WhatsApp میدارد برزیل برای راه اندازی پرداخت دیجیتال

Facebook را انتخاب کرده است برزیل برای عرضه جهانی آن پرداخت دیجیتال ارائه شده است. این قابلیت است که به تدریج

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

Facebook را انتخاب کرده است برزیل برای عرضه جهانی آن پرداخت دیجیتال ارائه شده است. این قابلیت است که به تدریج به معرفی امروز (5) در WhatsApp در یکی از بزرگترین بازارهای جهان برای شرکت.

از طریق پرداخت خدمات Facebook پرداخت که باید توسعه یافته به شرکت, خانواده, از, برنامه, برزیل به کاربران و کسب و کارهای کوچک خواهد بود قادر به ارسال و یا دریافت پول تا 20 بار در روز. معاملات را تنها محل در برزیل خواهد بود و در پوش BRL 1000 (دلار 194) یک روز و BRL 5000 (973 دلار) در ماه است.

فرد مصرف کنندگان می توانید راه اندازی یک حساب کاربری به داد و ستد از طریق برنامه پیام رسانی ارائه جزئیات مانند نام و شماره امنیت اجتماعی خواهد بود که مربوط به ویزا یا مستر کارت اعتباری و یا کارت های اعتباری از بانک های محلی Sicredi Banco do Brasil یا Nubank یک رقیب بانک. شش رقمی PIN یا اثر انگشت مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل معاملات.

این سه نهاد در حال ارائه این قابلیت در زمان راه اندازی چند شرکت دیگر قادر خواهد بود برای پیوستن به پلت فرم برای ارائه به مشتریان خود را با توانایی به داد و ستد از طریق WhatsApp در آینده است. معاملات در حال intermediated پرداخت پردازنده Cielo.

کوچک و متوسط کسب و کار نیاز به ایجاد یک سیلو حساب با استفاده از WhatsApp, کسب و کار نرم افزار که معرفی شد در ژانویه 2018 در برزیل به دریافت و پرداخت از مشتریان. در حالی که کاربران می توانید با استفاده از این قابلیت به صورت رایگان کسب و کار خواهد پرداخت هزینه پردازش از 3.99% در هر معامله خواهد شد و قادر به ارائه بازپرداخت و پشتیبانی فنی.

انگیزه برای راه اندازی این منابع در برزیل دومین بازار این شرکت پس از هند با 120 میلیون ماهانه کاربران است که برای حمایت از رقمی از شرکت های کوچک در کشور و برای حمایت از بهبود مالی از این کسب و کار.

در یک درآمد تماس با تحلیلگران در ماه ژانویه Facebook مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ تایید کرده بود که واتساپ پرداخت شد و برای راه اندازی در سال 2020 شروع با کشورهایی که ابزار پیام رسانی دارای یک حضور قوی مانند برزیل.

"پرداخت ما متمرکز در مکان های مختلف با محصولات مختلف. برای چیزهایی مثل Instagram و حتی بسیاری از آنچه ما در حال انجام در Facebook, آن را خیلی بیشتر از کشورهای توسعه یافته برای واتساپ, این بزرگترین کشور در واتساپ", زوکربرگ گفت: در آن زمان.

آینده از پرداخت

"به طوری که کشورهایی مانند هند و مکزیک و برزیل و اندونزی را که تا بخش بزرگی از جامعه در WhatsApp."

اشتها به صورت دیجیتال خدمات پرداخت

با توجه به تحقیقات توسط Kantar از طرف مستر کارت در مارس سال 2020 با بیش از 500 برزیلی در تغییرات مربوط به پرداخت عادات 75 ٪ از پاسخ دهندگان می خواهم به قادر به پرداخت در زمان واقعی بدون در نظر گرفتن ارائه دهنده خدمات مالی استفاده می کنند در حالی که 53 درصد خواهد بود به پرداخت از طریق برنامه های پیام رسانی و یا سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

سهولت و راحتی بودند که در این مطالعه به عنوان اصلی درک مزایای دیجیتال پرداخت. با توجه به پژوهش داده ها نشان می دهد که برزیل است "زمینه مناسبی برای تکامل پرداخت در زمان واقعی". پرداخت فوری مجموعه راه اندازی می شود در برزیل بعد از این سال.

این Covid-19 شیوع معرفی شده تغییرات در رفتار وقتی که می آید به پرداخت برای کالاها و خدمات این پژوهش می افزاید: 56 درصد از برزیلی ها نظرسنجی گفت: آنها تا به حال خود را تغییر رفتار پرداخت با توجه به همه گیر با حدود 75% گزارش افزایش در استفاده از دیجیتال پرداخت و با توجه به اجتماعی فاصله گرفت.

برزیلی ها نیز نشان می دهد "بسیار زیاد اشتها" برای خدمات است که زندگی خود را آسان تر مطالعه گفت. بیش از 70 درصد از مصرف کنندگان نظرسنجی می خواهم به استفاده از گوشی های هوشمند خود را به پرداخت هزینه برای تمام اشکال حمل و نقل عمومی در حالی که 56 درصد خواهد پیدا کردن آن مفید است برای به اشتراک گذاشتن هزینه های خرید مانند وعده های غذایی با دیگران در آن زمان از این رویداد.

این اشتها برای چیز تازه ای نیست وجود یک دغدغه از نظر امنیت به عنوان تنها 15 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که سعی کنید یک روش جدید پرداخت با توجه به چنین نگرانی.

وقتی که می آید به روشهای پرداخت, احراز هویت, تشخیص اثر انگشت بود اشاره سریعترین و امن ترین روش 89 درصد از پاسخ دهندگان به دنبال شبکیه چشم تشخیص (80%); تشخیص صورت (69 درصد); رمز عبور عددی (65%); ریزتراشه زیر جلدی (53%) و صدای شناسایی (40%).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب