ناسا مریخ پشتکار rover: چگونه به تماشای این ماموریت راه اندازی زندگی می کنند - CNET

این تصویر نشان می دهد که پشتکار رور کاوش در مریخ است. NASA/JPL-Caltech این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

این تصویر نشان می دهد که پشتکار رور کاوش در مریخ است.

NASA/JPL-Caltech
این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما سری کاوش در سیاره سرخ.

این روز بزرگ است که تقریبا در اینجا است. ناسا پشتکار رور است که همه دور بسته بندی شده و آماده برای پرتاب به مریخ در چهار شنبه 30 جولای.

ناسا خواهد livestream این رویداد به عنوان ماشین به اندازه مریخ نورد طول می کشد خاموش از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا در ایالات متحده راه اندازی داد (ULA) Atlas V موشک. قبل از راه اندازی پوشش شروع می شود در 4 p. m. PT و دو-ساعت پنجره باز می شود در 4:50 صبح

راه اندازی خواهد شد بستگی به آب و هوا و عوامل فنی. این بود که قبلا با تاخیر از پیش از آن در ماه به دلیل مسائل فنی است.

از آن شده است تقریبا نه سال پس از ناسا ارسال قبلی خود مریخ نورد کنجکاوی به مریخ است. پشتکار پیشرفته ترین ربات ناسا ارسال کرده است به سطح مریخ است. پس از آن مجموعه را در Jezero دهانه -- یک منطقه با سابقه آب -- این مریخ نورد را لگد کردن یک ماموریت به دنبال نشانه هایی از باستان زندگی میکروبی.

این مریخ نورد قرار نیست به تنهایی. آن را نیز حمل تجربی هلیکوپتر به نام نبوغ خود را زیر شکم خود.

ناسا ماموریت یکی از چندین راه اندازی به مریخ در یک محدود پنجره فرصت در این سال هنگامی که سیاره سرخ است که در یک موقعیت مطلوب نسبت به زمین است. از دست رفته است که پنجره به معنی انتظار تا سال 2022 برای فرصت بعدی. پشتکار به طور بالقوه می تواند راه اندازی به عنوان اواخر به عنوان اواسط ماه اوت در صورت لزوم.

امارات متحده عربی با موفقیت ارسال آن امید کاوشگر در جولای 19 و چین را به راه اندازی خود را مدارگرد و کاوشگر مدتی این ماه است. هر سه ماموریت برنامه ریزی شده برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن