وب کفگیر بر روی وب سایت Intersport کلر و شکر و تخم مرغ

گروه هکر است که در تعامل با وب skimming (همچنین به عنوان شناخته شده Magecart) حملات را نقض کرده اند وب سایت ف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
magecart-attack-intersport-claires-icing.png

گروه هکر است که در تعامل با وب skimming (همچنین به عنوان شناخته شده Magecart) حملات را نقض کرده اند وب سایت فروشگاه از دو تا از بزرگترین زنجیره های خرده فروشی -- فروشگاه لوازم جانبی کلر و خرده فروش کالاهای ورزشی Intersport.

با توجه به گزارش منتشر شده امروز توسط شرکت های امنیتی Sanguine Security و ESET هکرها نقض این دو شرکت' وب سایت ها و مخفی کردن کد های مخرب است که خواهد رکورد پرداخت کارت اطلاعات وارد شده در فرم پرداخت.

کلر و شکر و تخم مرغ

با توجه به خوش طبع امنیت را Willem de Groot های کلر وب سایت به خطر بیافتد بین آوریل 25 و 30 و پس از آن بود خواهر-سایت شکر و تخم مرغ.

"کد تزریق خواهد رهگیری هر گونه اطلاعات مربوط به مشتری که وارد شد در طول پرداخت و ارسال آن به claires-assets.com سرور" de Groot نوشت: امروز در یک گزارش مشترک با ZDNet که در آن claires-assets.com یک دامنه آنها ثبت شده چهار هفته قبل از اینکه به صورت خاص هدف از اجرای این حمله است.

De Groot گفت: او با شما تماس کلر مدیریت در زمان حمله و این شرکت حذف کد های مخرب از سایت خود را.

کلر و شکر و تخم مرغ کاربرانی که خرید آنلاین در بالا ذکر شده فاصله توصیه به نگه داشتن یک چشم را بر روی کارت خود را به اظهارات معاملات غیر مجاز و قفل کردن کارت های خود را و کار با بانک های خود را اگر آنها نقطه هر چیزی مشکوک است.

Intersport

یک حادثه مشابه نیز دقیق امروز توسط ساز آنتی ویروس ESET تأثیر وب سایت Intersport یکی از بزرگترین در اروپا کالاهای ورزشی خرده فروشی های زنجیره ای با بیش از 5800 فروشگاه در سراسر این قاره است.

کفگیر نبود لود شده بر روی تمام نسخه های Intersport سایت اما تنها در نسخه های محلی در خدمت مشتریان در کرواسی, صربستان اسلوونی مونته نگرو و بوسنی و هرزگوین.

با توجه به de Groot, که همچنین نگاه به Intersport حادثه, شرکت فروشگاه های هک شده در مارس 30, تمیز و در مارس 3 و سپس هک را دوباره در مارس 14. ESET گفت: این شرکت حذف کد های مخرب در عرض چند ساعت پس از مطلع شدن از آخرین هک.

مشتریان ساخته شده است که خرید در این نهفته Intersport وب سایت باید از تماس با شرکت کارت و نظارت بر اظهارات جعلی برای خرید.

در هر دو مورد تعداد o نهفته کاربران اعتقاد بر این است بزرگتر از حد معمول است.

هر دو کلر و Intersport حوادث قرار گرفت coronavirus (COVID-19) همه گیر که اکثر فروشگاه های فیزیکی بسته شده بود و شرکت های هدایت کاربران به سمت خود سایت های آنلاین برای خرید محصول.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن