ما تحمیل محدودیت های ویزا در Huawei کارکنان دیگر چینی با تکنولوژی کارگران

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه اعلام کرد تحریم های اعمال محدودیت بر برخی از کارکنان از شرکت های فن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه اعلام کرد تحریم های اعمال محدودیت بر برخی از کارکنان از شرکت های فن آوری است که ارائه "حمایت مادی به رژیم درگیر شدن در نقض حقوق بشر در سطح جهان است." وزیر امور خارجه مایکل Pompeo به طور خاص ذکر غول مخابراتی Huawei به عنوان مثال از یکی از این شرکت است.

در یک بیانیه Pompeo به صراحت Huawei شرح داده شده به عنوان "بازوی CCP نظارت دولت است که بازرسان سیاسی مخالفان و را قادر می سازد تا توده اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ و قراردادی بردگی از جمعیت آن حمل می شود در سراسر چین است."

وی افزود: "شرکت های مخابراتی در سراسر جهان باید در نظر خود را در توجه: اگر آنها در حال انجام کسب و کار با Huawei آنها انجام کسب و کار با حقوق بشر معتادان است."

گروه نداد که چگونه بسیاری از کارکنان خواهد بود نهفته است.

این حرکت آخرین گام در ایالات متحده آمریکا در تلاش برای محدود کردن Huawei نفوذ در آمریکا و در سطح جهانی در میان 5G زیرساخت rollouts. فقط در ماه گذشته کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده به طور رسمی Huawei تعیین شده به عنوان یک تهدید امنیت ملی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه Pompeo نیز تقدیر انگلستان برای ممنوعیت Huawei 5G تجهیزات و برنامه ریزی برای فاز موجود Huawei تجهیزات. "بریتانیا می پیوندد ایالات متحده و در حال حاضر بسیاری دیگر از دموکراسی در حال تبدیل شدن به 'پاک کشور -- سازمان ملل رایگان از غیر قابل اطمینان 5G, فروشندگان," او گفت:.

جدید ویزا محدودیت نیز در میان گسترده تر دیپلماتیک تنش بین آمریکا و چین است. یک روز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که او امضا قانون تحریم چین برای سرکوب آزادی در هنگ کنگ و همچنین به عنوان یک مدیر اجرایی به منظور پایان دادن به ما درمان ترجیحی برای هنگ کنگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن