جادوگران در Infinite ظاهرا سعی کردم به ‘سحر و جادو’ ماه – CNET


05june2020-penumbrallunareclipse-masi

با وجود ادعای خلاف ماه همان است که در آن همیشه است.

Gianluca Masi/Virtual Telescope Project

اگر شما تا کنون دامنگیر خود را از طریق Infinite “برای شما” صفحه و گرفتار یک نگاه اجمالی از یک اثیری به دنبال فرد احاطه شده توسط شمع کریستال یا گیاهان, شانس هستند که شما تا به حال یک قلم مو با WitchTok. با بیش از دو میلیارد TikToks تحمل WitchTok برچسب آن را به طور فزاینده ای محبوب در گوشه ای از اینترنت. اما همانطور که با تمام تو رفتگی در دیوار منافع برخی از مردم آن را بیش از حد.

WitchTok در حال حاضر یکی از دورترین گسترده جوامع در Infinite — پوشا نه فقط جهان, اما در حال حاضر گفته می شود حتی کهکشان راه شیری است. همه به خاطر یک ناشناس مشروط مبتدی-و یا “کودک” — جادوگران ادعای آنها *چک یادداشت*, hexed ماه.

در هر روز دیگر WitchTok مراکز عمدتا در سحر مظهر پرستش خدایان مختلف و طالع بینی, جشن, همه چیز جادویی از طریق شوخی مبتنی بر محتوا و سالم راهنمایی. در حال حاضر? توده خشم و خشم.

همکار WitchTok کاربران رفتند به های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است و اینکه آیا وجود دارد بالقوه برای هر گونه ذرات از “حادثه” با بخش عمده ای از جامعه ابراز نا امیدی.

کاربر توییتر @heyyadoraa ارسال شده در یک موضوع مستند آنچه اتفاق افتاده بود برای هر کسی که آشنا با WitchTok و از آنجا داستان رفت و… bonkers.

در حال حاضر, فقط اسمش است, ماه خوب ؟ بله. هرگز در شک و تردید. حتی بخش عمده ای از WitchTok خود را آزادانه اذعان می کند که ماه خوب است. WitchTok user @thatonebluntwitch گفت: در یک Infinite “من فکر می کنم آنها بیشتر دیوانه در جسارت از این احمقها که می خواهید به سحر و جادو ماه و یا هر چیزی مربوط به طبیعت از آنجا که یک چیز مقدس در خرافات است.”

مطمئن شوید که آن را یک جنبه اساسی از چیزی که WitchTokkers عزیز البته آنها ناراحت است. آیا شما باور می کنید یا نه این یک واکنش قابل فهم. اما تا آنجا که مردم ممکن است اعتقاد به قدرت hexes و انرژی منفی, ماه همان است که در آن همیشه است-و هیچ مقدار از ورد یا نیت که تغییر خواهد کرد.

به گفته دکتر آلیس گورمن یک مدرس ارشد در فضا باستان شناسی در دانشگاه فلیندرز استرالیا “در حقیقت, شما می دانید که ماه را در حال رفتن به سقوط از آسمان جزر و مد نمی خواهید برای جلوگیری از اتفاق می افتد. آن را نمی خواهد به نوبه خود آبی یا سبز اما آن را نشان می دهد که وجود دارد به طور مستمر در راه های جدید است که مردم برای پیدا کردن ارتباط عاطفی به ماه.”

فرهنگی و اجتماعی اعتقاد به قدرت بنابراین اگر مردم معتقد هستند که ظاهری hexing ممکن است یک اثر در زندگی خود آن را به خوبی ممکن است-نه به این دلیل که خود را خدایان عصبانی هستید یا ماه دیوانه است اما به دلیل پیشگویی و تایید تعصب.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از اتهامات ناشناس هستند و فاقد هر گونه شواهد گذشته از ق موضوع “تماس با خارج” چهار nameless کودک جادوگران بنابراین اضافه کردن یک دانه نمک به شمع.

اما اگر شما نگران هستید که کودک witches of Infinite انداخته اند چیزی را با خود سحر و جادو, استرس نیست. 2020 شده است به چالش کشیدن به اندازه کافی و بدون اضافه کردن عصبانی ماه به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>