NNNCo برای استقرار IoT شبکه برای Tasmania, ابزار سرویس

ملی باند باریک شبکه شرکت (NNNCo) بوده است داوطلب خدمت سربازی توسط TasNetworks, Tasmania انرژی توزیع ابزار برای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

ملی باند باریک شبکه شرکت (NNNCo) بوده است داوطلب خدمت سربازی توسط TasNetworks, Tasmania انرژی توزیع ابزار برای کمک به رول یک شرکت درجه اینترنت اشیاء (IoT) شبکه در سراسر کشور.

"هر نوآوری های دیجیتال است که باعث افزایش ایمنی و بهره وری برای ما خوب است و خوب برای Tasmanians" گفت: TasNetworks مدیر عامل لنس Balcombe.

"TasNetworks مصمم است برای کمک به Tasmanians بازیابی به شدت از COVID-19 بحران و مستند. فن آوری هوشمند است که به ما کمک می کند افزایش بهره وری و کمک می کند تا مشتریان صرفه جویی در وقت و پول می تواند بخش مهمی از آن ماموریت," او گفت:.

Balcombe افزود که این شبکه پس از تکمیل خواهد اجازه می دهد که دولت برای اتصال دستگاه های IoT برای موارد استفاده گوناگون مانند شبکه, ایمنی, خیابان روشنایی و دیجیتال اندازه گیری.

معامله را ببینید NNNCo, TasNetworks و 42-24 -- یک شرکت تابعه از ابزار خدمات -- ساخت یک IoT شبکه است که با استفاده از LoRaWAN دروازه.

NNNCo خواهد شد مسئول شبکه واقعی ساخت است که برای شروع در نیمه دوم سال 2020 است. در ضمن 42-24 خواهد بود وظیفه با فروش اتصال به اشخاص ثالث از جمله شوراهای محلی و سازمانی و کشاورزی و آب و برق دیگر به آنها اجازه می دهد همچنین با استفاده از شبکه.

"دسترسی به شرکت های درجه اتصال در سراسر تاسمانی را فرصت های قابل توجهی به شهرها و مزارع و شرکت های استقرار خود IoT راه حل" 42-24 سخنگوی کلی واکر گفت.

NNNCo است به همین ترتیب ساخته شده IoT شبکه در سراسر نیوکاسل و ساحل طلا برای فعال کردن شهر هوشمند برنامه های کاربردی مانند هوشمند نورپردازی و مدیریت زباله و آب متر است.

آن را نیز قبلا ارائه شده IoT سنسور به دولت ابزار خدمات شکارچی آب برای 12 ماه محاکمه در تشخیص نشت و پیش بینی آب اصلی انفجار قبل از آنها رخ می دهد. ارائه دهنده خدمات شبکه نیز ساخته خصوصی carrier-grade LoRaWAN شبکه و ارائه آن N2N-DL اطلاعات پلت فرم برای محاکمه.

مربوط به پوشش

QUT به استفاده از هوش مصنوعی و میلی لیتر در Gold Coast آینده آبراه پروژه

دانشگاه کمک خواهد کرد Gold Coast آبراه قدرت درک کنند که چگونه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین فن آوری را می توان مورد استفاده برای شناسایی نوع کشتی و تعیین تعداد کاربران از آن آبراه شبکه.

NNNCo محاکمه اعضای شبکه برای شکارچی منطقه آب شبکه لوله

25 کیلومتر از لوله های برق را محاکمه NNNCo را IoT شبکه را قادر خواهد ساخت که نظارت بر زمان واقعی از آب در فشار و جریان.

NNNCo اعزام IoT شبکه ای پنبه کشاورزان

3 میلیون هکتار زمین را به دست آوردن دسترسی به NNNCo را IoT شبکه را قادر خواهد ساخت که آبیاری هوشمند از طریق خاک پروب باران سنج های محلی و آب و هوا اطلاعات آب و مخزن سوخت مانیتور و تصاویر ماهواره ای.

نیوکاسل شهر هوشمند حرکت رو به جلو با استاندارد داده های پلت فرم

یک استاندارد داده ها پلت فرم برای تمام IoT برنامه های کاربردی در سراسر نیوکاسل هوشمند شهرستانها برنامه اجرا خواهد شد توسط NNNCo.

ادغام دو پروتکل های بی سیم خواهد ساخت بهتر اینترنت اشیاء (TechRepublic)

ترکیب سیگنال های Wi-Fi و LoRaWAN سیگنال می تواند IoT جهان مفید تر از همیشه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب