تماشا کنید: 'گوگل ارائه livestream وعده های خبری به عنوان شمشیر و سپر DLC می رسد - CNET

گوگل شرکت وعده داده شده ما برخی از اخبار در روز چهارشنبه با livestream برای برنامه ریزی 6 a. m. PT (9 a. m. ET

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

گوگل شرکت وعده داده شده ما برخی از اخبار در روز چهارشنبه با livestream برای برنامه ریزی 6 a. m. PT (9 a. m. ET/2 p. m. BST). آن را نیز اتفاق می افتد به روز جزیره زره, عکس شمشیر و سپر را انبساط زمین در نینتندو سوئیچ.

"ما باید عکس اخبار. شما می خواهید گوگل اخبار" شرکت نوشت: در یک شنبه جیر جیر. "به ما تلفن های موبایل مانند شما باید اتصال فردا در 6 a. m. PDT برای #PokemonPresents! چه چیزی شما فکر می کنم مربیان?"

ژاپنی آن حساب توییتر ارائه جزئیات کمی بیشتر -- ارائه خواهد شد تمرکز بر شمشیر و سپر توسعه تصویب و گذشته حدود 11 دقیقه است.

30 $pass شامل جزیره زره و تاج تندرا است که برنامه ریزی شده برای راه اندازی این سقوط. شما نمی توانید آنها را خرید به صورت جداگانه به طوری که شما همه در اگر شما می خواهید یک گسترش شمشیر و سپر تجربه. در اوایل این ماه یک تریلر به نمایش چند عکس جدید (از جمله Galarian Slowbro) بازگشت موجودات ویژگی های جدید و تازه مکان شما در گسترش.

با توجه به livestream را طول کوتاه آن را بعید است ما را بشنود در مورد بازی های آینده عکس خواب و کارآگاه Pikachu 2. ما ممکن است پیدا کردن زمانی که گوگل صفحه اصلی اضافه خواهد شد گوگل به ادغام که وعده داده شده بود که ابر بازی راه اندازی در مه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بله شما می توانید خود را ترک نینتندو سوئیچ

10:47tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن