چرا بچه های خود را نیاز به یک گوشی در حال حاضر (نه واقعا)

این یک روز هیجان انگیز وقتی که من برای اولین بار گوشی های هوشمند پالم Treo 700p در بهار سال 2007. داشتن یک گوش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 فروردین 1399

این یک روز هیجان انگیز وقتی که من برای اولین بار گوشی های هوشمند پالم Treo 700p در بهار سال 2007. داشتن یک گوشی با صفحه کلید فیزیکی من تقویم و آدرس کتاب و برخی دیگر از برنامه های مفید به معنای این دستگاه جدید را جایگزین فلیپ تلفن من به اطراف انجام شده در یک جیب و دستیار دیجیتال شخصی (PDA) انجام شده است ، سیزده سال و متعدد گوشی های هوشمند بعد, آن را سخت به تصور کنید زندگی بدون. گوشی های ضروری برای کار من و روز به روز زندگی.

اما زمانی که باید از یک بچه یک تلفن ؟ مانند بسیاری دیگر از سن من 13 سال آغاز شده است به کمپین یک. ما در حال برگزاری بر این از آنجا که دلایل خوبی وجود دارد که به صبر کنید. اما این بدان معنا نیست که او نمی توان نقاط خوب زمانی که او می پرسد. در اینجا شایع ترین استدلال های بچه ها را زمانی که آنها می خواهند گوشی و نحوه پاسخ به آنها را.

"هر کس دیگری یک تلفن."

اگر نیست چه چیزی بهترین را برای بچه های ما و یا ما نمی توانیم آن را نمی باید اتفاق می افتد.

پاسخ ما به این ساده است: اگر نیست چه چیزی بهترین را برای بچه های ما و یا ما نمی توانیم آن را نمی باید اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن که آیا یا نه نیز باید این امتیاز محصول و یا فرصت. کودکان و نوجوانان شده اند انتقال تجربه خود را از فشار همسالان به بزرگسالان برای آنچه به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای استدلال برای بعد خواب یک نام تجاری خاص از لباس و جدیدترین گجت یا ابزار. چگونه ما پاسخ زمانی که بچه های ما از یک گوشی باید به هر گونه مختلف از ما چگونه پاسخ می دهند زمانی که آنها برای درخواست دیگر چیزهایی که آنها می خواهند. ما آنها را بشنود اما هنوز هم سعی کنید به بهترین تصمیم برای آنها که ما می توانیم. اگر شما به نقطه که در آن شما فکر می کنم شما باید به بچه خود را یک تلفن اما فقط می تواند آن را ندارند آنها را تشویق به در برخی از مسئولیت گرفتن کار برای پوشش هزینه تلفن.

"من می خواهم به ماندن متصل به دوستان من."

در حالی که آن را عادلانه می گویند که هر کس یک تلفن برخی از بچه های ما " دوستان فراموش کرده اند گوشی های هوشمند و آنها با استفاده از آنها را به اقامت در تماس از طریق پیام های متنی و رسانه های اجتماعی. بنابراین به نظر می رسد کاملا معقول و منطقی است که بچه های ما می خواهم به ارتباط با دوستان خود را در شرایط خود را. این است که چرا ما نگهداری تلفن ثابت. همه بچه های ما بدون در نظر گرفتن سن می توانید تماس بگیرید دوستان خود را تحت نظارت ما. برای ما 13 ساله ما رو بدست آی پاد لمسی با ویژگی های که محدود هستند با تشکر از اپل صفحه نمایش زمان و میثاق ، این بدان معنی است که ما قادر به تایید یا رد هر برنامه او بخواهد به نصب برای محدود کردن ساعت او می تواند صرف در دستگاه و (امیدوارم) به او آموزش عادات خوب در حال حاضر برای روز نزدیک است که او باید خود دستگاه.

"اما من می خواهم من ماندن در تماس با شما."

این ممکن است قانع کننده ترین استدلال است که می توان در مورد زمانی که شما باید بچه های خود را تلفن. آنها می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر کجا که بروید و هر کاری که آنها انجام آنها یک لحظه به معنی دریافت نگه دارید از شما اگر آنها در معرض خطر هستند و یا هر نوع دیگر نیاز است. این چیزی است که بسیاری از مکان هایی که آنها دوستان' خانه و مدرسه بازار—همه گوشی های که در دسترس خواهد بود باید هر گونه دیگر نیاز بوجود می آیند. علاوه بر این یکی از راه های که در آن ما می توانیم overprotect فرزندان ما با آنها را به یک مقدار مشخصی از فضا و آزادی است که همه ما تا به حال در طول دوران کودکی خود ما سال. و اگر بچه شما در واقع نیاز به یک تلفن برای در تماس ماندن با شما ترین تلفن همراه حامل هنوز هم ارائه یک "گنگ تلفن" که آنها را قادر به تماس با شما و بدون تمام گوشی های هوشمند ویژگی های آنها لازم نیست.)

صدا کردن: هنگامی که شما فکر می کنم آن است که مناسب برای یک کودک به یک گوشی های هوشمند?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de