WatchOS 7: چرا شرکت اپل تغییرات ماده و چگونه شما استفاده از آنها - CNET

WatchOS 7 اضافه کردن چند ویژگی های معنی دار. آنجلا Lang/CNET اپل نشان داد WatchOS 7 طی نطق اصلی WWDC در هفته

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399
captura-de-pantalla-2020-06-22-a-las-12-54-15.png

WatchOS 7 اضافه کردن چند ویژگی های معنی دار.

آنجلا Lang/CNET

اپل نشان داد WatchOS 7 طی نطق اصلی WWDC در هفته گذشته نشان کردن برخی از ویژگی های جدید است که خواهد آمد به نسخه بعدی از نرم افزار است که قدرت دیده بان اپل. این به روز رسانی نمی رود به کشتی تا قبل از این سقوط و در حال حاضر تنها در دسترس به عنوان یک توسعه دهنده بتا. ما چشم دوخته اند سه ویژگی های جدید در خاص است که برای همیشه تغییر خواهد کرد که چگونه شما با استفاده از خود اپل سازمان دیده بان.

اپل دیده بان خواهد شد همچنین دریافت برخی از جزئی اما به طور بالقوه ویژگی های مفید است. برای مثال یک جدید دست شستن از ویژگی های شروع یک تایمر شمارش معکوس هنگامی که آن را تشخیص حرکت همراه با کسی که شستن دست های خود را به مطمئن شوید که شما خود را در 20 ثانیه در. نیز وجود دارد یک رقص جدید تمرین به عنوان بخشی از سیب تناسب اندام ردیابی است که تعداد هر کالری در حالی که شما مجسمه نیم تنه یک حرکت.

از همه مهمتر WatchOS 7 تغییر خواهد کرد که چگونه شما را در خود را اپل دیده بان ($399 در اپل)چگونه ارتباط برقرار کردن با آن در زمان خواب و حتی چگونه شما سبک تماشای چهره با دانلود و یا به اشتراک گذاری سفارشی چهره با یک زن و شوهر از شیپور خاموشی.

watchos-7-complications

این سازمان دیده بان چهره دارای عوارض متعدد از این نرم افزار همان چیزی است که ممکن است در WatchOS 6.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

1. WatchOS دیگر محدودیت watch face عوارض

آنچه در آن است: اپل اجازه می دهد تا توسعه دهندگان شخص ثالث و اپل دیده بان صاحبان به جای تکه های کوچکی از اطلاعات و یا عوارض در یک پخش. شما می توانید برای مثال یک دیده بان است که نشان می دهد روزانه خود را در دستور کار آینده گزارش آب و هوا از آسمان تاریک و یک میانبر برای دسترسی به پیام های برنامه های مورد علاقه خود را پخش. اما تا به حال شما شده است محدود به استفاده از تنها یک عارضه از همان برنامه در هر صورت سازمان دیده بان.

دلیل اهمیت آن: اپل دیده بان صاحبان و توسعه دهندگان می خواستم یک راه به محل عوارض متعدد از همان برنامه بر روی یک پخش. برای مثال, شما می توانید ببینید تیره آسمان را زمان متوسط عارضه به علاوه پیش بینی هفتگی در همان صورت است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: WatchOS 7: چه جدید در اپل دیده بان?

10:34

چگونه شما از آن استفاده کنید: ویرایش و سازمان دیده بان خود را و اضافه کردن عوارض به نظر می رسد انجام می شود به همان شیوه به عنوان آن را همیشه اما با بهبود رابط کاربری است که آسان تر به حرکت. نام برنامه و عارضه پیش نمایش نگاه مانند آنها آسان تر برای مشاهده و انتخاب کنید از.

شما می توانید مدت طولانی فشار دهید بر روی یک ساعت مچی چهره برای ورود به حالت ویرایش کش رفتن به سمت چپ در سراسر چهره ضربه بزنید عوارض محل شما می خواهید به ویرایش و سپس انتخاب خود را از لیست.

متناوبا, شما باید قادر به ادامه ویرایش و ایجاد چهره دیده بان از درون تماشای برنامه بر روی آی فون خود را (با قیمت 699 دلار در اپل).

sleep-tracking-watchos-7

ردیابی خواب-آره این چیزی که در حال حاضر.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

2. WatchOS 7 می توانید خواب خود را

آنچه در آن است: یک خواب برنامه در اپل دیده بان خواهد شد نه تنها پیگیری چه مدت و به خوبی شما خواب, اما آن را نیز به شما کمک کند باد را به عنوان هدف خود را قبل از خواب نزدیک می شود.

دلیل اهمیت آن: Fitbit و دیگر رقابت انتقالها تناسب اندام تا به حال ساخته شده است-در خواب ردیابی برای سال اما اپل دیده بان فاقد یک برنامه رسمی. با علاوه بر این از خواب ردیابی اپل دیده بان صاحبان خواهد شد که اطلاعات بیشتر را به حساب خود را در مورد سلامت کلی.

چگونه شما از آن استفاده کنید: پس از به روز رسانی به WatchOS 7 شما نیاز به تنظیم خواب برنامه خود را تنظیم خواب و یک زنگ روزانه. پس از راه اندازی اولیه گوشی خود را نشان می دهد وزش پایین صفحه نمایش و روشن کردن مزاحم نشوید درست قبل از اینکه هدف خود را قبل از خواب. در خواب, آی فون, صفحه نمایش کم نور و سازمان دیده بان خود را تغییر خواهد به خواب دیده بان چهره. نگه داشتن سازمان دیده بان خود را در حالی که شما خواب در صبح شما قادر به مشاهده چگونه به خوبی شما خواب و برای چه مدت در سمت راست دیده بان. حتی یک متر باتری است که به یاد شما را به شارژ ساعت خود را در صبح است.

3. پیدا کردن و به اشتراک گذاری سفارشی چهره دیده بان

آنچه در آن است: WatchOS 7 می افزاید: توانایی برای اپل دیده بان صاحبان و توسعه دهندگان نرم افزار برای ایجاد و به اشتراک گذاری خود را سازمان دیده بان چهره از جمله سفارشی عارضه پوسته ها و طرح های.

دلیل اهمیت آن: به جای صرف ساعت های بی شماری رفتن را از طریق تماشای چهره و جستجو برای برنامه های با عوارض است که شما به زودی دسترسی به تعداد بی شماری از چهره های جدید است که با یک لیست از برنامه شما نیاز به نصب به منظور تکمیل کنید.

چگونه شما از آن استفاده کنید: همکار اپل دیده بان صاحبان قادر خواهد بود به پست مورد علاقه خود را ترتیبات آنلاین و یا ارسال آنها را به طور مستقیم به شما از طریق iMessage. توسعه دهندگان قادر خواهند بود برای ارسال لینک مستقیم به چهره دیده بان را برای شما به نصب نیز هست.

هنگامی که شما شیر بر روی یک لینک برای اضافه کردن تماشای چهره به تماشای برنامه بر روی آی فون خود را به شما یک پیش نمایش از آن و پس از آن ارائه می شود با یک لیست از برنامه عوارض استفاده برای ایجاد آن را کامل با لینک مستقیم برای دانلود این برنامه تا خود را چهره ای جدید نیست و سمت چپ خالی از عارضه لکه های.

های یک سازمان دیده بان چهره شما ایجاد شده به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر انجام می شود در این ساعت نرم افزار و یا به طور مستقیم از سازمان دیده بان خود را.

اپل همچنین اعلام کرد که در iOS 14 و iPadOS 14و منتشر شد یک پیش نمایش توسعه دهندگان. این به روز رسانی شامل مقدار زیادی از ویژگی های جدید با تغییرات عمده در آی فون صفحه نمایشهمراه با ترفند به سیری و پیام.

screen-shot-2020-06-24-at-8-46-23-am

هنگامی که شما پیدا کردن یک سازمان دیده بان چهره شما مانند شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای نصب تمام برنامه های مورد نیاز برای تکمیل نگاه خود را.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن