ما خواسته یک کارشناس: باید به شما پاک کردن بسته هایی که در پست آمده?

با غیر ضروری کسب و کار بسته شده در طول جهانی رمان coronavirus همه گیر بسیاری از ما با توسل به خرید آنلاین برای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 اردیبهشت 1399

با غیر ضروری کسب و کار بسته شده در طول جهانی رمان coronavirus همه گیر بسیاری از ما با توسل به خرید آنلاین برای همه چیز از پاک کننده خانگی برای نرم بند و کاغذ توالت (اگر ما می توانید آن را پیدا کنید).

من خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف است که بسته های ستون تا در مرحله درب. اما هر بار که من دریافت یک جدید من همان درونی dialogue: من باید ترک آن خارج است ؟ من باید آن را پاک با Lysol? می COVID-19 زنده روی مقوا سطوح?

حتی اگر من تمرین هر سی دی راهنمای من هنوز سوال این روند در هر زمان.

اگر شما مانند من مشتاق خرید آنلاین که فقط می خواهد به دانستن پاسخ, در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند. این در واقع بسیار آسان و مستقیم به جلو!

"اگر شما دریافت تحویل اسپری آنها را با مواد ضد عفونی کننده که در سازمان حفاظت محیط زیست لیست از مواد ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر SARS-CoV-2," بیماری های عفونی پزشک دکتر جین Breen به ما می گوید.

آه بله--که چرا شما دیده می شود محصولات مانند نیروی طبیعت اسپری فروش به طور کامل در آمازون! (نگران نباشید-آن را هنوز هم در از در انبار در وب سایت خود.

Natural Multi-Purpose Cleaner

نیروی طبیعت کیت استارتر ($89.99)

نیروی طبیعت, طبیعی, منظوره در آمازون است.

"باید خود را تحویل پرسنل ترک تحویل در خارج" دکتر Breen به ما می گوید. "اسپری بسته با نیروی طبیعت از بین بردن و دفع حد بسته بندی به عنوان شما می توانید قبل از آوردن محتویات داخل."

که آخرین مرحله ؟ "اسپری کردن صندوق پستی خود را, رسیدگی, دستگیره و دستگیره درب و کانتر روزانه و پس از دست زدن به تحویل" دکتر Breen می گوید. و البته شستن دست های خود را!

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن