هنگامی که شما می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟ ما ممکن است یک ایده خوب - CNET

که برش را برای دومین محرک بررسی کنید ؟ سارا تو/CNET برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1002

که برش را برای دومین محرک بررسی کنید ؟

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آن را در ماه جولای و تیک تاک ساعت است برای کنگره برای تصمیم گیری در دوم محرک چک کنید. توپ در سنا و میچ مک کانل رهبر اکثریت متعهد شده است به تصمیم گیری در یک راه یا دیگری در پایان ماه. "ما نمی خواهد در اینجا در ماه اوت گفت:" با اشاره به عقب و جلو بیش از دیگر coronavirus امداد لایحه.

در حال حاضر زمانی که دقیقا همان است که تصمیم می آید دیگر موضوع کاملا به ویژه هنگامی که شما تعداد دفعات مشاهده شده تا 10 روز کسب و کار سنا در جلسه این ماه با توجه به برنامه ریزی دو هفته تعطیلی زمانی که سناتورها خواهد بود در خانه متحده است.

وجود دارد یکی دیگر از استراحت در ماه اوت بیش از حد و به دنبال در این تاریخ می تواند کمک علامت گذاری کردن یک پنجره از زمانی که کنگره می تواند به یک محرک جدید بررسی چراغ سبز -- و هنگامی که IRS می تواند ارسال اولین دسته چک جدید, اگر آنها تایید شده است. در ادامه برای آنچه که ما می دانیم.

این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است. اگر شما هنوز هم در حال انتظار در دور اول شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک چک کنیدببینید ممکن است برخی از دلایل که چرا شما اصلا بررسی نشده و یاد بگیرند که چگونه به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

محرک بررسی جدول زمانی: این تاریخ که مهم

مک کانل شده است تزلزل در ژوئیه جدول زمانی برای تصمیم گیری در آینده محرک لایحه و با فرمت است که شامل یکی دیگر از محرک چک کنید. برای مثال در ژوئن 30 جلسه مک کانل وعده داده شده به "ماندن در برنامه ای که من اعلام کرد در اوایل سال." او همچنین هشدار داد که بعد از بسته امداد نیز گذشته است.

اگر سنا چوب به این هدف ممکن است به اذیت کردن اساسی بازه زمانی کنگره به کار با اگر یکی دیگر از نجات لایحه حاوی چک را تایید کنید.

جولای 3 جولای 17: سنا در حال حاضر در یک برنامه ریزی زنگ تفریح از جمعه, جولای 3, از طریق پنج شنبه, جولای 17, بازگشت به کار در روز دوشنبه, جولای 20.

با توجه به سناتور روی بلانت (R-میسوری) اعضای مجلس سنا را با استفاده از جولای به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای یک ثانیه coronavirus بسته و سپس بازگشت آماده به کار. "من فکر می کنم زمان حال رفتن به فقط در مورد حق برای ما به دانستن آنچه که ما نیاز به دانستن در یک بسته است که حرکت ما را به اوت, سپتامبر, اکتبر," بی پرده گفت: در ژوئن 30.

جولای 20 Aug. 7: سنا خواهد بود در جلسه برای سه کار هفته تا جمعه اوت. 7. است که به سنا 15 روز کاری (و نه از جمله تعطیلات آخر هفته) به بحث لایحه قبل از آن در تابستان آینده زنگ تفریح.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

Aug. 10 سپتامبر. 7: سنا خواهد بود در آن اوت زنگ تفریح که طول می کشد از طریق روز کارگر (دوشنبه سپتامبر. 7). وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). سنا نمی خواهد کار از طریق اوت استراحت مک کانل گفت: ژوئن 30.

اگر سنا می کند تا دومین بسته محرک اقتصادی در ماه جولای جدید لایحه اجازه چک خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس و یا قبل از سه شنبه ، 7 به طریق قبل از سنا را در ماه اوت ،

سپتامبر. 8 سپتامبر. 25: سنا در جلسه. اگر کنگره نیست کامل بسته محرک با شروع مرداد شکستن آن نیاز به رزومه کاری در ماه سپتامبر.

که می تواند IRS ارسال یک دوم محرک پرداخت ؟

اگر مجلس نمایندگان و سنا را به دور دوم محرک چک, سبز, نور, نیست از این سوال که چک می تواند شروع به فرستاده شده توسط IRS در ماه اوت است.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

از آن زمان به هش کردن اعداد.

سارا تو/CNET

برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل.

هدف از حدس و گمان فقط اجازه دهید بگویم که یک محرک عمل می شود قانون در سه شنبه ، 7. پس از مراقبت در عمل زمانی که برای اولین بار چک می تواند توسط Aug. 26.

آن را قابل قبول که IRS می تواند حرکت حتی سریع تر به ارسال اولین موج محرک چکاز آن در حال حاضر ساز و در محل از دسته اول از جمله یک ابزار برای مردم به ثبت نام برای پرداخت مستقیم و پیگیری پرداخت های خود را.

عواملی مانند چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و بار دوم در اطراف می تواند نقش مهمی در کم کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به این جدول زمانی.

چه تاریخ نهایی من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

در حالی که ما نمی دانیم که هر چیزی رسمی -- و نمی خواهد تا زمانی که یکی دیگر از بسته نجات رسمی است -- ما می توانید در قرعه کشی تجربه اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح. IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

در آغاز ماه ژوئن به خانه راه و وسیله کمیته برآورد (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت. IRS ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک چک کنیداما این امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟ بیکاری بحث گرم

دوم محرک بررسی لازم است ؟ که سوال این است که در قلب این بحث است.

"مسیر رو به جلو برای اقتصاد باقی می ماند فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس" گفت: فدرال رزرو صندلی جروم پاول در خانه شهادت در پایان ماه ژوئن. "مسیر رو به جلو را نیز بستگی دارد سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است."

هفتگی مدعیان همچنان به نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده در تلاش برای پیدا کردن جای پا خود. برای هفتۀ منتهی به 27 ژوئن 1.42 میلیون کارگر ثبت برای اولین بار مدعیان ساخت 15 هفته جدید ادعا می کند بیش از 1 میلیون دلار به وزارت کار گزارش (PDF). مدعیان بودند پایین کمی از 1.48 میلیون دلار از هفته قبل است.

یک ماه ژوئن مطالعه (PDF) توسط این مرکز در فقر و سیاست اجتماعی در دانشگاه کلمبیا پیشرفته است که بدون محرک پولی آمریکا در سطح فقر می تواند مشخصی از 12.5% قبل از همه گیر به 16.3 درصد است.

این مرکز پیش بینی کرد: "اگر نرخ بیکاری بالا باقی بماند و فراتر از جولای سال 2020 درآمد اضافی پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود" به خاطر فقر از افزایش طول مداوم coronavirus همه گیر. این مطالعه همچنین یادداشت دسته از کسانی است که واجد شرایط برای دریافت وجوه مجاز توسط مراقبت عمل می کنند و برخی واجد شرایط خانواده ها در مواجهه با موانع دریافت منافع خود را. این گسترش مزایای بیکاری نگه داشتن برخی از شناور در حال تنظیم به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

عبور از دور دوم IRS پرداخت به نظر می رسد بستگی به دو چیز است: چه بد اقتصاد است مراتب و اگر نمایندگان مجلس معتقدند که پرداخت مستقیم به میلیون ها نفر از مردم است و بهترین راه برای پاسخ دادن به رکود اقتصادی فعلی.

در حال حاضر ما صبر کنید تا سنا بازگشت از آن جولای زنگ تفریح را بعد از بسته محرک. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن را هنوز هم می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه همچنان بلاتکلیف ما به اشتراک گذاری منابع در دسترس در مورد کوروناویروس مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن