این بدترین اشتباه شما می توانید در هنگام رنگ آمیزی موهای خود را در خانه

اگر شما در حال تاکید در مورد موهای خود را در حال حاضر شما تنها نیستید. با سالن مو بسته شده و مردم در حال اس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 اردیبهشت 1399

اگر شما در حال تاکید در مورد موهای خود را در حال حاضر شما تنها نیستید. با سالن مو بسته شده و مردم در حال استفاده از در خانه مو رنگرزی کیت در حال حاضر بیشتر از همیشه. اما قبل از اینکه شما خرید خود را به آن مهم به نظر برخی از اشتباهات جدی می تواند شما را در حالی که اقدام به رنگ کردن موهای خود را در خانه.

نگه داشتن خواندن برای آنچه که شما باید مراقب!

bleached hair

شاتر

سفید کننده مو

سفید کننده مو در خانه است که احتمالا بدترین اشتباه شما می توانید با توجه به وجود بسیاری از راه های آن می تواند به اشتباه.

Emaly Baum یک نقاش مستقر در شهر نیویورک توضیح داد که چرا به HuffPost توصیف سفید کننده مو خود را به عنوان "شدید ترین فرآیند شیمیایی شما می توانید انجام دهید."

hair dye

شاتر

او توضیح میدهد: "برای انجام آن در خانه وجود دارد را فقط تا آنجا که می تواند به اشتباه. شما می توانید موهای خود را رنگ نارنجی آن می افتد و تمام انواع چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد."

diy hair dye

شاتر

ترک کننده حرفه ای است بهترین شرط بندی شما.

Baum ادامه می دهد: "من فکر می کنم آن را انجام می دهند [رنگرزی موهای خود را در خانه] به طور کلی یک اشتباه بزرگ است و من هرگز توصیه به انجام آن است."

salon hair dye

شاتر

با در نظر گرفتن انتظار به رنگ مو خود را تا زمانی که مستند است بیش از این است که بهترین راه برای جلوگیری از انجام برخی از آسیب های جدی و بدست آوردن نتایج شما در واقع می خواهید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب