Woolies با ضربه AU$1 میلیون هرزه خوب

تصویر: Woolworths The Australian Communications and Media Authority (ACMA) آمار Woolworths گروه با جریمه AU$1

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 تیر 1399
woolies-dy.jpg
تصویر: Woolworths

The Australian Communications and Media Authority (ACMA) آمار Woolworths گروه با جریمه AU$1,003,800 بزرگترین این دست را با توجه به پنج میلیون نقض از دادن عمل 2003 ساخته شده بین ماه های اکتبر تا جولای 2018 و 2019.

نقض شامل ادامه به ارسال ایمیل های بازاریابی پس از مردم تا به حال listlessness. ACMA گفت Woolies' سیستم فرآیندها و شیوه های نامناسب مطابق با دادن قوانین.

"قرار دادن قوانین در محل بوده است برای هفده سال و Woolworths بزرگ و پیچیده سازمان است. مقیاس و طولانی مدت در طبیعت پیروی از غیر است و غیر قابل توجیه" ACMA صندلی Nerida o'loughlin گفت.

"Woolworths موفق به عمل حتی پس از ACMA هشدار داده بود در آن از پتانسیل رعایت مسائل پس از دریافت شکایات مصرف کنندگان."

میلیون دلار جریمه که این شرکت در حال حاضر پرداخت می شود بعید است که به یک دندانه در Woolies هر چند که برای آن در سه ماهه سوم, به گزارش گروه مصرف در تقریبا AU$16.5 میلیارد دلار در فروش و ارسال شده AU$1.45 میلیارد دلار پس از کسر مالیات سود.

با این وجود o'loughlin ادعا جریمه و سه سال در دادگاه قابل اجرا انجام شد "را متناسب با طبیعت رفتار تعدادی از مصرف کنندگان نهفته و فقدان اولیه و اقدام موثر توسط Woolworths".

انجام را ببینید Woolworths را در یک مشاور مستقل به نقد و بررسی آن سیستم فرآیندها و روش های و گزارش به ACMA. به طور معمول با این نوع تخلفات این شرکت انجام خواهد شد آموزش برای کارکنان خود را.

"این ACMA اقدامات باید در خدمت به عنوان یک یادآوری به دیگران نه به بی اعتنایی به خواسته های مشتریان وقتی که می آید به آبونه نشدن از بازاریابی مواد" o'loughlin اضافه شده است.

در سال گذشته با کسب و کارهای استرالیا پرداخت بیش AU$1.75 میلیون دلار جریمه برای نقض دادن و تلفنی قوانین با ACMA همچنین حاکی از آن است پذیرفته شش تعهدات و صادر هفت هشدار. همچنین گفت: مجرمین می تواند جریمه تا AU$2.22 میلیون در روز.

هفته گذشته Woolworths اعلام کرد که آن را صرف بین AU$700 میلیون و AU$780 میلیون نفر در تکنولوژی و fitouts بیش از چهار سال آینده به عنوان بخشی از برنامه های خود برای ساخت یک خودکار منطقه ای و توزیع مرکز و نیمه خودکار توزیع ملی مرکز در Moorebank لجستیک پارک در سیدنی.

به عنوان بخشی از ساخت این شرکت اختصاص داده است AU$176 میلیون دلار برای افزونگی از کارگران در آن Minchinbury, Yennora و مولگرو مراکز.

این شرکت همچنین گفت: هزینه underpaying کارکنان شرکت دمیده به AU$390 میلیون پس از آن خود را شناسایی حقوق و مزایای اعضای تیم در ALH Hotels نمی شد کامل پرداخت می شود با توجه به عمومی صنعت مهمان نوازی جایزه در طول FY18 و FY19.

جمعه گذشته Woolworths گفت: آن افزایش آنلاین تحویل و انتخاب کنید تا در دسترس بودن به عنوان تعامل آنلاین رسید 40% در سراسر ملبورن. همان آخر هفته سوپر مارکت ابقاء خرید محدودیت بر روی کاغذ توالت دست sanitiser, حوله کاغذی, آرد, شکر, پاستا, گوشت چرخ کرده, طول عمر, شیر, تخم مرغ و برنج در سراسر ویکتوریا.

سه شنبه ویکتوریا برتر Daniel Andrews حال اجرا 10 کد پستی بر اساس مستندات در سراسر ملبورن برای یک دوره چهار هفته.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب