فراموش کرده ایم مهم ترین چیز در مورد هوش مصنوعی. از آن زمان به یاد داشته باشید آن را دوباره

در قرن 18 مجارستانی مخترع ولفگانگ فون Kempelen ایجاد شده هرگز قبل دیده می شود شطرنج-بازی ماشین. این دستگاه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 مرداد 1399

در قرن 18 مجارستانی مخترع ولفگانگ فون Kempelen ایجاد شده هرگز قبل دیده می شود شطرنج-بازی ماشین. این دستگاه به نام تورک مکانیکی می تواند مسئولیت رسیدگی به یک بازی شطرنج در برابر یک بازیکن انسان و به خوبی با آن: آن را حتی شکست ناپلئون بناپارت در سال 1809 در طول مبارزات انتخاباتی در وین.

آن را در نهایت نشان داد که فون Kempelen اختراع یک جعل استادانه درست شده. ماشین در واقعیت مخفیانه مخفی یک انسان chess master که کارگردانی هر حرکت. تورک مکانیکی نابود شد در اواسط قرن 19; اما صدها سال بعد داستان را فراهم می کند گفتن استعاره برای هوش مصنوعی است.

هوش مصنوعی

یک روایت مشترک را احاطه کرده است که هوش مصنوعی این است که این تکنولوژی به آژانس. ما می شنویم که هوش مصنوعی می تواند حل کند تغییر آب و هوا, ساخت شهرهای هوشمند و پیدا کردن داروهای جدید و کمتر است که در واقع آن است که یک انسان برنامه نویس است که با استفاده از یک سیستم هوش مصنوعی برای رسیدن به تمام کسانی که شاهکارهای. درست مثل انسان chess master پنهان در پشت فون Kempelen را مکانیسم هوشمندانه انجام مهندسین و برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار ناپدید می شوند در پشت این الگوریتم است.

نگاه کنید به: مدیریت هوش مصنوعی و میلی لیتر در شرکت 2020: Tech رهبران افزایش پروژه های توسعه و اجرای (TechRepublic حق بیمه)

ارتباط از مجاری دستگاه به گونه ای است که آمازون با اقتباس از نام یکی از واحد های آن – که اغلب کمتر شناخته شده از نخست ، Amazon Mechanical Turk است که یک بخش از این شرکت است که crowdsources خسته کننده کار از برچسب زدن به این مجموعه داده است که تغذیه با هوش مصنوعی سیستم های به میلیون ها نفر از راه دور "Turkers".

"من شگفت زده است که هر چهار سال یا من گرفتن یک صدای جیر جیر از کسی که متوجه می شود آنچه آمازون Mechanical Turk است" دانیل Leufer موزیلا همکار و کارشناس می گوید ZDNet. "من خیلی جالب است که آمازون تماس یک پلت فرم طراحی شده به ماسک بشر سازمان پشت AI تورک مکانیکی. ما حتی پنهان کردن آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا."

Leufer است فقط قرار دادن نکات نهایی برای یک پروژه جدید به کم ارزش کردن مشترک هوش مصنوعی اسطوره که او کار کرده است در آنجا او را به موزیلا کمک هزینه تحصیلی – یک جایزه برای طراحی وب فعالان و تکنولوژی کارشناسان سیاست. و یکی از فراگیر ترین از کسانی که اسطوره این است که هوش مصنوعی سیستم های می و عمل از توافق خود را بدون نظارت از انسان است.

قطعا آن را کمک نمی کند که هوش مصنوعی است که اغلب در ارتباط با انسان نما روبات نشان می دهد که فن آوری می تواند مطابقت با مغز انسان است. یک سیستم هوش مصنوعی مستقر می گویند به طور خودکار بیمه ادعا می کند بسیار بعید است که در قالب یک انسان-به دنبال ربات و در عین حال که اغلب تصویر ساخته شده است که از این فناوری بدون در نظر گرفتن کاربرد آن است.

Leufer تماس کسانی که "نامناسب روبات" اغلب نشان داده شده انجام وظایف انسان است که هرگز نمی توان لازم برای یک دستگاه. در میان شایع ترین مجرم از ویژگی های روبات تایپ کردن بر روی صفحه کلید و روبات استفاده از هدفون و یا با استفاده از لپ تاپ.

قدرت ما نسبت به هوش مصنوعی به عنوان یک نتیجه حتی قانونی انشعابات: وجود دارد یک بحث در مورد اینکه آیا یک سیستم هوش مصنوعی باید مالکیت فکری (یک پیشنهاد رد شده توسط اداره ثبت اختراعات اروپا و انگلستان دفتر مالکیت معنوی) و یا اینکه اتوماتیک باید مسلم شهروندی است. در سال 2017, مثلا, Shibuya Mirai شد اولین chatbot به اعطا می شود اقامت در توکیو توسط دولت ژاپن.

فعلی نمایندگی از هوش مصنوعی تغذیه به درک که این فن آوری در یک شکل و یک فرم تنها: فوق العاده-سیستم قدرتمند قادر به اطلاعاتی که از اجرای هوشمندانه در سراسر طیف وسیعی از وظایف پیچیده و در نهایت تکمیل هر چیزی که یک انسان می تواند انجام دهد.

اگر چه دستیابی به چنین پیچیده شکل از هوش مصنوعی است که چشم انداز پیش بینی شده توسط بسیاری از دانشمندان آن را به نظر می رسد این روایت که غالب حتی در بالاترین سطح از جغرافیای سیاسی. "وجود دارد یک کل روایت اطراف مسابقه برای هوش مصنوعی برتری در بین آمریکا و چین و اروپا می گوید:" Leufer. "که فقط معنی ندارد."

"اگر شما باور ما در حال رهبری نسبت به یک نقطه پایان که در آن فوق العاده اطلاعاتی را به شما بدهد فن آوری برتری سپس شاید آن را حس می کند اما این مورد نیست. این است که یک بازی با حاصل جمع صفر" او همچنان ادامه دارد.

در واقع هوش مصنوعی به عنوان ما آن را می دانم هنوز هم باریک. آن را تنها می تواند حل طیف وسیعی از وظایف تک و گام به هوش است هنوز دور در آینده است. اما حتی اگر پیش بینی فوق العاده, هوش است در حال حاضر بی اساس عواقب بد نمایش دادن این فن آوری بسیار واقعی است.

Leufer طول می کشد به عنوان مثال در صورت به رسمیت شناختن است که او معتقد است باید ممنوع در سراسر اتحادیه اروپا. پاسخ او از رگولاتور او استدلال می کند نشان می دهد عدم درک از فن آوری است.

"ایده این است که این یک بخشی از AI و هوش مصنوعی اجتناب ناپذیر است بنابراین ما مجبور به اتخاذ آن در نهایت و ما بهتر آن را توسعه خودمان را پس از آن آغشته است با ارزش های اروپایی می گوید:" Leufer. "اما هوش مصنوعی است و نه فقط یک فن آوری است. وجود دارد بسیاری از راه های شما می توانید از آن استفاده کنید."

ببینید: CIO داوران: 58 درصد از تکنولوژی رهبران می گویند رباتیک نقش مهمی در صنعت در دو سال آینده

تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت رباتیک ندارد به رفتن دست در دست با توسعه تشخیص صورت, فقط به خاطر اینکه هر دو شیر AI را فعال کنید قابلیت های. ممکن است آن را کمتر هیجان انگیز تر از چشم انداز فوق العاده-هوش اما هوش مصنوعی است که یک نه بزرگ تکنولوژی در حال انتظار برای ترک خورده. به عبارت دیگر هوش مصنوعی است که همه چیز یا هیچ چیز.

و بنابراین به عنوان کشور در سراسر جهان مسابقه به توسعه همه پتانسیل AI, برنامه, تنظیم, بسیار مهم است که مطمئن شوید که توسعه چه Leufer تماس "خزنده مسائل" محدود است.

او در حال حاضر با سازمان های غیر دولتی AlgorithmWatch به فشار برای ایجاد ثبات های عمومی برای هوش مصنوعی و سیستم های که در آن مقامات دولتی و دولت را مجبور به ارائه اطلاعات اولیه در مورد راه هایی که آنها با استفاده از فن آوری همراه با ارزیابی ریسک و حتی راه را برای شهروندان به مسابقه برنامه.

"در حال حاضر ما در حال کار در تاریکی, ما نمی دانیم که آنچه که استفاده می شود می گوید:" Leufer. فوق العاده هوشمند انسان نما روبات ها هنوز هم ممکن است یک راه طولانی کردن اما باریک AI نیست از مسائل که نیاز به تثبیت در حال حاضر.

نوآوریtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن