UVC فناوری طول می کشد خاموش به عنوان راه های جدید برای ضد عفونی کردن - CNET

Vioguard برای آینده قابل پیش بینی ما می شود ضد عفونی با انتقام. اما مقدار زیادی از زمان و مواد لازم برای انج

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
Vioguard Cubby+
Vioguard

برای آینده قابل پیش بینی ما می شود ضد عفونی با انتقام. اما مقدار زیادی از زمان و مواد لازم برای انجام این کار خسته کننده هستند و اجبار ما را به کلید های میانبر. در حال حاضر چه ؟

نور ماوراء بنفش موثر است در برابر بسیاری از میکروب ها و بدون نیاز به تمیز کردن مایع و دستمال حوله و یا حتی خیلی روش در بخشی از کاربر. شما فقط آن را روشن و بعدا دوباره. اما می توان آن را مضر برای چشم و پوست اگر آن را به اندازه کافی قوی به کار و همچنین فاقد قوی پادمان است که بخشی از دلیل UVC عقیم سازی است که عمدتا در نهادی تنظیمات.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: استفاده از UVC نور ماوراء بنفش برای کشتن ویروس ها

12:13

Vioguard در تلاش است به خم شدن که منحنی به سمت خانه استفاده کنید. آن محل کوچک ومحصور به علاوه یک نسخه اصلی از چه آغاز شده به عنوان یک خود-استریل صفحه کلید برای تنظیمات پزشکی. این اساسا یک دستگاه الکترونیکی کشو که بسته به مدت 60 ثانیه, حمام کردن, هر آنچه داخل آن در UVC نور است. هنگامی که آن را بازگشایی هر میکروب در دستگاه های خود را باید ، هر چند اندکی در اطراف ستاره SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

Vioguard Cubby+

این Vioguard محل کوچک ومحصور به علاوه یک سینی به سبک کابینه که وزند دستگاه در نور UV برای تجویز مقدار از زمان برای کشتن باکتری ها و ویروس ها.

Vioguard

"در حال حاضر همه از تست ما در حال انجام انجام شده است در عملیاتی که پاسخ و واکنش نشان می دهند به طور مشابه به COVID-19 می گوید:" علامت Beeston معاونت فروش و بازاریابی به صورت Vioguard گفت که واقعی آزمایشگاه-کلاس تست نمونه از این ویروس سخت به آمده است. "با توجه به مطالعه انجام شده توسط اموری [دانشگاه] ما می دانیم که کسانی که ویروس ها بسیار ضعیف است." Beeston می گوید: 60 ثانیه چرخه در آن محصول است که تا چهار بار برابر بیش تر از قرار گرفتن در معرض مورد نیاز برای کشتن بسیاری از ویروس ها می باشد و به وظیفه کشتن سخت به مقابله با Clostridioides difficile ویروس.

Vioguard Cubby+ interior

UVC نور غیرفعال میکند و عفونت تقریبا تمام ویروس ها در سطوح آن می تواند روشن هر چند مقدار زمان مورد نیاز برای انجام این کار با متفاوت UVC ساطع دستگاه.

Vioguard

پیشگیری فکر خانواده ممکن است شیفته چنین قدرتمند ضد عفونی کشو اما خاموش ومحصور به علاوه $899 قیمت, به خصوص زمانی که مشابه Phonesoap HomeSoap ماوراء بنفش دستگاه می توان برای زیر $200. Beeston می گوید: تفاوت در این است که سرعت عمل و عملکرد تضمین: این محل کوچک ومحصور به علاوه با استفاده از همان فن آوری است که به دست آورده این شرکت را مدافع خود مطابق با صفحه کلید FDA de novo ترخیص کالا از گمرک. این محل کوچک ومحصور به علاوه 60 ثانیه زمان چرخه نیز بسیار سریع تر از 10 دقیقه مورد نیاز HomeSoap استريلايزر. هنوز $899 ممکن است بیش از بسیاری از افراد پرداخت شده برای هر دستگاه آنها ممکن است بخواهید برای ضد عفونی کردن در یک محل کوچک ومحصور به علاوه.

شنیدن بیشتر در مورد Vioguard گران است اما چشمگیر تکنولوژی در این ویدئو مصاحبه فوق با CNET برایان کولی.

now-what-live-with-telemedicine-00-26-07-17-still001

<em>در حال حاضر چه</em> یک سری مصاحبه با رهبران صنعت مشاهیر و تاثیرگذاران را پوشش می دهد که روند تأثیر کسب و کار و مصرف کنندگان در میان "طبیعی است." همیشه وجود خواهد داشت تغییر در جهان ما و ما در اینجا به بحث در مورد چگونه به حرکت آن است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب