هنگامی که روز پدر لطمه می زند: شفا از زخم

فردا روز پدر است و من امیدوارم که آن است که یک جشن برای شما. من امیدوارم که شما صرف فردا تجلیل از پدر خود و با

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

فردا روز پدر است و من امیدوارم که آن است که یک جشن برای شما. من امیدوارم که شما صرف فردا تجلیل از پدر خود و با بهره گیری از به رسمیت شناختن شما سزاوار. در طول سال من تا به حال برخی از واقعا احساسات ضد و نقیضی در مورد روز پدر. پدر و مادر من ساخته شده تصمیم گیری شروع قبل از تولد و پس از آن در طول زندگی من است که من را تا بزرگسالی به آشتی. من را دریافت نمی اشتباه—من عاشق پدرم و برخی از خاطرات با او اما زخم های من به دست آورد و در حال رشد قطعا چپ زخم.

درست مثل یک آسیب فیزیکی پدر زخم تبدیل خواهد شد آلوده به آن است که اگر درمان نشود.

درست مثل یک آسیب فیزیکی پدر زخم تبدیل خواهد شد آلوده به آن است که اگر درمان نشود. و به صداقت و روز پدر نیست سرگرم کننده برای همه است. این امر به ویژه هنگامی که شما تجربه یک روز پدر بدون پدر. در حالی که بعضی از مردان می, جشن, برای, دیگران, روز است و نه سرگرم کننده و آسان است. در اینجا به 4 دلیل روز پدر و روز مرد لطمه می زند و چگونه برای پیدا کردن درمان.

1. رشد بدون پدر

"چه کسی به پدر من است؟" یک پدر به شکل سوراخ در زندگی یک کودک توسط یک شکاف از عدم قطعیت. یک روز پدر بدون پدر می تواند بیرون کشیدن احساسات رها از دست دادن و خشم. آن را نیز می تواند انگیزه یک مرد را به فرزندان خود چه او هرگز تا به حال: یک پدر که فعال است و در حال حاضر.

اگر شما را نداشته باشند در حال حاضر پدر در حال رشد است تحت تاثیر این رویکرد خود را به زندگی است ؟ تلخ یا بهتر ؟ قربانی و یا ویکتور? حتی مردانی که به نظر می رسد در بالای جهان می تواند زمینه ای "پدر شکاف" که شعله ور اندازی و چهره ی زشت خود را از زمان به زمان. شفا آغاز می شود با بخشش و تبدیل این شرایط به خدا برای خوب است. پیدا کردن مرد خوب دیگر برای سرمایه گذاری در شما مفید است. یک مربی می رود راه طولانی در ارائه آنچه که از دست رفته بود.

2. داشتن یک پدر که به تازگی در گذشت

"من شما را بعد از آن." کسانی که سخن پایانی من تا کنون گفت: به پدرم. من به او یک آغوش و من پدر او را بوسید, پدر بزرگ, خداحافظ برای آخرین بار. کمی ما می دانیم او را منتقل می کند که در شب—دقیقا چهار هفته قبل از روز پدر. یک روز پدر بدون پدر ممکن است achingly با شما طنین انداز. من آن را دریافت کنید.

پدر من گذشت واقعا قرار دادن بسیاری از چیزهای در چشم انداز. من احساس مانند یک بچه کوچک دوباره—رفتن را از طریق عکس های قدیمی از او را و به اشتراک گذاری برخی از بهترین خاطرات. من سپاسگزار برای آن زمان است. دختر من ساخته شده یک کولاژ با عکس از پدر بزرگ ها و نقل قول های الهام بخش. ما هنوز متوقف کردن توسط خود gravesite در طول سال به یاد عمدتا در کریسمس و روز پدر. نگه داشتن خود را جشن پدر و میراث او در خانواده شما.

3. حال جدا از پدر خود

"من نفرت پدر من!" این کلمات از یک مرد جوان در یک کلاس تدریس میکنم. چگونه کسی را که دشمنی نسبت به پدر و مادر بود ؟ سوء استفاده, خیانت, رها و یا عدم وجود عشق ممکن است بالا فهرست. هر آنچه در مورد یک مرد است که پناه دادن به این نوع از درد در حال رفتن به تلاش برای حرکت رو به جلو در مناطق دیگر از زندگی است.

اگر شما نمی توانید به صحبت کردن با پدر خود به صورت چهره به چهره به هر دلیل در نظر بگیرید نوشتن نامه ای به او—و پستی آن را. و یا خواندن آن با صدای بلند برای خودتان و یا کسی که به شما نزدیک است که همچنین می تواند کمک به بهبود است. قبل از پدر من گذشت, من در نهایت قادر به صحبت کردن با او به انسان است. من گذاشته همه چیز را احساس کردم. آن را نیز یک و تنها زمان من به طور مستقیم دعا بیش از پدر من. او سه سال بعد. هر چند من غصه دار من می دانستم که من تا به حال شده است آزاد از همه خشم و خصومت من تا به حال به سوی او.

4. از دست دادن خود را پدری

شاید شما دچار از دست دادن یک پدر قبل یا بعد از فرزند خود را به دنیا آمد. یا شاید شما و همسر خود را تلاش کرده اند با ناباروری است. روز پدر روزی است که شما تماشای رویکرد در تقویم با سنگینی در قلب خود را. قلب من نشانی از بیرون رفتن به شما. در نشاط بخشی پدری فیلم شجاعیکی به دیگری می گوید, "از دست دادن یک کودک است و مانند زندگی با یک قطع عضو. شما زخم التیام یابد, اما شما هرگز همان است."

من از یک عضو خانواده که از دست دختر نوجوانش به خودکشی چه روز مادر است برای او. "چند تعطیلات خواهد بود که سخت ترین," او گفت:. "اما به خاطر سپردن این بار با فرزند خود و تجلیل از آنها یک راه عالی برای دریافت از طریق." یک سیستم پشتیبانی. به دنبال مشاوره و آدرس هر افسردگی بلافاصله. من امیدوارم و دعا و نماز است که شما را التیام بخشد و قادر به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.

چه خواهد شد این روز پدر را برای شما ؟ ما همه در حال رفتن به صورت لطمه می زند یک روز, و روز پدر را می توان یکی از بزرگ است. جشن خانواده خود را در حال حاضر. آدرس زخم به طوری که آنها نمی ماند آلوده. پیدا کردن راحتی که شما به عنوان یک پدر و منظور شما به خانواده خود را. نگه داشتن رفتن در ایمان و امید و عشق.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ روز پدر ممکن است برای همسر خود است. اگر از آن است که سهم این iMOM مقاله با: هنگامی که روز پدر قلب خود را می شکند.

صدا کردن: چگونه شما شده اند قادر به درمان از پدر زخم خود به خود ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن