کی و چگونه باید به شما گزارش no-show محرک بررسی به IRS ؟ - CNET

هنگامی که زمان مناسب برای گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS ؟ ما به شما بگویم. سارا تو/CNET برای اکثر تا به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399
dollars-money-1

هنگامی که زمان مناسب برای گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS ؟ ما به شما بگویم.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آن بوده است از ماه آوریل و شما هنوز هم منتظر یک محرک چک کنید که میلیون ها آمریکایی دیگر نیز در حال حاضر در حساب های بانکی خود را از طریق واریز مستقیم و یا از طریق پست الکترونیکی با چک و کارت های بدهی. آن را وسوسه انگیز به تماس IRS به گزارش گم شده خود را پرداخت و یا تقاضای پول خود را.

نه خیلی سریع. قبل از اینکه شما را در رسیدن به اجرا از طریق ما سریع چک لیست به تایید می کنند که پرداخت خود را در واقع از دست داده و یا نابجا و قبل از شما انتخاب کنید تا گوشی خود را. ما با ارائه دو IRS شماره تلفن های زیر کلیک کنید.

این مهم به حکومت مشروع دلایل خود را چک می تواند با تاخیرو جمع آوری اطلاعات درست است که کمک خواهد کرد که شما را مفید پاسخ هنگامی که شما انجام اتصال با IRS نماینده. آخرین چیزی که شما می خواهید به انجام است اتلاف وقت خود را در انتظار در خط و یا دندانه دار کردن تا دقیقه بر روی یک بی فایده مکالمه.

خوانده شده در برای پیشنهادات و انتقادات در مورد چه باید بکنید اگر پرداخت خود را وارد نشد و قلم مو رنگ کردن در زمان دوم محرک بررسی وضعیت و چقدر پول یک محرک های اضافی را بررسی کنید ممکن است به ارمغان بیاورد. این داستان به روز رسانی مکرر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

هنگامی که به گزارش خود را از دست رفته پرداخت به IRS

اگر شما هنوز هم بدون محرک اقتصادی پرداخت در اینجا علائم هشدار دهنده است که شما باید برای تماس با IRS در حال حاضر:

  • اگر من پرداخت ردیابی ابزار گزارش IRS ساخته شده خود را پرداخت هفته پیش و شما دریافت نکرده آن را (پایین را ببینید).
  • اگر شما فکر می کنم شما به طور تصادفی خود را پرتاب کرد کارت اعتباری و یا چک کنید در سطل زباله (پایین را ببینید).
  • اگر شما از دریافت نامه تایید از IRS که پرداخت شما فرستاده شد اما شما نمی توانید این وجوه است.
  • اگر شما گمان می برند که کسی به سرقت برده خود را چک کنید و یا در غیر این صورت defrauded شما.

نگه داشتن خواندن برای اطلاعات بیشتر در مورد این مسائل و شماره تلفن تماس به تماس با IRS.

اول کاملا مطمئن شوید که شما واجد شرایط برای یک محرک چک کنید

قبل از رفتن هر بیشتر فقط دوبار بررسی کنید که شما با یکی از مدارک برای یک محرک پرداخت. اعداد زیر بر اساس خود را تا سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شما ثبت اخیرا). به طور خاص, شما نیاز به دانستن خود را AGI یا درآمد ناخالص تنظیم شده که شما می توانید پیدا کردن خود را در تازه ترین 1040 مالیاتی فدرال فرم. برای سوالات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن می خواهم اگر شما به طور معمول نمی فایل مالیاتتوصیه می کنیم در ما راهنمای محرک چک کنید.

شما واجد شرایط برای دریافت یک محرک چک کنید اگر:

  • شما یک مقیم آمریکا و یک AGI تحت $99,000.
  • شما فایل را به عنوان رئیس یک خانواده (در نظر گرفته مجرد با حداقل یک وابسته) و کسب کمتر از $146,500.
  • شما فایل به طور مشترک بدون فرزند و درآمد تحت $198,000.
  • شما پدر و مادر از یک کودک در سن 16 یا جوان.
mail-packages-usps-fedex-amazon-ups-doorstep-mailbox-letters-shipping-coronavirus-stay-at-home-2020-cnet

خود محرک بررسی داخل ؟

سارا تو/CNET

آیا شما با استفاده از IRS ابزار ردیابی کنید من پرداخت ؟

همانطور که از اوایل ماه ژوئن دولت فدرال تخمین زده شده بود 35 میلیون (PDF) پرداخت به قبل از آن به پایان رسید از ارسال آخرین موج از چک به واجد شرایط آمریکایی ها. در بهترین حالت -- و کاملا محتمل -- سناریو پول خود را هنوز هم می تواند در راه خود را وجود دارد و یک ابزار برای کمک به شما در پیدا کردن.

پس از شما تعیین کرده اید شما واجد شرایط ما اولین پیشنهاد برای بازدید از IRS' پورتال آنلاین طراحی شده برای پیگیری وضعیت خود را در سال 2020 پرداخت. به طور کلی آن را باید به شما بگویم زمانی که چک خود را پردازش می شود و چگونه شما آن را دریافت خواهید کرد (برای مثال به عنوان یک مقاله بررسي در پست الکترونیکی). اگر من ابزار پرداخت نمی کند شما را به اطلاعات شما می تواند درک کند و یا می گوید بررسی خود را در راه است و شما دریافت نکرده اند, آن, شما ممکن است نیاز به در نهایت گزارش این اختلاف به IRS (بیشتر در زیر).

آیا شما از دیدن یک "نیاز به اطلاعات بیشتر' message از من پرداخت ؟

اگر من پرداخت ابزار به شما یک تاریخ پرداخت اما شما هنوز دریافت نکرده اند پول خود را IRS ممکن است نیاز به اطلاعات بیشتر. بررسی کنید من پرداخت دوباره ابزار و اگر این گزارش "نیاز به اطلاعات بیشتر" این می تواند نشان می دهد که بررسی خود را برگردانده شده است چرا که اداره پست قادر به ارائه آن IRS نماینده CNET.

پس از دیدن "نیاز به اطلاعات بیشتر" پیام این ابزار آنلاین به شما اجازه وارد کردن اطلاعات بانکی خود را برای دریافت پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی شما. IRS گفت: اگر شما خود را به ارائه اطلاعات حساب بانکی سازمان برگزار خواهد شد خود را پرداخت تا آن را دریافت یک آدرس پستی در حال حاضر. سر به IRS تغییر آدرس صفحه برای چگونه برای به روز رسانی آدرس خود را با IRS.

آیا شما به طور تصادفی پرتاب خود را چک یا کارت اعتباری میشه ؟

چهار میلیون نفر را از دریافت محرک پول در کارت اعتباری بدهی به نام تاثیر اقتصادی پرداخت کارت به جای یک مقاله را بررسی کنید. EIP کارت می رسد در یک دشت پاکت IRS گفت: با "پول دارنده کارت شبکه خدمات" به عنوان فرستنده.

برخی از مردم از مصرف آن را برای ایمیل های ناخواسته ممکن است به اشتباه انداخته این نامه ها به دور است. اگر شما نابجا و یا دور انداخته می شود کارت خود را EIP کارت سرویس پرسش و پاسخ در مورد چه باید بکنید اگر کارت خود را از دست داده و یا به سرقت رفته است. شما همچنین می توانید تماس 800-240-8100 به درخواست جایگزینی است. رایگان است به گفته یک سخنگوی وزارت خزانه داری. به درخواست یک کارت جدید را فشار دهید گزینه 2 وقتی از شما خواسته.

اما EIP کارت سایت می گوید: "کارت خود را غیر فعال می شود برای جلوگیری از هر کسی از استفاده از آن و جایگزینی کارت دستور داده خواهد شد. هزینه ها ممکن است اعمال می شود."

ما توصیه می کنیم به تماس های تعداد بالا برای از دست رفته و یا سرقت کارت و صحبت کردن با یک نماینده.

می تواند IRS در حال انتظار برای شما را به یک فایل ،

اگر شما ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و یا دریافت مزایای دولتی IRS باید به طور خودکار ارسال بررسی خود را بدون نیاز به انجام هر چیزی.

اگر شما یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم, حال درآمد ناخالص در سال 2019 تحت $12,200 -- و یا $24,400 به عنوان یک زن و شوهر -- و نمی فایل بازگشت برای سال 2018 یا 2019, شما ممکن است نیاز به IRS یک بیت از اطلاعات را قبل از آن می توانید روند خود را پرداخت. سر به غیر Filers سایت و ببینید اگر IRS چیزی از شما نیاز دارد.

این nonfilers ابزار در دسترس خواهد بود تا اکتبر. 15 IRS گفته CNET و افرادی که ثبت نام برای پرداخت با استفاده از این ابزار قبل از دریافت چک خود را تا پایان سال است.

آیا IRS شما ارسال نامه تایید اما از شما دریافت نکرده خود را بررسی کنید ؟

یک تعداد انگشت شماری از خوانندگان CNET گزارش که IRS آنها را فرستاده یک نامه تایید پرداخت خود را اما که آنها دریافت نکرده خود را بررسی کنید.

"هفته گذشته من یک نامه در ایمیل و گفت که من پرداخت. اما من نه" یک CNET خواننده گزارش پس از گرفتن تایید نامه IRS می فرستد 15 روز پس از آن را می فرستد پرداخت.

ما خواسته IRS چگونه آن را خواهید پرداخت گزارش فرستاده شده اند اما مردم می گویند می گم و به روز رسانی خواهد شد این داستان با آژانس را پاسخ.

می تواند نمایندگان خود را فرستاده اند به بررسی یک بسته حساب ؟

خود را چک کنید ممکن است منعکس بازگشت به IRS اگر این سازمان در تلاش برای ارسال پرداخت خود را به یک شرکت-بسته حساب بانکی و یا به طور موقت کارت اعتباری بدهی preparer مالیاتی تنظیم برای شما. اگر پرداخت خود را بازگردانده شد به IRS آژانس خواهد شد ایمیل خود را چک کنید به این آدرس فعلی آن بر روی فایل برای شما.

می تواند دولت فدرال را ره را پرداخت ؟

اگر شما مدیون حمایت از کودکان IRS می تواند کامپیوتر خود را پرداخت برای پوشش گذشته به علت پشتیبانی می کند. دفتر خدمات مالی شما ارسال خواهد شد توجه اگر این اتفاق می افتد.

آیا می توانید تنها بخشی از مبلغ شما فکر می کنم شما بدهکار?

متفاوت اما مرتبط به موضوع می تواند یک تغییر در درآمد خود را در سال 2020 است. در برخی موارد IRS ممکن است شما را مدیون پول بیشتری از شما دریافت اگر رقم درآمد از آن استفاده می شود برای محاسبه پرداخت خود را از اظهارنامه مالیاتی خود را در سال 2018 یا 2019 کمتر است در سال 2020 است.

اگر شما در حال حاضر جدید وابسته به مانند یک کودک که نیست منعکس شده در اظهارنامه مالیاتی خود را, شما ممکن است بدهکار پول بیشتر. در هر صورت IRS گفت: ادعای شما می توانید مقدار اضافی خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی هنگامی که شما فایل را در سال آینده. ما توصیه می کنیم نگه داشتن مفصل ضبط بنابراین شما فراموش نکنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اندازه گیری coronavirus در فاضلاب می تواند کمک به پیش بینی...

3:54

آیا کسی آن را به سرقت از صندوق پستی خود را و یا در غیر این صورت گول زدن شما ؟

هر چند آن را غیر معمول شما ممکن است باور شما بوده ام به فریب خوردن خود را پرداخت و یا آن را به حال به سرقت رفته است. کمیسیون تجارت فدرال دارای یک وب سایت که در آن شما می توانید گزارش یک سرقت محرک را بررسی کنید. ما خواسته ایم IRS چه دیگر مراجعه شما اگر این وضعیت در مورد شما صدق می کنیم و به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب. اگر شما نگران در مورد سرقت, شما می توانید ثبت نام برای USPS خدمات است که شما ارسال یک عکس از هر قطعه از پست های آینده راه خود را -- از جمله خود محرک پرداخت.

نحوه تماس با IRS به سوال در مورد خود محرک چک کنید

اگر شما در رسیدن به IRS از طریق تلفن آن را یک ایده خوب را به خودتان مقدار زیادی از زمان برای تماس. ما نمی شود شگفت زده اگر حجم تماس هستند و یا اگر مکالمات نگاهی به برخی از زمان. آن را نیز ایده های هوشمند خود را برای جمع آوری اطلاعات در مقابل شما مانند یک کپی از خود را در تازه ترین مالیاتی و نامه ای که IRS ارسال اگر شما دریافت یک.

ظرف 15 روز پس از آن را می فرستد خود را پرداخت IRS باید ایمیل شما یک تایید نامه پرداخت. در پایین نامه شماره شما می توانید تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر: 800-919-9835.

در مارس IRS اضافه شده از 3500 تلفن نمایندگان برای کمک به با مشکلات احتمالی در خصوص پرداخت. IRS به کمک شماره 800-829-1040.

ما رسیده ایم به IRS برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به آماده شدن برای یک تماس به یک نماینده.

اگر شما به دنبال اضافی اطلاعات مالی شخصی ما پیشنهادات خود را برای چگونه به صرف پول محرک, چگونه coronavirus ممکن است اجاره خود را پرداخت و راه های دیگر برای دریافت کمک های مالی در طول بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب