برنده Linksys Velop Wi-Fi و سیستم Belkin صاعقه 3 اسکله*

یکی از ما دو نفر از برندگان خوش شانس برای دریافت یک 3-بسته Linksys Velop Wi-Fi و سیستم Belkin صاعقه 3 حوض هسته

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399
zdnet-belkin-sweeps.jpg

یکی از ما دو نفر از برندگان خوش شانس برای دریافت یک 3-بسته Linksys Velop Wi-Fi و سیستم Belkin صاعقه 3 حوض هسته.

Belkin

ما به همکاری با Belkin برای ارتقاء دو برندگان خوش شانس' کار از خانه ایستگاه با ما آخرین قرعه کشی.

هر برنده دریافت خواهد کرد Belkin صاعقه 3 حوض هسته ای و سه بسته Velop مش Wi-Fi سیستم Linksys یک Belkin تابعه. این جایزه به ارزش $670.

صاعقه 3 حوض هسته ای کمک می کند تا شما برای اتصال به چندین دستگاه به لپ تاپ خود را از طریق یک حوض که آیا آن یک چوب USB, موس, کیبورد, اینترنت, دیسک های سخت, و آن را حتی می توانید پشتیبانی از دو مانیتور 4K UHD. این اولین دوگانه-طراحی حوض و سازگار با هر دو ویندوز و مک.

Linksys' سه بسته Velop مش Wi-Fi ویژگی های سیستم tri-band, Wi-Fi (2.4 Ghz + 5GHz + 5GHz) و وعده یک سیگنال قوی برای چهار تا پنج خوابه. Linksys Velop آسان است برای کنترل از طریق یک برنامه از هر نقطه با اتصال به اینترنت ساخت سیستم تغییرات بسیار در دسترس تر. روتر باز Linksys' نرم افزار, نمونه کارها, Linksys آگاه و ادوات سپر.

به دنبال یکی از برندگان خوش شانس? شما باید به عنوان خوانده شده قوانین را قبول شرایط و ضوابط این قرعه کشی و فرم زیر را پر کنید. این قرعه کشی به پایان می رسد ژوئیه 26 سال 2020 در 11:59 PM PST. موفق باشید همه!

اگر شما بر روی یک دستگاه تلفن همراه و یا در غیر این صورت مشکل ثبت نام سعی کنید غیر فعال کردن آگهی شما-مسدود کننده و سپس به اینجا مراجعه کنید.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن