ویندوز 10: اشکال جدید بازدید محبوب ساخته شده است در ویژگی های امنیتی

مایکروسافت می گوید در حال کار بر روی یک ثابت برای یک خطا است که مانع از ویندوز گودال ماسهبازی و Windows Defender نرم افزار محافظت از باز کردن.

این مسئله تاثیر می گذارد ویندوز 10 نسخه 1903, 1909 و 2004. زمانی که عدم باز این اشکال باعث پیغام خطا ‘ERROR_VSMB_SAVED_STATE_FILE_NOT_FOUND (0xC0370400)’ یا ‘E_PATHNOTFOUND (0x80070003)’.

ویندوز 10

ویندوز گودال ماسهبازی نسبتا ویژگی های جدید ویندوز 10 Pro و Enterprise نسخه پس از نسخه سال 1903 که اجازه می دهد تا کاربران راه اندازی یک ماشین مجازی با نسخه اولیه ویندوز 10 برای اجرای برنامه به طور بالقوه مشکوک نرم افزار بدون خطر از آن تاثیر اصلی ویندوز 10 نصب و راه اندازی.

ویژگی ثابت شده است بسیار محبوب است با این مزایا به دلیل توانایی خود را با خیال راحت اجرا به طور بالقوه خطرناک اجرایی در یک ظرف و مایکروسافت شامل چندین بهبود به ویندوز گودال ماسهبازی در ویندوز 10 نسخه 2004.

Windows Defender نرم افزار گارد (WDAG) نیز یک تازه وارد نسبت در ویندوز 10 Pro و Enterprise نسخه که مدیران می توانید استفاده کنید برای ایجاد یک لیست از وب سایت های مورد اعتماد و منابع محلی.

WDAG به بازی می آید زمانی که کاربران دسترسی به یک آدرس خارج از این لیست. آن را راه اندازی Microsoft Edge در Hyper-V ظرف برای نگه داشتن مرورگر جدا شده از این سیستم عامل. مایکروسافت WDAG افزونهها برای کروم و فایرفاکس در سال گذشته است.

“برای کاهش این موضوع پس از دریافت یکی از فوق پیام های خطا, شما نیاز به راه اندازی مجدد دستگاه خود را” مایکروسافت توضیح می دهد که در حمایت از یک توجه داشته باشید.

مایکروسافت قصد دارد در پرداختن این اشکال در نسخه آتی ویندوز 10. با این حال آن را ندارد گفت: زمانی که ثابت است و انتظار می رسند.

این شرکت نشده ذکر شده این موضوع در خود ویندوز انتشار بهداشت داشبورد برای هر یک از نسخه تحت تاثیر قرار, که ممکن است به دلیل وجود دارد یک راه حل ساده.

به عنوان Bleeping Computer, یادداشت های یک موضوع مشابه آسیب دیده ویندوز گودال ماسهبازی در Windows 10 Insider پیش نمایش سال گذشته پس از کاربران نصب KB4497936 به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>