در سراسر جهان آن را صرف در سال 2020 تخمین افزایش به $3.5 تریلیون, ‘از بین بردن’ بازیابی انتظار

جهانی آن را صرف انتظار می رود کاهش 7.3% در سال 2020-اما “از بین بردن” بازیابی است که در این کارت به عنوان جریان نقدی را بهبود می بخشد و بیش از سال است.

روز دوشنبه گارتنر منتشر شده و آخرین آن در سراسر جهان آن را رشد تخمین می زند که در آن بازار است و انتظار می رود به ارزش $3.5 تریلیون دلار در پایان سال, در مقایسه با حدود 3.8 تریلیون دلار در سال 2019.

آخرین آمار و ارقام در حال تجدید نظر از ماه مه که در آن تحقیقات سازمان جهانی تخمین زده است که این بازار خواهد بود به ارزش $3.4 تریلیون دلار در سال 2020 است.

رمان coronavirus همه گیر شده است. سفر و رویداد محدودیت های کسب و کار اختلال در یک شیفت به کنترل از راه دور مدل ها و عدم قطعیت همه نقش مهمی در شرکت های سفت کردن کمربند خود را یا از بین می رود در دسترس نباشد.

همچنین نگاه کنید: گارتنر می گوید فروش گوشی های هوشمند کاهش یافت 20 درصد در Q1 سال 2020

به منظور انطباق با کار از خانه نصب setups مجازی کنفرانس و از راه دور عملیات برخی از شرکت ها نیز نیاز به سرمایه گذاری در تجهیزات جدید و خدمات.

هر یک بخش از این بازار — از جمله مراکز داده سازمانی نرم افزار دستگاه و هر دو آن را و جمعي — انتظار می رود که به تجربه یک کاهش در هزینه. برخی از مناطق آب و هوا خواهد همه گیر کمی بهتر از دیگران با کلی آن و ارتباطات خدمات در کنار نرم افزار سازمانی و رنج ،

دستگاه رشد است و پیش بینی می شود سخت ترین ضربه با صرف کاهش 16.1% پس از 10.3 درصد کاهش در مرکز داده های سرمایه گذاری.

“کار از خانه باعث موقت سنبله در خرید دستگاه به عنوان کسب و کار اجرا و تداوم کسب و کار برنامه ریزی برای COVID-19 پاسخ, اما, هزینه های دستگاه های انتظار نمی رود به بازگشت به 2019 سطح به زودی” تحقیقات آژانس می گوید.

CNET: چین با هدف تسلط بر همه چیز از 5G به رسانه های اجتماعی — اما آن را ؟

screenshot-2020-07-10-at-08-10-35.png

جمع شدن در انتظار آن پروژه های مختل و یا با تاخیر به دلیل همه گیر است که انتظار می رود تاثیر جریان نقدی عملیاتی به عنوان کسب و کار سعی کنید به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. به عنوان یک نتیجه CIOs ممکن است به نوبه خود نسبت به ثبت نام و اشتراک-خدمات مبتنی بر ابر فن آوری به جای انتخاب کردن برای تکنولوژی است که نیاز به هزینه های بالا جلو.

زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS) بازار است که انتظار می رود به رشد 13.4 درصد به $50.4 میلیارد دلار در سال 2020 و مبتنی بر ابر ویدئو کنفرانس ابزار نیز پیش بینی شده به سنبله با هزینه تنظیم به افزایش 46.7% در طول سال است.

TechRepublic: بالاترین پرداخت tech jobs: که در آن به آنها را پیدا کنید

در ضمن این هزینه انتظار می رود که به تجربه “از بین بردن” بازیابی وادار کند بازگشت به حالت عادی و یک افزایش تدریجی در جریان پول نقد به جای ناگهانی افزایش هزینه های است که انتظار می رود از اقتصاد در بزرگ به عنوان مستند محدودیت سهولت.

“سازمان نمی تواند بازگشت به قبلی فرآیندهای است که در حال حاضر ارائه شده منسوخ شده و با توجه به اختلال اولیه خود را از جریان درآمد در طول همه گیر” اظهار نظر گارتنر VP جان-دیوید Lovelock. “از سینما به بانک COVID-19 مجبور است همه سازمان ها برای دریافت خلاق و شناور ماندن بدون منحصرا ارائه تجربیات فیزیکی. به طور خاص CIOs با کمتر فوری پول نقد در دست باید برنامه ریزی در حال تبدیل شدن به بیشتر های دیجیتال از آنها در اصل پیش بینی شده در آغاز سال 2020 است.”

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>