تماشای همیلتون امروز ؟ سعی کنید با استفاده از این ساده دیزنی به همراه تنظیمات - CNET

همین حالا یک کلمه دیگر از همیلتون موسیقی. تئو Wargo/گتی ایماژ این که آیا شما در حال تماشای آن برای اولین بار

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 22 تیر 1399
gettyimages-510495530

همین حالا یک کلمه دیگر از همیلتون موسیقی.

تئو Wargo/گتی ایماژ

این که آیا شما در حال تماشای آن برای اولین بار و یا 10th, اگر شما در حال برنامه ریزی برای جریان همیلتون در دیزنی به علاوه این آخر هفتهشما احتمالا در حال حاضر می دانیم که برنده جایزه شعر پرواز سریع و خشمگین. آنها کهنه با اشاره به لحظات تاریخی و موسیقی و تئاتر و بسته بندی شده تنگ با zingers و حفاری و تنها راه برای دریافت بیشتر از پدیده های فرهنگی است که در همیلتون است به تصرف خود در هر شعر.

اگر گوش خود را مانند یک غربال خوب شانس ابتلا به همه لافایت 32 کلمه ای در 6 ثانیه طول انقلابی نبرد. حتی پس از گوش دادن به ضبط برادوی بازیگران اصلی در Spotify چندین بار (و به همیلتون نوار مخلوط از افراد مشهور را پوشش می دهد) و تماشای فیلم و موسیقی دو بار آن را هنوز هم می توان روی حیله و تزویر به تجزیه هر کلمه ای از هر رپ نبرد.

خوشبختانه وجود دارد یک ابزار ساده در دیزنی به علاوه که به شما کمک می نگه دارید تا با شعر بنابراین شما را از دست ندهید ضرب و شتم: زیرنویس ابزار. نترس که با استفاده از آن را به دور از تجربه. همیلتون مرحله محصولات اغلب شامل supratitles برای هدف کمک به شما به دنبال همراه.

در اینجا این است که چگونه به نوبه خود در بسته captioning در دیزنی به علاوه.

1. باز دیزنی به علاوه برنامه بر روی گوشی شما, تلویزیون های هوشمند یا دسکتاپ.

2. پیدا کردن همیلتون فیلم (آن را هنوز هم در صفحه اول و یا شما می توانید جستجو بر اساس عنوان) و آن را کلیک کنید.

3. بعدی ضربه بزنید بازی.

4. در گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش فیلم مشاهده می کنید یک آیکون به شکل یک مربع با نقطه بر روی آن (به نظر می رسد مانند یک صفحه کلید). ضربه بزنید و یا روی آن کلیک کنید.

5. یک صفحه باز خواهد شد با یک گزینه به نوبه خود در زیرنویس. شیر به زبان انگلیسی [CC]. در حال حاضر به زبان انگلیسی است و تنها بسته captioning زبان در دسترس برای همیلتون.

6. اگر مشاهده روی دسکتاپ خود را, شما می توانید راه زیرنویس نمایش بر روی صفحه نمایش خود را. برای انجام این کار انتخاب دنده آیکون واقع در سمت راست از روی صفحه نمایش زیرنویسها.

7. از اینجا, شما می توانید تغییر فونت, فونت و رنگ و اندازه و لبه. شما همچنین می توانید پس زمینه را تغییر دهید و پنجره رنگ. برای رفتن به اصلی بسته captioning تنظیمات تنظیم مجدد به طور پیش فرض.

8. توجه داشته باشید که هنگامی که شما به نوبه خود در زیرنویس آنها را تنها نمایش در همیلتون ، شما باید به نوبه خود آنها را برای هر فرد دیزنی به علاوه نشان می دهد و فیلم.

که در آن است! در حال حاضر شما می توانید آواز خواندن همراه به همیلتون موسیقی مانند یک حرفه ای.

می خواهم به دانستن بیشتر در مورد موسیقی? در اینجا شش تعجب آور چیزهایی که به دنبال در هنگام تماشای همیلتون, CNET سردبیران سازمان دیده بان همیلتون برای اولین بار و بحث این که آیا آن را با اعتیاد به مواد مخدره و همیلتون در دیزنی به علاوه یک heartwarming متقابل بین بازی و فیلم تلویزیونی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در ماه ژوئیه سال 2020

3:50tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن