ما خواسته یک متخصص: آیا تحویل مواد غذایی بی خطر است ؟

بسیاری از مردم تعجب که چگونه برای محافظت از خود در برابر coronavirus در حالی که همچنین حمایت از کسب و کارهای م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 اردیبهشت 1399

بسیاری از مردم تعجب که چگونه برای محافظت از خود در برابر coronavirus در حالی که همچنین حمایت از کسب و کارهای محلی و رستوران ها. نیز وجود دارد که سوالات پیرامون گرفتن مواد غذایی تحویل داده شده و اینکه آیا یا نه آن را بی خطر است.

با که در ذهن ما خواسته ایمنی مواد غذایی کارشناس چقدر امن تحویل مواد غذایی است.

food delivery

شاتر

با توجه به استیون Chevalier, MS, REHS و ایمنی مواد غذایی مشاور با 14 سال تجربه وجود دارد هیچ دلیلی برای باور شما می توانید گرفتن coronavirus از طریق مواد غذایی خود را.

او توضیح میدهد: "COVID-19 است نه یک بیماری منتقله. هیچ شواهد کنونی که coronaviruses مانند COVID-19 می تواند انتقال از طریق (از طریق) و موارد گزارش شده از COVID-19 شده است مربوط به آلودگی مواد غذایی است."

delivery food

شاتر

هنگامی که شما سفارش بایگانی اطلاعات آن را یک ایده خوب به نوبه خود به رستوران شما اعتماد به تمرین خوب بهداشت شخصی در مواد غذایی خود را از عملیات. او ادامه می دهد "خودداری از دست زدن به چشم و بینی و دهان و یا صورت و شستن دست به طور منظم کمک خواهد کرد که به منظور کاهش احتمال که این ویروس منتقل می شود."

washing hands

شاتر

آن را نیز ایده خوبی است برای انتخاب تماس تحویل و دور انداختن ظروف به مواد غذایی می آید در انتقال آن به خود صفحات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. CDC توضیح میدهد: "ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء مانند یک ظرف بسته بندی است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد."

با که در ذهن پرتاب کردن همه بسته بندی و سپس شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه هوشمند احتیاط.

woman unpacking food

شاتر

سفارش بایگانی اطلاعات است یک راه عالی برای حمایت از رستوران های محلی و این احتیاط این است که یک راه خوب برای نگه داشتن خود را امن در همان زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب