وحشی تصویر را نشان می دهد مارپیچی کهکشان عظیم swirly میدان مغناطیسی – CNET

کهکشان مارپیچی NGC 4217 لبه دیده می شود-در آن میدان مغناطیسی خطوط ظاهر می شود به رنگ سبز به عنوان مشاهده شده توسط VLA.

Y. استین (CDS)/NRAO/SDSS/KPNO 0.9 m/J. English (U. Manitoba)/H.-J. Dettmar/A. Miskolczi (Ruhr U.)/R. J. برامدگی لبه طبقات سنگ (UNM)/J. اروین (ملکه ایالات متحده).

میدان مغناطیسی در حال نیروهای نامرئی اما که نمی شود یک تیم از دانشمندان از تبدیل داده ها و مشاهدات کیهانی به علمی هنر با زرق و برق دار, نمایی از یک کهکشان مارپیچی و آن میدان مغناطیسی.

National Radio Astronomy Observatory (NRAO) نازل غریب تصویر از کهکشان NGC 4217 این هفته است. کهکشان (واقع در 67 میلیون سال نوری از زمین) یک کهکشان مارپیچی مانند راه شیری ما, اما این دیدگاه نشان می دهد لبه. این باریک و منحنی خطوط گسترش در اطراف آن نشان دهنده میدان مغناطیسی. به نظر می رسد مانند داستان های علمی تخیلی است اما این همه علم.

“دانشمندان می دانند که میدان مغناطیسی نقش مهمی در بسیاری از فرآیندهای مانند شکل گیری ستاره در کهکشان ها. اما آن را به طور کامل درک چگونه چنین میدان های مغناطیسی تولید شده و حفظ” این NRAO در آزادی گفت: در روز سه شنبه.

بخشی از کامپوزیت تصویر ساخته شده است تا از مشاهدات از Sloan Digital Sky Survey (Kitt Peak رصدخانه ملی. میدان مغناطیسی خطوط آمده از بنیاد ملی علوم را Karl G. Jansky آرایه بسیار بزرگ (VLA) رادیو تلسکوپ که شما ممکن است به یاد داشته باشید از فیلم تماس بگیرید.

شما به عنوان اندیشیدن تصویر سعی کنید به قرار دادن سر خود را در اطراف مطلق اندازه درست است که گسترش تا آنجا که 22,500 نور-سال. برای مقایسه نزدیکترین همسایه سیستم ستاره به ما است آلفا قنطورس است که بیش از چهار سال نوری دور است.

محققان به رهبری یلنا استین مرکز de Données astronomiques د استراسبورگ منتشر شده در یک مطالعه در NGC 4217 در ماه ژوئن در مجله Astronomy & اخترفیزیک.

“این تصویر به وضوح نشان می دهد که هنگامی که ما فکر می کنم از کهکشان مانند کهکشان راه شیری ما نباید فراموش کنیم که آنها در کهکشان گسترده میدان مغناطیسی” استین گفت. هنگامی که شما آن را دیده ام شما آن را فراموش نکنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>