تسلا مدل S اولین تولید EV با بیش از 400 کیلومتر از محدوده - Roadshow

ما در حال حاضر زندگی می کنند در جهان از 400 مایل EV. تیم استیونس/Roadshow تسلا مدل S رسما طول می کشد وسایل نق

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

ما در حال حاضر زندگی می کنند در جهان از 400 مایل EV.

تیم استیونس/Roadshow

تسلا مدل S رسما طول می کشد وسایل نقلیه الکتریکی گذشته 400 مایل محدوده خوانده شده را علامت. "از امروز شروع تمام آمریکای شمالی مدل S دوربرد به همراه وسایل نقلیه رسمی سازمان حفاظت محیط زیست-دارای طیف وسیعی از 402 مایل" تسلا تایید دوشنبه.

حتی بهتر از افزایش محدوده نمی آید با افزایش قیمت. با توجه به مدل S تنظیم صفحه دوربرد به علاوه هزینه های $74,990 و نه از جمله انگیزه های موجود. این کاهش قیمت اعلام شد در ماه مه.

این مدل S دوربرد به همراه آخرین امتیاز در 390 مایل در ماه فوریه -- تعدادی مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk آشکارا رقابت. به لطف تعدادی از عوامل مانند کاهش وزن و بهبود آیرودینامیک بهتر و رانندگی واحد, بهره وری مدل S در حال حاضر قادر به اضافه کردن کسانی که اضافه 12 مایل است. مدل S عملکرد در ضمن همچنان که هنوز هم قابل توجه 348 مایل محدوده.

کاهش وزن بود "به دست آورد از طریق استاندارد سازی تسلا در خانه صندلی تولید و سبک وزن مواد مورد استفاده در بسته باتری و رانندگی واحد" این شرکت در بیانیه ای گفت. در 4,883 پوند مدل S دوربرد به همراه 58 پوند سبک تر از یک مقایسه عملکرد مدل.

تسلا را دوباره طراحی, طوفان, چرخ بازی یک بخشی از این بهبود به عنوان به خوبی. تسلا می گوید این چرخ حساب برای 2 درصد افزایش در محدوده زمانی که پیچیده شده در پایین-نورد-مقاومت لاستیک. شما می توانید به روز رسانی چرخ طراحی تسلا سایت.

گذشته از افزایش محدوده مدل S محدوده پلاس' مشخصات نکرده. تسلا می گوید: EV قادر است به شتاب 60 مایل در ساعت در 3.7 ثانیه و می تواند رسیدن به سرعت بالای 155 مایل در ساعت است. تسلا همچنین می گوید مدل S در حال حاضر می آید با یک احیا کننده ترمز حالت به نام نگه دارید که می توانید وسیله نقلیه خود را به طور کامل متوقف کند اگر راننده فقط برطرف کردن شتاب دهنده.

مثل همیشه تسلا می گوید آن را ادامه خواهد داد به منظور بهبود مدل S با آینده بیش از حد هوا به روز رسانی. "این تغییرات به تولید رفت در اوایل سال جاری هنگامی که ما برای اولین بار شروع به تولید مدل S محدوده طولانی به علاوه در کارخانه ما در فرمونت کالیفرنیا" این شرکت اعلام کرد. "تمام مدل S دوربرد به همراه خودروهای جدید دریافت 402-مایل امتیاز."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا مدل S محدوده می کشد بیشتر جلوتر از EV...

8:35tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب