ویندوز 10 حفظ حریم خصوصی: مایکروسافت اعلام کرد کنترل های جدید با هدف اتحادیه اروپا مشتریان

مایکروسافت اعلام کرده است یک پیش نمایش عمومی از یک گزینه جدید برای تصدی مشتریان برای کنترل ویندوز 10 تشخیصی دا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 مرداد 1399

مایکروسافت اعلام کرده است یک پیش نمایش عمومی از یک گزینه جدید برای تصدی مشتریان برای کنترل ویندوز 10 تشخیصی داده (با نام مستعار "تله متری"). این برنامه از علاقه خاص به مشتریان در اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا که توسط اداره سخت حفاظت از داده ها و حریم خصوصی قوانین و مقررات تحت اتحادیه اروپا به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR).

در حال حاضر مایکروسافت مشتریان در این مناطق باید دو گزینه برای مدیریت تشخیصی داده های جمع آوری شده با ویندوز 10 و فرستاده شده به مایکروسافت سرور. آنها می تواند اجازه می دهد مایکروسافت به کنترل از داده ها که به طور بالقوه اجازه می دهد اطلاعات شخصی منتقل می شود در سراسر مرزهای بین المللی و یا آنها می توانید انتخاب کردن از تشخیصی جمع آوری داده ها به طور کامل.

گزینه دوم نیست و عملی برای بسیاری از سازمان ها به دلیل آن را حذف می کند توانایی به روز رسانی ویندوز به ارائه امنیت و به روز رسانی درایور است که طراحی شده برای دستگاه های که در سازمان است.

همچنین: ویندوز 10 راهنمای حفظ حریم خصوصی: چگونه به کنترل

این گزینه جدید اجازه می دهد تا مشتریان شرکت در حال اجرا ویندوز 10 شرکت اشتراک نسخه (از جمله مایکروسافت 365 E3 و E5) به تعیین خود سازمان به عنوان کنترل کننده برای آن تشخیص داده است. (این در دسترس است برای دستگاه های در حال اجرا ویندوز 10 تحت خرده فروشی و نصب مجوز.) با استفاده از این تنظیمات در اثر این سازمان به عنوان کنترل کننده داده ها و مایکروسافت می شود اطلاعات پردازندهدست زدن به اطلاعات تشخیصی از طرف سازمان.

با استفاده از این گزینه را فعال کنید تشخیصی داده ها از دستگاه های درون یک سازمان خواهد بود روت جداگانه ذخیره داده ها. مشتریان می توانند پس از آن استفاده از Microsoft Azure, پورتال برای پاسخ به GDPR درخواست از افراد در درون سازمان از جمله درخواست برای حذف آن داده ها, دانلود یک کپی از این اطلاعات برای شخصی بازرسی و یا محدود کردن پردازش آن.

این گزینه جدید اجازه می دهد تا مشتریان به استفاده از تغییرات مایکروسافت منتشر شده خدمات آنلاین آن در نوامبر سال 2019. با این به روز رسانی, مایکروسافت, روشن آن را به عنوان یک کنترل کننده داده ها در هنگام ارائه خدمات ابر برای لاجوردی, Office 365 دینامیک و Intune اما "باقی می ماند[s] اطلاعات پردازنده برای ارائه خدمات بهبود و پرداختن به اشکالات و یا مسائل دیگر مربوط به خدمات تضمین امنیت خدمات و نگهداری خدمات تا به امروز است."

همچنین: Microsoft 365 vs G مجموعه: بهتر است که برای کسب و کار شما?

به گفته مایکروسافت این Marisa راجرز ویندوز و مرورگرها و دستگاه های مسئول حریم خصوصی, سیاست جدید شده است در حال توسعه برای چند ماه. اتفاقا هفته گذشته اتحادیه اروپا در دادگاه عدالت (ECJ) زده اتحادیه اروپا و آمریکا حفظ حریم خصوصی داده ها سپر که تا به حال طراحی شده برای جلوگیری از انبوه جمع آوری و دسترسی به اطلاعات کاربر در ارتباط با شهروندان اتحادیه اروپا به خصوص با ما سازمان های اجرای قانون. امروز تغییرات اجازه می دهد اتحادیه اروپا در سازمان های مبتنی بر کنترل که ویندوز 10 اطلاعات و محدود کردن مایکروسافت توانایی برای پاسخ به درخواست های ما و آژانس برای دسترسی به داده ها.

برای ثبت نام در پیش نمایش سازمانها نیاز برای اجرای ویندوز 10 شرکت 1809 و یا بعد از (یا ویندوز سرور 2019 یا جدیدتر) و پر کردن پیش نمایش عمومی فرم ثبت نام از جمله خود Azure Active Directory مستاجر شناسه. فرم نیاز به تصدیق کرد که ثبت نام حذف دسترسی به دسکتاپ تجزیه و تحلیل و به روز رسانی انطباق ویژگی های.

پس از ثبت نام مدیران می توانند با استقرار جدید, پردازنده دادهها با استفاده از خدمات گروه سیاست یا مدیریت دستگاه تلفن همراه نرم افزار مانند مایکروسافت Intune. مستندات دقیق در دسترس است در حمایت از مقاله "Data processor, خدمات برای Windows Enterprise بررسی اجمالی."

مایکروسافت انتظار دارد پیش نمایش برنامه به آخرین حدود شش ماه قبل از آن به طور کلی در دسترس است.

ویندوز 10tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب