ویک دولت می خواهد کانبرا به ارائه انصاف به فرفره اقتصاد کارگران

دولت ویکتوریا می خواهد به دولت فدرال درگیر برای اطمینان از موجود آزمایشات درمان و استانداردهای تجدید نظر شده ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

دولت ویکتوریا می خواهد به دولت فدرال درگیر برای اطمینان از موجود آزمایشات درمان و استانداردهای تجدید نظر شده برای بهبود یقین انتخاب و رفتار فرفره اقتصاد کارگران است.

این یکی از 20 مجموع توصیه های مطرح در گزارش [PDF] برای دولت ویکتوریا را پرس و جو به بر روی تقاضا نیروی کار پس از آن کشف چگونه سیستم عامل شده اند عمدی در فریم ترتیبات خود را با کارگران برای جلوگیری از مطابق با قوانین محل کار و پرداخت هزینه های مرتبط است.

پرس و جو راه اندازی شد در ماه سپتامبر سال 2018 به طور خاص بررسی درمان از کارگران و چگونه آنها را بدهند. آن بود که ریاست سابق Fair Work Ombudsman ناتالی جیمز.

"این توصیه ها را نشانی باقی مانده عدم قطعیت در اطراف کار وضعیت بسیاری از کارگران از جمله برخی که در یک موقعیت آسیب پذیر در بازار کار و جلوگیری از هزینه های این عدم اطمینان به کارگران و کسب و کار به طور یکسان" او گفت:.

در این گزارش مشخص شده که چگونه دولت فدرال با دولت و سایر ذینفعان کلیدی باید منجر تحویل توصیه برای اطمینان از وجود ملی و ثبات در سراسر کشور محل کار سیستم.

"اصلاحات محدود به یک دولت واحد در معرض خطر ایجاد و در عین حال پیچیدگی بیشتر و تناقض و می تواند اعمال غیر ضروری نظارتی بار در ملی کسب و کار. مشترک المنافع است بنابراین بهترین قرار داده شده برای ارائه انتخاب واقعی و انصاف و یقین برای کارگران و کسب و کار" در این گزارش است.

"این تحقیق نشان می دهد که باید درک این فرصت را به ارائه توصیه های مندرج در این گزارش را متعادل و مناسب-برای-هدف تجدید نظر در سیستم فعلی."

اگر دولت فدرال عمل نمی کند این گزارش توصیه می شود برای ویکتوریا را به رهبری و همکاری با کشورهای دیگر برای توسعه اداری و قانونی گزینه های که بهبود انتخاب و انصاف و یقین برای اجرای اقتصاد کارگران است.

این گزارش گفت: این توصیه ها کمک خواهد کرد که روشن شدن و کاهش شک در اطراف وضعیت کار که از آن به عنوان "ریشه" از زمان سیستم را شکست. انجام این کار, این گزارش می گوید که در نتیجه حذف عدم قطعیت در اطراف محل کار چگونه قوانین مانند نمایشگاه کار, قانون اعمال می شود به فرفره اقتصاد کارگران است.

"دو نوع کارگر ممکن است کاملا متمایز در کارشناسی ارشد-بنده دوران که از آن به 'وضعیت' تست پدید آمده است. اما امروز این تمایز است که همیشه آشکار نیست" در این گزارش است.

علاوه بر این تحقیق با اشاره به توصیه خواهد ساده مشاوره و پشتیبانی برای اجرای اقتصاد کارگران که کار وضعیت در نظر گرفته شده به عنوان "مرزی" و پیگیری سریع قطعنامه از وضعیت ارائه رفتار عادلانه برای اجرای اقتصاد کارگران که کارکنان, بهبود راه حل برای غیر کارمند کارگران آدرس شکاف موجود در روش و اطمینان وجود دارد به طور کلی بیشتر رعایت شود.

"فرفره اقتصاد متکی توسط میلیون ها نفر از مصرف کنندگان و کارگران در سراسر کشور وجود دارد اما حفره وقتی که می آید به روابط صنعتی قرار داده است که حقوق کارگران به نمایشگاه پرداخت و شرایط در معرض خطر" ویکتوریا وزیر روابط صنعتی تیم پالاس.

"این گزارش به شما کمک پلاگین شکاف که ترک کارگران در این صنایع در معرض و به کارگران یک معامله منصفانه است."

باید دفعات بازدید: نمی فریب خورده دوباره: فرفره اقتصاد موج دوم شروع به شکستن

این تحقیق همچنین مشخص دیرینه مسائل سیستمیک در اطراف آنچه به عنوان "وضعیت" و تاثیر آن تا به حال در کارگران و کسب و کار.

این گزارش همچنین به دنبال اطمینان از سیستم عامل های دیجیتال مسئولیت توصیه که آنها شفاف با کارگران و مشتریان و تنظیم کننده های خود را در مورد کارگر قرارداد.

توصیه های دیگر شامل توسعه یک کد رفتاری که بهتر محافظت می کند بر روی تقاضا کارگران; حذف موانع برای چانه زنی جمعی و توسعه یک فروشگاه توقف حمایت سازمان برای کمک به اجرای اقتصاد کارگران زمانی که اختلافات بالا می برد.

ماه گذشته تحقیقات راه اندازی شده توسط دولت نشان داد که بیش از 30 ٪ از پاسخ دهندگان -- که فرفره اقتصاد کارگران -- نمی دانم که آیا پلت فرم خود را به حال یک فرآیند حل اختلافات در حالی که نزدیک به نیمی از بررسی فرفره اقتصاد کارگران گزارش شده است که پلت فرم خود را ارائه نکردند کار مرتبط با بیمه.

تبلیغ توسط دولت ویکتوریا به عنوان کشور "بزرگترین-تا کنون مطالعه" در اجرای اقتصاد بررسی بیشتر 14,000 مردم نشان داد که نزدیک به دو سوم خرید کالا یا خدمات از طریق بازارهای آنلاین در 12 ماه گذشته.

این پلت فرم های دیجیتال کار در استرالیا: شيوع طبیعت و تاثیر گزارش [PDF] همچنین نشان داد که پنج رایج ترین سیستم عامل مورد استفاده توسط استرالیایی ها به انجام کار شده اند Airtasker, حال بارگذاری, مترجم آزاد, بارگذاری می خورد و Deliveroo.

این نشان داد که 7.1 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی مشغول به کار از طریق یک پلت فرم های دیجیتال و یا انجام داده بود به طوری که در 12 ماه گذشته.

ویکتوریا دولت قصد دارد برای باز کردن یک دوره مشاوره با کارگران و کسب و کار قبل از آن در پاسخ به توصیه های. هیچ تاریخ اما تعیین شده است برای نهایی آن است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب