Victoria Police ایمیل آشکار Clearview AI خطرناک بازاریابی مستقیم

بحث تشخیص صورت خدمات Clearview AI شده بازاریابی به طور مستقیم به فرد استرالیا, افسران پلیس, تشویق آنها را به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399

بحث تشخیص صورت خدمات Clearview AI شده بازاریابی به طور مستقیم به فرد استرالیا, افسران پلیس, تشویق آنها را به 100+ جستجوها در طول آزمایش و مراجعه به خدمات به همکاران خود.

در ایمیل به ویکتوریا پلیس [PDF] به دست آمده تحت قوانین مربوط به آزادی اطلاعات توسط تحلیلگر جاستین وارن هفته گذشته "تیم Clearview" را امضا کردند تا حداقل شش دولت افسران نوامبر 2019 و مارس سال 2020 است.

Clearview تبلیغاتی زبان به نظر می رسد مناسب تر به مصرف کننده برنامه های رسانه های اجتماعی از اجرای قانون ابزار.

"Clearview است مانند جستجوی گوگل برای مواجه است. فقط آپلود یک عکس به نرم افزار و فورا دریافت نتایج از لیوان عکس های رسانه های اجتماعی و دیگر در دسترس عموم منابع" گفت: یکی ایمیل به یک پلیس تحلیلگر اطلاعاتی.

"جستجوی یک مقدار زیادی. خود را Clearview حساب نامحدود جستجو" تشویق یک ایمیل پیگیری.

clearvew-email.png
تصویر: Victoria Police

یک ایمیل معمولی از Clearview AI برای یک محاکمه جدید کاربر در ویکتوریا ،

"Don't stop در یک جستجو. ببینید اگر شما می توانید رسیدن به 100 جستجوها. این یک بازی اعداد است. پایگاه داده ما این است که همیشه در حال گسترش است و شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که یک عکس را به نوبه خود منجر شود ،

"نگاهی به عکاسی از خود با Clearview و یا جستجو مشهور به ببینید که چگونه قدرتمند این فن آوری می تواند باشد."

ایمیل دیگری بود و حتی بیشتر مشتاق. "احساس رایگان به اجرا وحشی با جستجوی شما. آزمون Clearview به حد و دیدن آنچه در آن می توانید انجام دهید ،

ویکتوریا پلیس این است که فاصله خود را از Clearview گفتن نگهبان که تنها تعداد کمی از آدرس ایمیل ثبت نام کرده بودند آن استفاده نمی شود در هر تحقیقات و پلیس را قطع کرده اند با استفاده از آن.

"ویکتوریا پلیس آپلود تعداد کمی از در دسترس عموم سهام تصاویر به Clearview هوش مصنوعی برای آزمایش فن آوری است. تصاویر مرتبط با هر تحقیقات توسط Victoria Police آپلود شده به عنوان بخشی از این فرایند آزمایش" یک سخنگوی پلیس گفت:.

Clearview AI یک جنجال آهنربا با راست لینک کلیک کنید

Clearview تاسیس استرالیا هکر و کارآفرین Hoan تن-که هیچ غریبه ای به بحث. زمانی که مشتری خود را در پایگاه داده به بیرون درز شد در فوریه سال پاسخ آن بود cavalier.

"امنیت Clearview را اولویت" این شرکت گفت: از طریق وکیل.

"متاسفانه نقض داده ها بخشی از زندگی در قرن 21 است. سرورهای ما بودند هرگز قابل دسترسی است. ما وصله نقص و ادامه کار به تقویت امنیت ما است."

این نقض داده ها منجر به وحی است که پلیس فدرال استرالیا نیز استفاده می شود Clearview.

هفت افسر از مرکز استرالیا برای مقابله با بهرهکشی از کودکان (ACCCE) تا به حال انجام جستجوهای هنوز هیچ کس در خارج از ACCCE فرماندهی عملیاتی می دانستم که این آزمایش تا به حال آغاز شده است.

خدمات پلیس در کوئینزلند ویکتوریا و استرالیای جنوبی نیز در این فهرست است.

Clearview استراتژی روشن به نظر می رسد حداقل در خود خبرنگار مشخصات: فرد پلیس قلاب بنابراین تحقیقات تبدیل شدن به وابسته به خدمات قبل بالاتر یو پی اس تا به حال شانس به در نظر گرفتن قانونی و حریم خصوصی و مسائل اخلاقی.

