ما خواسته یک کارشناس: است استارباکس Drive-Thru در واقع بی خطر است ؟

اگر شما از دست رفته خود را به طور منظم استارباکس قهوه, شما تنها نیستید. با drive-thru و تحویل هنوز هم در دسترس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 اردیبهشت 1399

اگر شما از دست رفته خود را به طور منظم استارباکس قهوه, شما تنها نیستید. با drive-thru و تحویل هنوز هم در دسترس, شما هنوز هم می توانید قهوه خود را ثابت در برخی از استارباکس مکان. اما شما ممکن است تعجب که چگونه امن این گزینه در واقع هستند. خوشبختانه ما خواسته جوزپه ارگنا کلی پزشک و پزشکی مشاور در تجویزی دکتر دقیقا چگونه امن استارباکس drive-thru است.

نگه داشتن خواندن برای پاسخ خود را!

Starbucks coffee

شاتر

به گفته دکتر ارگنا drive-thru بسیار امن است. او توضیح میدهد: "در تمام مواد غذایی سریع و تحویل کارگران در حال کار سخت برای حفظ مکان خود را تمیز و امن برای استفاده است."

او توصیه می کند چند اقدامات احتیاطی "اگر شما می رویم به استفاده از درایو را از طریق آن ممکن است امن ترین به لمس هر یک از سطوح مانند درایو ویندوز و از جمله."

Starbucks

شاتر

او همچنین به نظر او در مورد اینکه آیا یا نه شما باید برای پاکسازی فنجان: "کارگران خواهد بود نگه داشتن, تمیز, بنابراین بدون نیاز به پاکسازی نوشیدنی و یا پاک کردن آنها را, آنها باید تمیز استفاده کنید. اگر شما نگران در گرفتن یک نوشیدنی را در یک لیوان کاغذی خواهد بود امن تر از یک فنجان پلاستیکی به عنوان ویروس می تواند در زندگی پلاستیک برای خرد است."

Starbucks coffee cup

شاتر

با توجه به استارباکس' بیانیه آنها که فوق العاده دقیق برای اطمینان از سلامت و ایمنی از مشتریان خود را: "در حال حاضر در همه باز استارباکس فروشگاه های ما تمیز کردن شیوه های تجاوز بهداشت عمومی دستورالعمل و اثبات شده برای کاهش گسترش COVID-19. همه فروشگاه های ما با استفاده از پاک کردن امن و آماده سیستم برای اطمینان از رفاه همکاران و مشتریان ما."

Starbucks

شاتر

آنها همچنین در نظر گرفتن مراحل اضافی: "بیشتر تمیز کردن مکرر و مطابق با اصول بهداشتی از بالا-تماس با سطح مناطق افزایش شستن دست توسط شرکای ساخت دستکش های موجود به تحویلدار, مکمل شریک شستن دست با ضد عفونی کننده دست و محدود کردن استفاده از شخصی فنجان قابل استفاده مجدد فنجان و بطری های آب برای همکاران و مشتریان است."

با تمام این هشدارها و دکتر ارگنا مشاوره در ذهن توقف در استارباکس محلی خود از طریق درایو باید امن برای مشتریان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن