سنبله و تلاش برای چاقو زدن به میستریو.

نه تنها آن را dumb آن نیز نسبتا ناراحت کننده به تماشای یک مرد تلاش برای قتل یک مرد دیگر تحت نظارت یک حرفه ای مسابقه کشتی. این به پایان رسیده بود مورد در توییتر -- میستریو به حال یک اب نبات چوبی به دنبال چشم زیر ماسک خود را به آن را به نگاه مانند آن را extricated -- اما راستش تماشای رولینز سعی کنید به چاقو میستریو با سنبله و یا یک قلم و در نهایت او را به تماشای نیروی میستریو چشم به جراحی مراحل بود سرگرم کننده نیست. آن را ناخوشایند و نه خوب "من نمی توانم صبر کنید تا ببینید او خود comeuppance" راه. نه تنها لذت بخش است.

امتیاز: 2 ستاره. اقدام بزرگ, اما به طور کامل اجازه پایین توسط شرط ضمن عقد. این دو را به راحتی به حال 4+ ستاره مسابقه بدون آن.

خدمه آپولو نمی تواند رقابت در برابر MVP

خدمه آپولو برنامه ریزی شده بود به دفاع از خود ایالات متحده قهرمانی در برابر MVP اما به دلیل یک حمله توسط Bobby Lashley در خام نیست پاک به رقابت بپردازند. بنابراین MVP ادعا می شود جدید ایالات متحده قهرمان, بالا بردن کمربند او و ساخته شده است که او شده است راهپیمایی در اطراف خام است.

Bayley حفظ SmackDown زنان قهرمانی

پس از طولانی بازی (و یا حداقل این احساس طولانی مطابقت), Bayley را شکست داد و نیکی متقابل به حفظ او SmackDown زنان قهرمانی. ساشا بانک پریشان ref اجازه می دهد Bayley ضربه متقابل با برنج knucks او faceplant دان و دریافت پین.

این مسابقه نبود فوق العاده سرگرم کننده به تماشای. نیکی عبور از یک مجری محبوب اما او منطبق و شخصیت واقعا نیاز به بازخورد فن واقعا کار می کنند. Bayley است در روز 280 بودن SmackDown زنان قهرمان و به همین ترتیب است که داستان نیاز به طرفداران در میان جمعیت پیش بینی او شکست واقعا کار می کنند. البته وجود دارد NXT دانش آموزان در جمعیت ایجاد سر و صدا اما نه کاملا همان چیزی که.

Bayley و نیکی سخت کار می کرد و قطعا آن را نیست بد است. اما من می خواهم به بیرون رفتن از راه خود را به تماشای.

امتیاز: 2 ستاره. که به احتمال زیاد بسیار شده بهتر است با یک جمعیت.

Shinsuke ناکامورا و Cesaro پیروزی تیم مدیریت برچسب عنوان

اصلی نشان می دهد آغاز می شود با یک SmackDown برچسب سرشيشه سايز عنوان جداول مسابقه بین روز جدید و Shinsuke ناکامورا. آن به پایان رسید و در مد های دیدنی و جذاب با Cesaro powerbombing کوفی کینگستون کردن پابند به خارج از طریق دو جدول انباشته در بالای هر یک از دیگر. آن شیرین بود.

Cesaro و Shinsuke ناکامورا بدون شک باید این احساس دو مجرد بچه ها با هم پرتاب به عنوان یک تیم به دلیل خلاق تا به حال هیچ چیز دیگری برای آنها, اما آنها کاملا با هم کار کنند. داشتن آنها را به نفع خود طلا حرکت هوشمند است: روز جدید معتبری تیم بدون توجه به آنچه پس از از دست دادن نیست آنها صدمه دیده است در حالی که قهرمانان جامد Cesaro و ناکامورا به عنوان یک تهدید تگ تیم.

پس از بازی Cesaro می رود به بیرون رینگ می گوید و مایکل کول او و ناکامورا در حال بیمار بودن نادیده گرفته شده است. "نادیده گرفته شده است نه بیشتر," اطمینان مایکل کول. خواهیم دید که در مورد.

بازی خوب بود مربوط توسط برخی از هیجان انگیز لکه های بزرگ مانند E وحشتناک نیزه به Cesaro طریق وسط طناب و سقوط اعتماد توسط کینگستون. در نهایت هر چند با وجود فوق عالی پایان, من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم مثل این چهار نفر با استعداد ستاره می توانستند بهتر بازی بدون جداول شرط.

امتیاز: 3 ستاره.

کیکآف-نتایج نشان می دهد

کوین اونز پین مورفی با یک گیج کننده در مسابقه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن