از خواب بیدار آقای غرب: Kanye ضد vax توطئه خطرناک هستند و بد آگاه - CNET

شما نباید گوش کنی در مورد واکسن. Saul لوئب/گتی Kanye West به نظر می رسد به طور جدی در مورد یک شیب در انتخابات

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399
gettyimages-1051902348

شما نباید گوش کنی در مورد واکسن.

Saul لوئب/گتی

Kanye West به نظر می رسد به طور جدی در مورد یک شیب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا. پس از میلیاردر رپ مغول اعلام کرد قصد خود را به اجرا از طریق توییتر در جولای 4, غرب آن را روشن ساخته شده در طول یک گسترده مصاحبه با فوربس " Randall لین در روز چهارشنبه او در مسابقه "را به نفع خود." او همچنین insinuated او ضد واکسیناسیون و پیشنهاد انسان با "شیطان درون آنها را" می خواهم به "قرار دادن تراشه در داخل از ما."

غرب برای رئيس جمهور اجرا شده است ملاقات کرد, با تمسخر تمسخر مشاهیر دیگر و در رسانه های اجتماعی. سوال وجود دارد که آیا او می تواند غلبه بر موانع فنی چهره او مانند تمام شده مهلت برای ثبت نام در چند کشور واقع شود در انتخابات در ماه نوامبر.

هنوز هم وجود دارد یک شور برای بیشتر کنی در حال حاضر و چهره خود را در همه جا دوباره-فقط در زمان برای آلبوم جدید خود.

اخیر فوربس مصاحبه را به دست آورد تبلیغ بزرگ با نشریات عمده شرح غرب سیاست "سیستم عامل" بر اساس چند درهم و برهم نقل قول. به ویژه در غرب با یک ضد واکسیناسیون موضع پشتیبانی نمی شود شواهد علمی اما پوشش از دیدگاه های خود را بیشتر تقویت دیدگاه های ساخته شده در طول مصاحبه به عنوان مخالف انتقادی به ارزیابی آنها.

انتخابات تحلیلگران معتقدند غرب از دست رفته فرصت خود را به تاثیر معنی دار در سال 2020 مسابقه. اما حتی اگر او نیست یک مدعی جدی خود "سیاست" بر اساس دروغ باید افشا و خنثی.

به ویژه هنگامی که آن دروغ در حال تبلیغ در طول coronavirus بیماری همه گیر -- بدترین بحران بهداشت عمومی در قرن -- و در طول زمان هنگامی که بیش از سه میلیون نفر از COVID-19 تایید شده اند در ایالات متحده است. در حالی که برخی ممکن است نگاه کنی به نظر ناله و حرکت واقعی را می توانید در اینجا انجام می شود.

"افرادی که در حصار در مورد واکسیناسیون می تواند تحت تأثیر مشاهیر گسترش اطلاعات غلط می گوید:" ساشا Stelzer-بافت مو یک virologist در دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا.

از خواب بیدار آقای غرب

در اینجا Kanye نقل قول از مقاله فوربس در ژوئن 8:

"از آن پس بسیاری از فرزندان ما که واکسن فلج و... تا زمانی که آنها می گویند راه ما در حال رفتن به رفع Covid است که با یک واکسن من بسیار محتاط. که علامت وحش. آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما, آنها می خواهند به انجام همه نوع از همه چیز به آن را که در آن ما نمی توانیم عبور از دروازه های بهشت است. من متاسفم وقتی که من می گویند که آنها انسان است که شیطان در داخل آنها. و نکته غم انگیز این است که غم انگیزترین چیز این است که همه ما نمی خواهد آن را به بهشت که وجود دارد می تواند برخی از ما که آن را ندارد. سوال بعدی."

غرب می گوید که او "بسیار محتاط" در مورد رفع بیماری همه گیر کوروناویروس با یک واکسن اگر چه بسیاری از کارشناسان معتقدند ما خواهد بود با برخی از مستند محدودیت های اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود. واکسن بارز ترین راه خروج از این بیماری همه گیر زیرا آنها نشان داده شده است به عنوان یکی از موثر ترین راه برای جلوگیری از بیماری از طریق هزاران نفر از مقالات کارشناسی.

اما غرب به نظر می رسد با تکیه به تئوری های توطئه به جای.

"از آن پس بسیاری از فرزندان ما که واکسن فلج و... تا زمانی که آنها می گویند راه ما در حال رفتن به رفع Covid است که با یک واکسن من بسیار محتاط" او گفت:.

این معلوم نیست چه غرب است که با مراجعه به اینجا اما این احتمال وجود دارد او با اشاره به واکسن آنفلوانزا. وزن شواهد علمی نشان می دهد عوارض جانبی شدید از این واکسن بسیار نادر است اگر چه حدود یک در یک میلیون نفر ممکن است ضعف عضلانی یا فلج -- یک بیماری شناخته شده به عنوان گیلن باره-Barré Syndrome (GBS). این یک بیماری است که می تواند ناشی از عمل جراحی و یا ویروس های دیگر بیش از حد. این است که در یک مکاشفه یا تعجب: آن را به خوبی تاسیس در ادبیات علمی. خطرات وجود دارد و شناخته شده است اما به عنوان حداقل.

"مزایای واکسیناسیون وضوح بیشتر از فرصت بسیار کمی از عوارض جانبی می گوید:" Stelzer-بهم تابیدن و بافتن.

"بنابراین بسیاری از فرزندان ما" نیست بودن "فلج کرد." این بیانیه نه بر اساس واقعیت است و باید به نام به عنوان مثل.

CNET تماس West اما دریافت یک پاسخ قبل از انتشار.

شاید بیشتر مربوط به این است که غرب را آشکار چرخش به سمت ایده واکسیناسیون است که در ارتباط با جایگزینی تراشه در مردم ،

"آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما, آنها می خواهند به انجام همه نوع از همه چیز به آن را که در آن ما نمی توانیم عبور از دروازه های بهشت" او گفت فوربس.

یا غرب درهم و برهم در مورد چیزی ربطی به واکسن بود نقل قول نابجا و یا او را گفت: چیزی شرم آور بیمار مطلع خطرناک و احمقانه است. این تصور که واکسیناسیون شامل میکروچیپ بالقوه ناشی از تئوری های توطئه های مختلف که بوجود آمده اند در طول همه گیر ادعا بیل گیتس در تلاش است به کاشت میکروچیپ در مردم از طریق واکسیناسیون است. این تئوری توطئه شده است به طور معمول افشا و خنثی و نشان داده شده است به طور کامل نادرست است.

این مهم است برای گوش دادن به کسانی که ممکن است مردد به واکسیناسیون و کاستن از هر گونه نگرانی های مشروع -- اما غرب موضع به نظر می رسد ،

فراری

واکسن تردید ذکر شده بود به عنوان یکی از کسانی که ارشد بهداشت جهانی نگرانی در 2019. آخرین چیزی که ما نیاز به یکی از معروف ترین هنرمندان تلویحا صحه گذاشتن بر آن است. علاوه بر این اگر یک واکسن می شوند ضد واکسیناسیون احساسات ممکن است مانع تلاش ها برای به طور موثر کنترل این بیماری همه گیر و آن را به پایان.

و به همه گیر تبدیل شده است بیش از حد سیاسی ما دیده ایم که چگونه این می تواند تاثیر منفی messaging -- فقط در بحث های داغ که فوران کرده است در اطراف استفاده از ماسک صورت در سراسر ایالات متحده. وجود دارد روشن حزبی تقسیم کنید که آیا کسی که معتقد است ماسک باید پوشیده شود.

درست مثل ما نمی نوبه خود به Ja Rule در طول یک فاجعه ملی ما نباید نگاه به Kanye West به اظهار نظر در مورد واکسیناسیون بدون کنترل و حتی اگر ما در حال گفتن داستان خود را بالقوه سیاست های سیستم عامل است. او یک دانشمند و یا یک virologist یا اپیدمیولوژی و یا یک متخصص سلامت. ایده های خود را در مورد واکسیناسیون COVID-19 و چیپس نیست نظرات: آنها آشکارا نادرست است.

آن را فقط می تواند این باشد که غرب بازی های برگزار شده است ما عمومی و رسانه ها (و حتی Elon Musk) مانند کمانچه. این می تواند باشد که او می داند این بیماری مطلع می خواهد مردم به صحبت در مورد او دوباره. شاید چیزی وجود دارد در این برنامه است که می تواند فویل انتخابات. شاید آن را فقط خوب تبلیغ -- او شکل در این فضا است. و فقط با نوشتن این من هستم احتمالا کمک به آن است. من که. آن را گرفتن-22 از اطلاعات غلط در دوران. در rebuking اطلاعات غلط به شما نیز کمک به گسترش آن.

اما جرقه اطلاعات غلط و دروغ باید hosed پایین قبل از آنها به نوبه خود به conflagrations. من امیدوارم که این است که همه فقط برای آلبوم شماره 10. من امیدوارم که Kanye است بازی ما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de