7 راه برای فعال کردن قلب یک پسر

فکر می کنم به زمانی که شما یک پسر بچه کوچک است. آیا بهترین خود را ، وجود دارد زمانی که شما احساس مثل شما می تو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 خرداد 1399

فکر می کنم به زمانی که شما یک پسر بچه کوچک است. آیا بهترین خود را ، وجود دارد زمانی که شما احساس مثل شما می تواند به تسخیر جهان ؟ وجود دارد هرگز یک لحظه زمانی که شما گفت: "آن را دریافت نمی کند بهتر از این است." شانس هستند اگر شما فکر می کنم به اندازه کافی سخت خود را بزرگترین خاطرات در ارتباط با زمانی که قلب خود را زنده آمد. شما تجربه چیزی است که برای اولین بار و یا در نهایت تکمیل یک هدف است.

زمانی که من 10 بود عموی من قرار داده و من بر پشت اسب بدون زین. من ناجور بود و می خواست به پایین. او افزود: به من نگاه کرد و گفت: "شما این" من به عنوان برگزار می شود برای زندگی عزیز. که یکی از بهترین روز تا کنون. چرا ؟ چون قلب من فعال شد قلب من زنده آمد. آیا شما می خواهید کسانی که در همان لحظه برای شما پسر ؟ در اینجا 7 راه برای فعال کردن پسر خود را در قلب.

1. او را به چالش.

اگر شما می خواهید برای فعال کردن پسر خود قلب او را به چالش.

با نیت خوب ما را تبدیل به یک نرم فرهنگ است. ما می خواهیم برای حفاظت و ارائه برای بچه های ما و این که ما بزرگترین شادی به عنوان پدران است. اما ما گاهی اوقات محافظت از پسران ما از تجربیات آنها نیاز دارید. آنها نیاز به چالش کشیده می شود. آنها نیاز به یک فشار کوچک. اگر شما می خواهید برای فعال کردن پسر خود قلب او را به چالش. چالش او در زمین بازی به صعود کمی بالاتر و اجرای یک کمی سریع تر است. او را به چالش برای اثبات خود را در یک راه جدید است. هنگامی که آخرین باری که شما را فشرده و او را تنگ و به او گفت برای شکستن رایگان? هنگامی که شما خود را به چالش و به او ثابت می کند خود قلب او زنده می آید و اعتماد به نفس خود را رشد می کند.

2. اجازه دهید به او کمک کند.

کودکان و نوجوانان می تواند انجام بیش از شما فکر می کنم. زمانی که من به جای کف در گنجه من چند ماه پیش من ساخته شده آن را یک نقطه به اجازه پسر من کمک کند. او sanded و چکش و با نظارت مانند یک قهرمان. با اجازه دادن به او کمک من فعال, قلب, من مطمئن هستم که او می دانست که من او را مورد نیاز. برای هفته بعد از او خواهد آمد به گنجه و ایستاده وجود دارد با افتخار از خود و برای خود کار می کنند.

3. دعوت او را به خواب.

پسر خود را در قلب یک رویا در داخل. او می خواهد به انجام کارهای شگفت انگیز و به عنوان پدر خود من می دانم که شما می خواهید امتحان کنید و رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند. اما بیش از حد اغلب ما ندانسته اسکواش رویاهای خود را. دعوت او را به رویای اجازه دادن به او را می دانم که آن را OK به طرح های بزرگ و ایده های بزرگ. رویای با او بپرسید پیگیری سوالات و کمک خلاقیت خود را بدرخشد.

4. حاضر می شود با او.

این یکی بسیار مهم است. خاموش گوشی خود را پدر. زمان بعدی شما چیزی را با پسر خود, آن را یک نقطه به توان ذهنی و جسمی است. به او توجه خود را ساده ترین راه برای فعال کردن قلب خود را. در حال حاضر شما در حال برقراری ارتباط به او نه تنها که شما را دوست دارم که با او اما که او نیز دارای ارزش است و ارزش توجه شما.

5. او را شگفت زده.

اگر شما می خواهید برای دیدن قلب او زنده او با تعجب چیزی است که به ارتباط "من شنیده ام شما." بدیهی است که شما نمی توانید این کار را هر روز کمتر می شود تعجب آور و بیشتر معمول است. چند هفته پیش من کشیده پسرم از مدرسه به او ماهیگیری. زمانی که من به مدرسه او را به اشتباه -- او تا به حال هیچ سرنخی چیزی که من برنامه ریزی شده بود. که یک روز عالی بود و ما گرفتار یک دسته از ماهی اما جای تعجب است که آنچه که او دوست داشت بیشتر. او هنوز هم صحبت در مورد آن است.

6. بیمار با او.

خود را در قلب پسر در حال حرکت سریع است. افکار خود را همیشه در حال تغییر است و او به سرعت در حال رشد. در میان هرج و مرج ما باید صبور باشید. او نشان می دهد فضل زمانی که او اقدام و یا وارد شدن به مشکل. پسران در حال قرار گرفتن در مشکل—که بزرگترین راه برای آنها را به یاد بگیرند. پدران می توانید فعال کردن قلب خود را با صبور بودن با آنها و در واقع آموزش و آموزش آنها را از طریق شکست. صبر نه اجازه دادن به آنها را دور با هر چیزی که آنها می خواهند. آن را در مورد کاهش این وضعیت پس شما هم می توانید چیزی جدید یاد بگیرند.

7. او نشان می دهد محبت است.

هر پسر مهم نیست که چقدر قدیمی, نیازهای فیزیکی را لمس کنید. فرزندان ما نیاز به مهربانی و تاکید. در آغوش گرفتن آنها tousle موهای خود را noogies بالا و سپاس. قلب خود را برای محبت است. اگر شما به طور طبیعی بسیار مهربان اما پسر شما هنوز هم نیاز است که شما نیاز به ملاقات. شما نمی توانید یک عذر عدم حضور در این یکی. پسر شما ممکن است در عمل مانند او نمیخواهد لمس فیزیکی و که خوب بیش از حد. اما آن را متوقف اجازه ندهید شما را از نشان دادن عشق.

صدا کردن: چه هستند برخی از راه های دیگر ما نیاز به تعامل با ما از پسران است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن