غربی دولت استرالیا به دنبال انتقادات و پیشنهادات در مورد پیش نویس دیجیتال گنجاندن طرح

غربی استرالیا دولت منتشر کرده است یک پیش نویس دیجیتال گنجاندن طرح برای جمع آوری بازخورد در مورد چگونگی ساخت استرالیای غربی بیشتر دیجیتالی را شامل است.

توسعه یافته توسط, دفتر, دیجیتال, دولت, پیش نویس طرح [PDF] پیشنهاد کرده است که نیاز به یک رویکرد هماهنگ بین دولت, صنعت, صنعت و جوامع برای بهبود دیجیتال گنجاندن در غرب استرالیا.

طرح مشخص شده چه کسانی به طور خاص کم درآمد زندگی می کنند در منطقه ای از راه دور و جوامع بومی جوامع و افراد مسن و افراد مبتلا به معلولیت در حال حاضر مشکل دسترسی به فن آوری است.

با توجه به پیش نویس طرح وجود دارد چهار کلید اولویت مناطق است که نیاز به خطاب به رسیدن به دیجیتال شمول است. این شامل اتصال دیجیتال, اینترنت, قیمت, مهارت های دیجیتال و طراحی آنلاین خدمات دولت.

نوآوری و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزیر دیو کلی گفت که هدف از این طرح این است که به اطمینان حاصل شود هر کس در دولت برابر با دسترسی به فن آوری های دیجیتال.

“اخیر همه گیر شده است بیشتر برجسته چالش برای کسانی که در جامعه ما که دسترسی به این فن آوری” او گفت:.

“پیش نویس طرح به تشریح استراتژی برای دولت و جامعه و صنعت به کار با هم برای ساخت در ابتکارات موجود و همچنین توسعه راه های جدید برای بهبود دیجیتال گنجاندن غربی استرالیا.”

پیش نویس این طرح نیز ذکر شده چگونه دیجیتال گنجاندن در غرب استرالیا می تواند منجر به ارائه بهتر خدمات اجتماعی مانند بهداشت و درمان آنلاین آموزش و پرورش و قضایی خدمات; افزایش رفاه در منطقه و جوامع از راه دور با دسترسی به فن آوری های مانند اینترنت از چیزهایی; و حمایت از رشد علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی صنایع.

دولت استرالیای غربی گفت: انتقادات و پیشنهادات در مورد پیش نویس طرح می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به توسعه نسخه نهایی این طرح آن است که با توجه به منتشر خواهد شد بعد از این سال یا اوایل سال 2021.

“من را تشویق جامعه صنعت و نه برای سود سهامداران برای کمک به ما در درک بهتر این مسئله مهم و اطمینان از انتقادات و پیشنهادات خود را به کمک یک مطلب دیجیتالی فراگیر WA کند.”

مشاوره در پیش نویس طرح بسته در سپتامبر 18.

بیشتر از استرالیای غربی

استرالیای غربی برای تنظیم Airbnb-مانند محل اقامت های کوتاه ماندن

تعهد به دنبال یک دولت پرسش که سیاست حاکم بر اجاره کوتاه مدت باید به روز شود.

Huawei ریخته از غرب استرالیا قطار رادیو قرارداد با توجه به ما محدودیت های تجاری

با وجود زودتر اطمینان است که آن را قادر به ارائه آن قرارداد هر دو طرف توافق کرده اند که برای پایان دادن به معامله است.

WA فساد بدن در رابطه با واسطه فرایند در تولید سفارشات لایحه

فساد و جرم و جنایت کمیسیون غربی استرالیا می گیرد موضوع را با دادستان کل گروه اقدام به عنوان یک واسطه در دریافت درخواست ارتباطات و عبور آنها را در.

و پلیس به دنبال روشن شدن در آنچه در آن می توانید دسترسی تحت سفارشات تولید بیل

در حالی که آن را پشتیبانی بین المللی تولید سفارشات لایحه WA نیروی انتظامی گفت: پیشنهاد مقررات به احتمال زیاد به از بين تامین مالی تاثیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>