جای تعجب نیست که نیروهای پلیس شده اند cagey در مورد اینکه آیا آنها با استفاده از فن آوری است.

حتی بیشتر موجب نگرانی است Clearview لینک به راست ترین نیروهای سیاسی در ایالات متحده -- لینک به نظر می رسد آنها مشتاق به پنهان کردن.

یک بررسی دقیق توسط هافینگتون پست منتشر شده در مارس پیوست و نقطه اتصال تن-که با خود اعلام کرد نئو نازی ها هکر اندرو 'weev' Auernheimer نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تبليغاتي مایک oliver campbell از Pizzagate تئوری توطئه شهرت و بسیاری دیگر.

"در این راست دسته دو تن-که همکاران loomed بزرگتر از بسیاری لطف خود ارتباط نزدیک به میلیاردر Peter Thiel یک Facebook عضو هیئت مدیره و تهمت مشاور: جف Giesea یک Thiel دست پرورده و راز حامی مالی از alt-علل راست و چارلز" چاک " جانسون سابق Breitbart نویسنده و راست افراطی که بنا به گزارش ها هماهنگ مبارزه حقوقی علیه رسانه های سازمان با Thiel," HuffPost نوشت.

جانسون گزارش معرفی تن-که به کسی که به عنوان "استعداد coder او می خواهم استخدام برای ساخت این صورت به رسمیت شناختن ابزار".

"در حدود همان زمان جانسون اظهار داشت: در Facebook که او 'ساختمان الگوریتم برای شناسایی تمام مهاجران غیر قانونی برای اخراج جوخه'," HuffPost نوشت.

اگر 3600 کلمه گزارش می شود و خلاصه در همه این است: Clearview مرتبط است به نحوی هر دو به راست نژادپرستانه سیاست و به طور فزاینده ای به سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان و آن را می خواهد برای مخفی کردن آن لینک کلیک کنید.

Clearview نیز به نظر می رسد برای نشان دادن نگرانی کمی برای بازی با قوانین.

کجا این عکس آمده از دقیقا ؟

عنوان عنوان دقیق در نیویورک تایمز در ماه فوریه Clearview تا به حال یک پایگاه داده از 3 میلیارد عکس های جمع آوری شده از وب سایت های مانند YouTube, Facebook, Venmo و LinkedIn.

به گزارش سایت خواهر CNET, تکنولوژی غول های مانند گوگل و Facebook و مایکروسافت فرستاده اند Clearview AI بس-و-دست برداشتن نامه برای انصراف تصاویر میزبانی شده بر روی سیستم عامل خود را.

استرالیا کمیسر حریم خصوصی Angelene Falk می خواهد بداند که آیا داده ها در استرالیا جمع آوری شده است.

در پی از ما محافظت در برابر نژادپرستانه اجرای قانون شیوه های بازیکنان بزرگ از جمله آی بی ام آمازون و مایکروسافت باید متوقف فروش تشخیص چهره تکنولوژی به آمریکا نیروهای پلیس. این تکنولوژی در حال حاضر تنها بخش کوچکی از خود را به طور کلی ارائه شده است.

اما برای Clearview پلیس و عکس های اصلی بازی.

Clearview هوش مصنوعی است که به وضوح در شرکت به پخش, اما نه در یک راه خوب.

مربوط به پوشش

مایکروسافت مجددا آن را نمی خواهد به فروش برساند و صورت-تکنولوژی تشخیص را به پلیس تا زمانی که فدرال مقررات گذشت

مایکروسافت جمهور براد اسمیت است که در ادامه به قهرمان مقررات صورت-تکنولوژی تشخیص گفته مایکروسافت فروخته شده است از جمله فن آوری به تاریخ به ایالات متحده در اجرای قانون.

آی بی ام اعلام کرد خروج از صورت به رسمیت شناختن کسب و کار

آبی ترس از تکنولوژی می تواند مورد استفاده برای ترویج تبعیض نژادی.

AFP استفاده Clearview هوش مصنوعی نرم افزار تشخیص چهره برای مقابله با استثمار کودکان

هفت افسران را به انجام جستجو در Clearview هوش مصنوعی شناسایی چهره پلت فرم.

ماسک صورت بی درنگ پلیس لندن در نظر گرفتن توقف در اجرای از تشخیص چهره دوربین

بحث طرح ممکن است متوقف با توجه به پذیرش گسترده از چهره پوشانده اند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب