می توانید کل $1,200 محرک بررسی کنید ؟ در اینجا برخی از پتانسیل محاسبات – CNET


 money-bills-dollars-recession-stimulus-cash-4376

اگر یک دوم محرک بررسی سر راه خود می تواند شما را کامل دریافت کنید $1,200 مقدار ؟

آنجلا Lang/CNET

وقتی که می آید به یک دوم محرک بررسی وجود مرکزی به سوالات جواب: هنگامی که آن را در آیندهخواهد شد که دیدار با الزامات واجد شرایط بودن و چقدر از $1,200 حداکثر می تواند شما را دریافت کنم ؟ همه از این است که در حال حاضر در هوا به عنوان رهبران جمهوری خواه و دموکرات در این کشور کنگره بحث فهم و outs از دیگر اقتصادی نجات بیل.

با یک استثنا بعد از بسته محرک پیشنهاد شده توسط سنا جمهوری خواهان بیشتر به شرح زیر همان دستورالعمل مراقبت عمل می کننداما این بدان معنا نیست که هر کس می تواند کامل $1,200. و چقدر خانواده ها می توانند می تواند نیاز به یک مجموعه جدید از محاسبات.

هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا گفت: چندین بار در هفته گذشته است که او می خواهم برای دیدن یک پرداخت که بزرگتر از $1,200 آن را یک نتیجه بعید است. عواملی مانند تعداد زیادی از وابستگان و درآمد سالانه خود را تعیین خواهد کرد که چقدر شما ممکن است دریافت خواهید کرد. برای یک ایده که در آن شما می تواند ایستادن زیر نگاهی در برخی از پتانسیل های مختلف حالات و همه چیز ما در مورد آینده محرک پرداخت.

این داستان به روز رسانی مکرر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک بن بست در کاپیتول هیل


1:21

چقدر از $1,200 دوم محرک چک می تواند شما را دریافت کنم ؟

سنا را بهبود عمل ارائه می دهد یک حد بالایی از 1200 $در هر فرد واجد شرایط اما این بدان معنی نیست که شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن آن. خود را مالیات تشکیل پرونده وضعیت کمک می کند تا تعیین سهم خود را در میان عوامل دیگر.

اولین محرک بررسی از سمت چپ کودک وابسته بودند که 17 سال و یا دانشگاه و دانشجویان زیر 24 سال. جمهوریخواهان طرح عبارتند از $500 برای وابستگان بدون در نظر گرفتن سن مانند کودکان و بزرگسالان شما ادعا می کنند در مالیات خود را براده.

محاسبات را می توان روی حیله و تزویر و بستگی به جنبه های 2019 مالیات مانند خود را تنظیم درآمد ناخالص و این که آیا شما در زمینه به عنوان مجرد و متاهل و یا سرپرست خانوار. هر چند ما نمی توانیم با اطمینان می گویند که این ارقام زیر را دنبال کنید IRS محاسبه این ماشین حساب دستی که واشنگتن پست هم قرار دادن برای اولین محرک بررسی می تواند به برگ ریزان برخی از نور را در آنچه که شما ممکن است دریافت کنید اگر بهبود عمل شد و به تصویب است.

محرک بررسی محاسبات

سناریو 1 سناریو 2 سناریو 3 سناریو 4
ثبت 2019 مالیات ؟ بله بله هیچ هیچ
وضعیت بایگانی تک سرپرست خانوار ازدواج ازدواج
2018 یا 2019 مالیات AGI $80,000 $140,000 $130,000 $130,000
وابستگان زیر 17 (مراقبت در عمل) 0 1 2 2
وابستگان بیش از 17 (بهبود عمل) 0 0 0 2
محاسبه مقدار چک $950 $1,325 $3,400 $4,400

چگونه دومین محرک می تواند تغییر مقدار چک

در این مرحله بعید است برای محرک بررسی کلاه به بیش از 1200 دلار اما این امکان وجود دارد که افراد و خانواده ها می تواند پول بیشتری دریافت کنید اگر بیشتر از افراد واجد شرایط. شانس کم هستند در این نقطه, اما در اینجا چیزی است که مجلس نمایندگان’ قهرمانان قانون که نیست قانون پیشنهادی:

  • فرزندان و وابستگان: $1,200 پرداخت (بهبود می یابد, قانون تصریح می کند 500 دلار در هر کدام)
  • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده دریافت 1200 $در هر کدام.
  • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.
money-stimulus-cash-bills-dollars-9723

چقدر پول محرک شما می توانید در ماه اوت است که هنوز بلاتکلیف است.

جیمز مارتین/CNET

قبلی محرک بررسی پیشنهادات

قبل از سنا را بهبود عمل بزرگ, نشان می دهد, این پیشتاز طرح به وجود آمد که در ماه های اخیر و چگونه به احتمال زیاد ما به فکر آنها می تواند. البته یکی دیگر از محرک چک هنوز هم نیست یک معامله انجام می شود و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و این لایحه نهایی.

دوم محرک بررسی پیشنهادات

مقدار پیشنهاد پیشنهاد جزئیات چگونه به احتمال زیاد?
$0 کاخ سفید حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بنابراین کارگران نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
$0 کاخ سفید کسب و کار فرار مالیاتی برای شرکت ها که نمی کردند کارگران است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
کمتر از 1200 دلار کاخ سفید کوچکتر چک هدفمند در آمریکایی های کم درآمد. اما کمتر ممکن است واجد شرایط.
$1,200 مجلس نمایندگان بخشی از این قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس در ماه مه (نه قانون). به احتمال زیاد احتمالا با کمتر از افراد واجد شرایط.
بیش از 1200 دلار کاخ سفید رئیس جمهور اعلام کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کمتر احتمال دارد اما ممکن است.
$2,000 یک ماه تا اقتصاد بهبود بیش از 150 اقتصاددانان “اضطراری پول” پرداخت برای آمریکایی ها به ادامه هزینه های یک جاده به بهبود اقتصادی. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا سه ماه پس از همه گیر به پایان می رسد سناتور. کامالا هریس پرداخت از طریق پایان از همه گیر و سه ماه پس از. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا 12 ماه تشکر. Ro Khanna پرداخت ماهانه تا یک سال. سنا بعید است به توافق برسند به یک مجموع این بزرگی حتی با یک تاریخ انقضا.
$4,000 سفر اعتبار مالیاتی کاخ سفید موقت اعتبار مالیاتی برای پوشش فرد و خانواده, هزینه های سفر به معنای برگرد تا اقتصاد محلی است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.

هنگامی که کنگره در رسیدن به یک محرک بررسی و تصمیم گیری است ؟

دو طرف در حال حاضر در حال کار کردن جزئیات این پیشنهاد جدید را با یک چشم در Aug. 7 مهلت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مجموعه به تصویب یکی دیگر از محرک لایحه قبل از یک ماه زنگ تفریح. در اینجا بیشتر بر روی جدول زمانی از جمله زمانی که IRS می تواند به ارسال اول چک.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای یک تاخیر, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک و اگر شما می توانید دریافت دو چک بازپرداخت از IRS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im